Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы" 2002 жылғы 30 шілдедегі N 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 34 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2009 жылғы 02 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5685 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 27.09.2010 № 81 (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ислам банктерін ұйымдастыру мен олардың қызметі және исламдық қаржыландыруды ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 12 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңының қабылдануына байланысты, екінші деңгейдегі банктердегі және ипотекалық ұйымдардағы бухгалтерлiк есепті жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы" 2002 жылғы 30 шілдедегі N 274 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1972 тіркелген; Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2516 тіркелген "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Шоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы" 2002 жылғы 30 шілдедегі N 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 1 қыркүйектегі N 325 , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3475 тіркелген "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотекалық компаниялардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған шоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы" 2002 жылғы 30 шілдедегі N 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 3 ақпандағы N 22 , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4285 тіркелген "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотекалық компаниялардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспарын бекіту туралы" 2002 жылғы 30 шілдедегі N 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 5 маусымдағы N 49 , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4953 тіркелген "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң, кредиттiк серiктестiктердiң және ипотекалық компаниялардың бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған Бухгалтерлiк есептiң толық есепшот жоспарын бекiту туралы" 2002 жылғы 30 шiлдедегi N 274 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы " 2007 жылғы 27 тамыздағы N 98 , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5375 тіркелген "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы" 2002 жылғы 30 шілдедегі N 274 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 24 қазандағы N 85 қаулыларымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен қоса) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарында:
2-тарауда:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 "Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 апреля 2009 года № 34. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2009 года № 5685. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.09.2010 № 81 (вводится в действие с 01.01.2011).
В связи с принятием Закона Республики Казахстан от 12 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации и деятельности исламских банков и организации исламского финансирования", в целях совершенствования бухгалтерского учета в банках второго уровня и ипотечных организациях Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. В постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 "Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1972; с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 сентября 2003 года № 325 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 "Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2516, от 3 февраля 2005 года № 22 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 "Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня, кредитных товариществ и ипотечных компаний", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3475, от 5 июня 2006 года № 49 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 "Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня, кредитных товариществ и ипотечных компаний", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4285, от 27 августа 2007 года № 98 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 "Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных компаний", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4953, от 24 октября 2008 года № 85 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 "Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5375) внести следующие изменения и дополнения:
в типовом Плане счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций, утвержденном указанным постановлением:
в главе 2 :

1052 000 шоттың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқа банктердегі және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардағы корреспонденттік шоттар";
1052 143 шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1052 151    Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы теңгедегі
корреспонденттік шоттар
1052 152     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-дағы
корреспонденттік шоттар
1052 153     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ВБТ-дегі
корреспонденттік шоттар";
1054 103     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1054 201    Басқа банктердегі теңгедегі корреспонденттік
шоттар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1054 202     Басқа банктердегі ЕАВ-дағы корреспонденттік шоттар
бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)
1054 203     Басқа банктердегі ВБТ-тегі корреспонденттік шоттар
бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер
(провизиялар)";
1200 шоттар тобының атауында және бұдан әрі мәтін бойынша "саудаға арналған" деген сөздер "әділ құны бойынша пайда немесе зиян арқылы есептелетін" деген сөздермен ауыстырылсын";
1204 103     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1204 201    Теңгедегі бағалы қағаздар бойынша зияндарды
жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1204 202     ЕАВ-дағы бағалы қағаздар бойынша зияндарды жабуға
арналған резервтер (провизиялар)
1204 203     ВБТ-тегі бағалы қағаздар бойынша зияндарды
жабуға арналған резервтер (провизиялар)";
1259 103     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1259 201    Басқа банктерде орналастырылған теңгедегі салымдар
бойынша резервтер (провизиялар)
1259 202     Басқа банктерде орналастырылған ЕАВ-дағы салымдар
бойынша резервтер (провизиялар)
1259 203     Басқа банктерде орналастырылған ВБТ-тегі салымдар
бойынша резервтер (провизиялар)";
1319 103     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1319 201    Басқа банктерге теңгеде берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1319 202     Басқа банктерге ЕАВ-да берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1319 203     Басқа банктерге ВБТ-те берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)";
1329 103     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1329 201    Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға теңгеде берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша резервтер (провизиялар)

