2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 14/4-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 08 қаңтарда N 5-19-88 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 26 хаты
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.01.15 N 26 хаты.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 73, 75, 240-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1-тармағына, «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңына, «Облыстық бюджет пен облыстың қалалары мен аудандары бюджеттерi арасындағы 2008-2010 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң көлемдерi туралы» 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 3/29-ІV және «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-ІV, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2491 тіркелген Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімдеріне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 026849,7 мың теңге, соның iшiнде:
салық түсiмдерi бойынша – 706817 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсiмдер бойынша – 5343 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 37 883 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1 276806,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 065093,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк несиелендiру – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -38 243,7 мың теңге;
6) қаржыландыру дефициті - 38 243,7 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – ШҚО Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009.10.23 № 21/4-IV шешімімен.
2. 2 қосымшаға сәйкес бюджеттiк инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) iске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған, бюджеттiк бағдарламаларға бөлiнумен 2009 жылға арналған аудандық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
3. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттi орындау барысында секвестрге жатпайтын бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 3 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

О районном бюджете на 2009 год
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2008 года N 14/4-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 08 января 2009 года за N 5-19-88. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, письмо Шемонаихинского районного маслихата от 15 января 2010 года № 26
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 15.01.2010 № 26).
В соответствии со статьями 73, 75, 240 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 год», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2007 года № 3/29-IV «Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами городов и районов области на 2008-2010 годы» и от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2491, Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) доходы – 2 023362,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 706817 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5343 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 37 883 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 273319,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 061606,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -38 243,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 38 243,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 23.11.2009 № 22/2-IV (порядок введения в действие см. п. 4).
2. Утвердить перечень районных бюджетных программ развития районного бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложения 2.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2009 год, согласно приложения 3.

4. Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі 2009 – 2011 жылдарға арналған ауданның әлеуметтік-экономикалық орта мерзімді жоспарының инвестициялық жобаларының тізбесі бөлігінде өзгерістер мен толықтырулар жобаларын заңнамамен белгіленген тәртіпте енгізсін.
5. Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері сәйкес жылға арналған жылдық сандардың шегінде, міндеттемелер мен төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) бекітілген жоспарларын заңнамамен белгіленген мерзіміне сәйкес ауданның қаржы бөліміне ұсынсын.
6. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238–бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс iстейтiн бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет азаматтық қызметшілеріне, калалық жағдайларда қызметтің осы түрлерімен шұғылданатын азаматтық қызметшілердің айлықақылары және ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалары бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға көбейтіліп төленсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандарының тізбесі жергілікті өкілетті органдардың келісімі бойынша жергілікті атқарушы органдары белгілейді.
7. Аудан бюджетiнiң шығыстарында қаражаттар мынадай көлемде ескерілді:
1) Первомайский кентіндегі суалғы имараттары мен су құбырлы желілерін қайта жаңартуға – 17 000 мың теңге;
2) азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысқандарға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысқандарға жататын тұлғаларға және ҰОС мүгедектеріне жататын тұлғаларға, қаза тапқан жауынгерлердің отбасыларына) – 21 358 мың теңге;
3) Ауғаныстанда қаза тапқандардың отбасыларына материалдық көмек көрсетуге – 180 мың теңге;
4) оқу орындарын бітіргеннен кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсетуге – 0 мың теңге;
5) табысы аз отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға ( оқу ақысы, стипендиялар, жатақханада тұру) – 2 403 мың теңге;
6) «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Ардақты ана» атағын алған және 1-ші, 2-ші дәрежелі «Ана даңқы» орденымен наградталған көп балалы аналарға материалдық көмек көрсетуге 720 - мың теңге;
7) бірге тұрып жатқан 4 және оданда көп кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар көп балалы аналарға материалдық көмек көрсетуге 560 мың теңге;
8) Қазақстан Республикасына еңбегі сіңген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 132 мың теңге;
9) Облысқа еңбегі сіңген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 616 мың теңге;