название счета 1052 000 изложить в следующей редакции:
"Корреспондентские счета в других банках и организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды банковских операций";
после счета 1052 143 дополнить счетами следующего содержания:
"1052 151    Корреспондентские счета в тенге в
организациях-резидентах, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1052 152     Корреспондентские счета в СКВ в организациях-резидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1052 153     Корреспондентские счета в ДВВ в организациях-резидентах,
осуществляющих отдельные виды банковских операций";
после счета 1054 103 дополнить счетами следующего содержания:
"1054 201    Резервы (провизии) на покрытие убытков
по корреспондентским счетам в других банках в тенге
1054 202     Резервы (провизии) на покрытие убытков
по корреспондентским счетам в других банках в СКВ
1054 203     Резервы (провизии) на покрытие убытков
по корреспондентским счетам в других банках в ДВВ";
в названии группы счетов 1200 и далее по тексту слова «предназначенные для торговли», «предназначенным для торговли» и «предназначенных для торговли» заменить соответственно словами «учитываемые по справедливой стоимости через прибыль или убыток», «учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток» и «учитываемых по справедливой стоимости через прибыль или убыток»;
после счета 1204 103 дополнить счетами следующего содержания:
"1204 201    Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным бумагам
в тенге
1204 202     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным бумагам
в СКВ
1204 203     Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным бумагам
в ДВВ";
после счета 1259 103 дополнить счетами следующего содержания:
"1259 201    Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других
банках в тенге
1259 202     Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других
банках в СКВ
1259 203     Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других
банках в ДВВ";
после счета 1319 103 дополнить счетами следующего содержания:
"1319 201    Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам в тенге
1319 202     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам в СКВ
1319 203     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным другим банкам в ДВВ";
после счета 1329 103 дополнить счетами следующего содержания:
"1329 201    Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций, в тенге

1329 202     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ЕАВ-да берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1329 203     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ВБТ-де берілген заемдар және
қаржы лизингі бойынша резервтер (провизиялар)";
1425 293     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1426 000    Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке талаптар
1426 111     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке Қазақстан Республикасының Үкіметіне
теңгедегі талаптар
1426 112     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке Қазақстан Республикасының Үкіметіне
ЕАВ-дағы талаптар
1426 113     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке Қазақстан Республикасының Үкіметіне
ВБТ-дегі талаптар
1426 121     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке Қазақстан Республикасының жергілікті
атқарушы органдарына теңгедегі талаптар
1426 122     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке Қазақстан Республикасының жергілікті
атқарушы органдарына ЕАВ-дағы талаптар
1426 123     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке Қазақстан Республикасының жергілікті
атқарушы органдарына ВБТ-дегі талаптар
1426 141     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке басқа резидент банктерге теңгедегі
талаптар
1426 142     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке басқа резидент банктерге ЕАВ-дағы
талаптар
1426 143     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке басқа резидент банктерге ВБТ-дегі
талаптар
1426 151     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдарға теңгедегі
талаптар
1426 152     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдарға ЕАВ-дағы
талаптар
1426 153     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент ұйымдарға ВБТ-дегі
талаптар
1426 161     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарға теңгедегі талаптар
1426 162     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарға ЕАВ-дағы талаптар
1426 163     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке мемлекеттік қаржылық емес резидент
ұйымдарға ВБТ-дегі талаптар

1329 202     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций, в СКВ
1329 203     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций, в ДВВ";
после счета 1425 293 дополнить счетами следующего содержания:
"1426 000    Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности
1426 111     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к Правительству
Республики Казахстан
1426 112     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к Правительству
Республики Казахстан
1426 113     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к Правительству
Республики Казахстан
1426 121     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к местным исполнительным
органам Республики Казахстан
1426 122     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к местным исполнительным
органам Республики Казахстан
1426 123     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к местным исполнительным
органам Республики Казахстан
1426 141     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к другим банкам-резидентам
1426 142     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к другим банкам-резидентам
1426 143     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к другим банкам-резидентам
1426 151     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1426 152     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1426 153     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к организациям-резидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1426 161     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1426 162     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к государственным
нефинансовым организациям-резидентам
1426 163     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к государственным
нефинансовым организациям-резидентам

1426 171     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдарға теңгедегі талаптар
1426 172     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдарға ЕАВ-дағы талаптар
1426 173     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке мемлекеттік емес қаржылық емес резидент
ұйымдарға ВБТ-дегі талаптар
1426 181     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдарға теңгедегі
талаптар
1426 182     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдарға ЕАВ-дағы
талаптар
1426 183     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдарға ВБТ-дегі
талаптар
1426 191     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке резидент үй шаруашылықтарына теңгедегі
талаптар
1426 192     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке резидент үй шаруашылықтарына ЕАВ-дағы
талаптар
1426 193     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке резидент үй шаруашылықтарына ВБТ-дегі
талаптар
1426 211     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің Үкіметіне теңгедегі
талаптар
1426 212     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің Үкіметіне ЕАВ-дағы
талаптар
1426 213     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің Үкіметіне ВБТ-дегі
талаптар
1426 221     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің жергілікті атқарушы
органдарына теңгедегі талаптар
1426 222     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің жергілікті атқарушы
органдарына ЕАВ-дағы талаптар
1426 223     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің жергілікті атқарушы
органдарына ВБТ-дегі талаптар
1426 241     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке резидент емес банктерге теңгедегі
талаптар
1426 242     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке резидент емес банктерге ЕАВ-дағы талаптар
1426 243     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке резидент емес банктерге ВБТ-дегі талаптар
1426 251     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға теңгедегі
талаптар