4. Отделу экономики и бюджетного планирования, в установленном законодательством порядке, внести проект изменений и дополнений в среднесрочный план социально-экономического развития района на 2009-2011 год, в части перечня инвестиционных проектов.
5. Администраторам бюджетных программ, финансируемых из районного бюджета, в установленные законодательством сроки, представить в районный отдел финансов утвержденные планы финансирования бюджетных программ (подпрограмм) по обязательствам и платежам, в пределах годовых назначений на соответствующий год.
6. В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим образования, социального обеспечения, культуры, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающим в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
7. В расходах районного бюджета предусмотрены затраты в следующих размерах:
1) 17 000 тысяч тенге – на реконструкцию водозаборных сооружений и водопроводных сетей в п. Первомайский;
2) 21358 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лица приравненные к участникам ВОВ и лица приравненные к инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);
3) 180 тысяч тенге - на оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане;
4) 0 тысяч тенге - на оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения;
5) 2 403 тысяч тенге - для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
6) 720 тысяч тенге - на оказание материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күмiс алқа» или получавшие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
7) 560 тысяч тенге - на оказание материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей;
8) 132 тысяч тенге - на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан;
9) 616 тысяч тенге - на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью;

10) Первомайский кенті Металлург 1, Металлург 3 көшелері мекен-жайы бойынша орналасқан тұрғын үйлеріне жылытқыштарды орнатуға – 18 010 мың теңге;
11) Первомайский кенті Металлургтер көшесі,3 және Первомайский кенті Металлургтер көшесі,1 мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйлерді қалпына келтіруге 25 200 мың теңге;
12) негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде биология кабинетін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға
4 097 мың теңге сомада;
13) мемлекеттік білім беру жүйесінде жаңа технологиялық оқытуды енгізуге 670 мың теңге сомада;
14) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 1938 мың теңге сомада;
15) аз қамтылған отбасыларының 18 дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 853 мың теңге сомада;
16) ауылды елді мекендерде білім беру мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 2 228 мың теңге сомада;
17) ауылды елді мекендерде мәдениет мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 89,1 мың теңге сомада;
18) ауылды елді мекендерде спорт мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 178,2 мың теңге сомада;
19) жастар практикасының бағдарламасын кеңейтуге – 2 699 мың теңге сомасына;
20) әлеуметтік жұмыс орындары бағдарламасын кеңейтуге – 8 979 мың теңге сомасына;
21) өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге – 229 403 мың теңге сомасына;
22) өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдары мен қала көшелерін жөндеуге және ұстауға – 180 209 мың теңге сомасына;
23) ауылдық елді мекендерінде денсаулық сақтау мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға - 1 158,4 мың теңге сомасына.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді – ШҚО Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009.02.13 N 16/2-IV; 2009.04.21 N 18/2-IV; 2009.07.24 № 20/5-IV; 2009.10.23 № 21/4-IV шешімдерімен.
8. 2009 жылға арналған ауданның жергiлiктi атқарушы органының резервi 15 231 мың теңге сомасында бекiтiлсiн, соның iшiнде:
төтенше резерв – 4 502 мың теңге;
жедел мұқтаждарға арналған резерв – 7 128 мың теңге;
соттың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердiң орындалуына арналған резерв – 3 601 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – ШҚО Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009.10.23 № 21/4-IV шешімімен

10) 18 010 тысяч тенге на установку теплофонов в жилых домах, расположенных по адресу улица Металлургов 1, Металлургов 3 п. Первомайский;
11) 25 200 тысяч тенге на восстановление жилых домов, расположенных по адресу: улица Металлургов 3 поселка Первомайский и улица Металлургов 1 поселка Первомайский;
12) на оснащение учебным оборудованием кабинета биологии в государственном учреждении основного среднего и общего среднего образования в сумме 3 810 тысяч тенге;
13) на внедрение новых технологии обучения в государственной системе образования в сумме 670 тысяч тенге;
14) на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 1938 тысяч тенге;
15) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 853 тысяч тенге;
16) для реализации мер социальной поддержки специалистов образования сельских населенных пунктов в сумме 453,6 тысяч тенге;
17) для реализации мер социальной поддержки специалистов культуры сельских населенных пунктов в сумме 0 тысяч тенге;
18) для реализации мер социальной поддержки специалистов спорта сельских населенных пунктов в сумме 0 тысяч тенге;
19) на расширение программы молодежной практики в сумме 2 699 тысяч тенге;
20) на расширение программы социальных рабочих мест в сумме 8 979 тысяч тенге;
21) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 229 403 тысяч тенге;
22) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения и улиц городов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 180 209 тысяч тенге;
23) на реализацию мер социальной поддержки специалистов здравоохранения сельских населенных пунктов в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Шемонаихинского районного маслихата от 13.02.09 № 16/2-IV (порядок введения в действие см. п. 4); от 21.04.2009 № 18/2-IV (порядок введения в действие см. п. 5); от 24.07.2009 № 20/5-IV (порядок введения в действие см. п. 6); от 23.10.2009 № 21/4-IV (порядок введения в действие см. п. 5); 23.11.2009 № 22/2-IV (порядок введения в действие см. п. 4).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2009 год в сумме 15 231 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв - 4 502 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты - 7 128 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решению судов - 3 601 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 23.10.2009 № 21/4-IV (порядок введения в действие см. п. 5).

9. 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап ауылдық (селолық) жерлерде тұратын және жұмыс iстейтiн бiлiм беру, денсаулық сақтау, мәдениет және спорт, әлеуметтiк қамсыздандыру қызметкерлерiне отын сатып алуға арналған шығындар бойынша ақшалай өтемақы белгiленсiн.
10. Аудандық бюджет шығыстарында төмендегi бағдарламалар бойынша шығындар ескерілді:
1) 4 қосымшаға сәйкес қала, кент, селолық округ әкiмдерi аппаратының қызмет етуіне 69 933 мың теңге сомасында;
2) 5 қосымшаға сәйкес ауылдық жерлерде оқушыларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыруға 383 мың теңге сомасында;
3) 6 қосымшаға сәйкес мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсетуге 17 240 мың теңге сомасында;
4) 7 қосымшаға сәйкес елдi мекендердiң көшелерiн жарықтандыруға 10 157 мың теңге сомасында;
5) 8 қосымшаға сәйкес елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге 270 мың теңге сомасында;
6) 9 қосымшаға сәйкес жерлеу орындарын күтiп-ұстауға және туысы жоқ адамдарды жерлеуге 860 мың теңге;
7) 10 қосымшаға сәйкес аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуiн қамтамасыз етуге 23 189 мың теңге;
8) 11 қосымшаға сәйкес мектепке дейiнгi тәрбие және бiлiм беру ұйымдарының қызметiн қамтамасыз етуге 31 333 мың теңге сомасында;
9) алынып тасталды - мәслихатының 2009.04.21 N 18/2-IV шешімімен.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - ШҚО Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009.04.21 N 18/2-IV шешімімен.

9. Установить с 1 января 2009 года денежные компенсации работникам образования, здравоохранения, культуры и спорта, социального обеспечения, проживающим и работающим в аульной (сельской) местности по расходам за приобретение топлива.
10. В расходах районного бюджета предусмотрены затраты по программам:
1) на функционирование аппарата акима города, поселка, сельского округа в сумме 69 933 тысяч тенге, согласно приложения 4;
2) на организации подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности в сумме 383 тысяч тенге, согласно приложения 5;
3) на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому в сумме 17 240 тысяч тенге, согласно приложения 6;
4) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 10 157 тысяч тенге, согласно приложения 7;
5) на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 270 тысяч тенге, согласно приложения 8;
6) на содержание мест захоронения и погребения безродных в сумме 860 тысяч тенге, согласно приложения 9;
7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в сумме 23 189 тысяч тенге, согласно приложения 10;
8) на поддержку организаций дошкольного воспитания и обучения в сумме 31 333 тысяч тенге, согласно приложения 11;
9) исключен - решением маслихата от 21.04.2009 № 18/2-IV (порядок введения в действие см. п. 5).
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата от 21.04.2009 № 18/2-IV (порядок введения в действие см. п. 5).

870
5
Ойын бизнесіне салынатын салық
279
2
Тіркелген салық
279
8
Заңды маңызды әрекеттер жасағаны үшiн және
(немесе) оған уәкiлдiгi бар мемлекеттiк
органдар немесе лауазымды тұлғалар беретiн
құжаттарға мiндеттi төлемдер
7004
1
Мемлекеттiк баж салығы
7004
2
Сотқа берiлетiн арыздардан, ерекше
жағдайдағы iстер бойынша өтiнiштерден
(шағымдардан), апелляциялық шағымдардан,
сот бұйрығын ендiру туралы өтiнiштердiң
орындалу қағазының екiншi нұсқасын беру
мәселесi бойынша соттың анықтауына
арналған жеке шағымдардан, сондай-ақ
сотпен шет ел соттары мен арбитраждарының
шешiмдерi бойынша орындалу қағаздарын
бергенi үшiн, құжат көшiрмелерiн (екiншi
нұсқасын) бергенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж салығы
4104
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы анықтамалар мен қайталанған куәлiктердi бергенi үшiн, актi жазуларын өзгертуге, толықтыруға, түзетуге және қалпына келтiруге байланысты куәлiк бергенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж салығы
1500
5
Шет елге шығуға құжат ресiмдеу және
Қазақстан Республикасына басқа
мемлекеттерден адамдар шақыру, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн
алынатын мемлекеттiк баж салығы
660
6
Қазақстан Республикасынан кету және
Қазақстан Республикасына келу үшiн
шетелдiктердiң төлқұжаттарына немесе
оларды ауыстыратын құжаттарына рұқсат
қағаз бергенi үшiн алынатын мемлекеттiк
баж салығы
7
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу,
Қазақстан Республикасы азаматтығын қайта
қалпына келтiру және Қазақстан
Республикасының азаматтығынан шығу туралы
құжаттарды ресiмдегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж салығы
109
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж салығы
340
9
Аң аулау құқығына рұқсат беру үшін
алынатын мемлекеттік баж салығы
21
10
Жеке заңды тұлғалардың азаматтық,
қызметтік қарудың әрбір бірлігін (аңшылық
суық, дабыл беретін, механикалық
шашыратқыштар, аэрозольдық және басқа жас
ағызатын немесе тітіркендіретін заттармен
жабдықтандырылған құралдар, 4,5 мм дейінгі
калибрді қоса ауыздық қуаты 7,5 Дж артық
емес пневматикалық қарулардан басқа)
тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
салығы
70
12
Қару және оның патрондарын сақтау, немесе
сақтау және тасу, тасымалдау, Қазақстан
Республикасы территориясына енгiзу және
Қазақстан Республикасынан шығару үшiн
рұқсат бергенi үшiн мемлекеттiк баж салығы
91
21
Тракторист–машинисттің куәлігін бергені
үшін алынатын мемлекеттік баж салығы

870
5
Налог на игорный бизнес
279
2
Фиксированный налог
279
8
Обязательные платежи, взимаемые за
совершение юридически значимых действий и
(или) выдачу документов уполномоченными на
то государственными органами или
должностными лицами
7004
1
Государственная пошлина
7004
2
Государственная пошлина, взимаемая с
подаваемых в суд исковых заявлений,
заявлений особого искового производства,
заявлений (жалоб) по делам особого
производства, заявлений о вынесении
судебного приказа, заявлений о выдаче
дубликата исполнительного листа, заявлений
о выдаче исполнительных листов на
принудительное исполнение решений
третейских (арбитражных) судов и
иностранных судов, заявлений о повторной
выдаче копий судебных актов, исполнительных
листов и иных документов, за исключением
государственной пошлины с подаваемых в суд
исковых заявлений к государственным
учреждениям
4104
4
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу гражданам справок и
повторных свидетельств о регистрации актов
гражданского состояния и свидетельств в
связи с изменением, дополнением и
восстановлением записей актов гражданского
состояния
1500
5
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы
660
6
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу на территории Республики Казахстан
визы к паспортам иностранцев и лиц без
гражданства или заменяющим их документам на
право выезда из Республики Казахстан и
въезда в Республику Казахстан
7
7
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов о приобретении
гражданства Республики Казахстан,
восстановлении гражданства Республики
Казахстан и прекращении гражданства
Республики Казахстан
109
8
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
340
9
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу удостоверения охотника и его
ежегодную регистрацию
21
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой
единицы гражданского, служебного оружия
физических и юридических лиц (за
исключением холодного охотничьего,
сигнального, огнестрельного бесствольного,
механических распылителей, аэрозольных и
других устройств, снаряженных слезоточивыми
или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной энергией
не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм
включительно)
70
12
Государственная пошлина за выдачу
разрешений на хранение или хранение и
ношение, транспортировку, ввоз на
территорию Республики Казахстан и вывоз из
Республики Казахстан оружия и патронов к
нему
91
21
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу удостоверений тракториста-машиниста

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм беру
бөлiмi
003
Жалпы бiлiм беру
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 14/4 шешiмiне 4 қосымша
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда – ШҚО Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009.10.23 № 21/4-IV шешімімен.
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң,
ауыл (село), ауылдық (селолық) округтiң әкiмi аппаратының жұмыс
iстеуiне арналған шығындар
Рет
Атауы

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 4 к решению
Шемонаихинского районного маслихата
от 26 декабря 2008 года № 14/4-IV
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 23.10.2009 № 21/4-IV (порядок введения в действие см. п. 5).
Затраты на функционирование аппарата акима района в городе,
города районного значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
п/
п
Наименование программа