1426 171     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1426 172     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1426 173     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к негосударственным
нефинансовым организациям-резидентам
1426 181     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1426 182     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1426 183     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1426 191     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к домашним
хозяйствам-резидентам
1426 192     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к домашним
хозяйствам-резидентам
1426 193     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к домашним
хозяйствам-резидентам
1426 211     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к Правительству
иностранного государства
1426 212     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к Правительству иностранного
государства
1426 213     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к Правительству иностранного
государства
1426 221     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге местным исполнительным
органам иностранного государства
1426 222     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к местным исполнительным
органам иностранного государства
1426 223     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к местным исполнительным
органам иностранного государства
1426 241     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к банкам-нерезидентам
1426 242     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к банкам-нерезидентам
1426 243     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к банкам-нерезидентам
1426 251     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к организациям-
нерезидентам, осуществляющим отдельные виды
банковских операций

1426 252     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға ЕАВ-дағы
талаптар
1426 253     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын резидент емес ұйымдарға ВБТ-дегі
талаптар
1426 261     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына теңгедегі талаптар
1426 262     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ЕАВ-дағы талаптар
1426 263     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарына ВБТ-дегі талаптар
1426 271     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарына теңгедегі талаптар
1426 272     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарына ЕАВ-дағы талаптар
1426 273     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдарына ВБТ-дегі талаптар
1426 281     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға
теңгедегі талаптар
1426 282     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға ЕАВ-дағы
талаптар
1426 283     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент емес ұйымдарға ВБТ-дегі
талаптар
1426 291     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке резидент емес үй шаруашылықтарына
теңгедегі талаптар
1426 292     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке резидент емес үй шаруашылықтарына
ЕАВ-дағы талаптар
1426 293     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
клиентке резидент емес үй шаруашылықтарына
ВБТ-дегі талаптар
1427 000     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
мерзімі өткен берешек
1427 111     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі
мерзімі өткен берешегі
1472 112     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі
1472 113     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі
1472 121     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1472 122     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1472 123     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі

1426 252     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1426 253     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к организациям-нерезидентам,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1426 261     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1426 262     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1426 263     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к государственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1426 271     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1426 272     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1426 273     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к негосударственным
нефинансовым организациям иностранного государства
1426 281     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1426 282     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1426 283     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к некоммерческим
организациям-нерезидентам, обслуживающим домашние
хозяйства
1426 291     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге к домашним
хозяйствам-нерезидентам
1426 292     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ к домашним
хозяйствам-нерезидентам
1426 293     Требования к клиенту по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ к домашним
хозяйствам-нерезидентам
1427 000     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности
1427 111     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге Правительства Республики
Казахстан
1427 112     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ Правительства Республики
Казахстан
1427 113     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
1427 121     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге местных исполнительных
органов Республики Казахстан
1427 122     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ местных исполнительных
органов Республики  Казахстан
1427 123     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан

1427 141     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
басқа резидент банктердің теңгедегі мерзімі өткен
берешегі
1427 142     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
басқа резидент банктердің ЕАВ-дағы мерзімі өткен
берешегі
1427 143     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
басқа резидент банктердің ВБТ-дегі мерзімі өткен
берешегі
1427 151     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгедегі мерзімі
өткен берешегі
1427 152     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі
1427 153     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі
1427 161     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1472 162     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1472 163     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1472 171     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1472 172     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1472 173     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1427 181     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың теңгедегі мерзімі өткен
берешегі
1427 182     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы мерзімі өткен
берешегі
1427 183     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ВБТ-дегі мерзімі өткен
берешегі
1472 191     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
резидент үй шаруашылықтарының теңгедегі мерзімі
өткен берешегі
1472 192     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
резидент үй шаруашылықтарының ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі
1427 193     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
резидент үй шаруашылықтарының ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі

1427 141     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге других банков-резидентов
1427 142     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ других банков-резидентов
1427 143     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ других банков-резидентов
1427 151     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1427 152     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1427 153     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1427 161     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1427 162     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1427 163     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ государственных нефинансовых
организаций-резидентов
1427 171     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1427 172     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1427 173     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1427 181     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1427 182     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1427 183     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1427 191     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге домашних
хозяйств-резидентов
1427 192     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ домашних хозяйств-резидентов
1427 193     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ домашних хозяйств-резидентов

1427 211     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекет Үкіметінің теңгедегі мерзімі өткен
берешегі
1427 212     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекет Үкіметінің ЕАВ-дағы мерзімі өткен
берешегі
1427 213     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекет Үкіметінің ВБТ-дегі мерзімі өткен
берешегі
1427 221     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1427 222     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1427 223     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1427 241     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
резидент емес банктердің теңгедегі мерзімі өткен
берешегі
1427 242     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
резидент емес банктердің ЕАВ-дағы мерзімі өткен
берешегі
1427 243     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
резидент емес банктердің ВБТ-дегі мерзімі өткен
берешегі
1427 251     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгедегі
мерзімі өткен берешегі
1427 252     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі
1427 253     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі
1427 261     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1427 262     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1427 263     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1427 271     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1427 272     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі

1427 211     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге Правительства иностранного
государства
1427 212     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ Правительства иностранного
государства
1427 213     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ Правительства иностранного
государства
1427 221     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге местных исполнительных
органов иностранного государства
1427 222     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ местных исполнительных
органов иностранного государства
1427 223     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ местных исполнительных
органов иностранного государства
1427 241     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге банков-нерезидентов
1427 242     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ банков-нерезидентов
1427 243     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ банков-нерезидентов
1427 251     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1427 252     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1427 253     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1427 261     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1427 262     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1427 263     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1427 271     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1427 272     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства

1427 273     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1427 281     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың теңгедегі мерзімі
өткен берешегі
1427 282     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі
1427 283     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі
1427 291     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
резидент емес үй шаруашылықтарының теңгедегі
мерзімі өткен берешегі
1427 292     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
резидент емес үй шаруашылықтарының ЕАВ-дағы
мерзімі өткен берешегі
1427 293     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
резидент емес үй шаруашылықтарының ВБТ-дегі
мерзімі өткен берешегі";
1428 103     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1428 201    Клиенттерге теңгеде берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1428 202     Клиенттерге ЕАВ-да берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1428 203     Клиенттерге ВБТ-де берілген заемдар және қаржы
лизингі бойынша резервтер (провизиялар)";
1472 283     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1473 000    Исламдық банктің өндірістік және сауда қызметіне
инвестициялары
1473 141     Исламдық банктің резидент банктердің өндірістік
және сауда қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 151     Исламдық банктің банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі
инвестициялары
1473 161     Исламдық банктің мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдардың өндірістік және сауда
қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 171     Исламдық банктің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдардың өндірістік және сауда
қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 181     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі
инвестициялары
1473 241     Исламдық банктің резидент емес банктердің
өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі
инвестициялары
1473 242     Исламдық банктің резидент емес банктердің
өндірістік және сауда қызметіне ЕАВ-дағы
инвестициялары
1473 243     Исламдық банктің резидент емес банктердің
өндірістік және сауда қызметіне ВБТ-дегі
инвестициялары

1427 273     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1427 281     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1427 282     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ некоммерческих организаций-
нерезидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1427 283     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1427 291     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в тенге домашних
хозяйств-нерезидентов
1427 292     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в СКВ домашних
хозяйств-нерезидентов
1427 293     Просроченная задолженность по операциям финансирования
торговой деятельности в ДВВ домашних
хозяйств-нерезидентов";
после счета 1428 103 дополнить счетами следующего содержания:
"1428 201    Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам в тенге
1428 202     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам в СКВ
1428 203     Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу,
предоставленным клиентам в ДВВ";
после счета 1472 283 дополнить счетами следующего содержания:
"1473 000    Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность
1473 141     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге банков-резидентов
1473 151     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1473 161     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
1473 171     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
1473 181     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
1473 241     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге банков-нерезидентов
1473 242     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ банков-нерезидентов
1473 243     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ банков-нерезидентов

1473 251     Исламдық банктің банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент емес ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне теңгедегі
инвестициялары
1473 252     Исламдық банктің банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент емес ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне ЕАВ-дағы
инвестициялары
1473 253     Исламдық банктің банк операцияларының жекелеген
түрлерін жүзеге асыратын резидент емес ұйымдардың
өндірістік және сауда қызметіне ВБТ-дегі
инвестициялары
1473 261     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарының өндірістік және сауда
қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 262     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарының өндірістік және сауда
қызметіне ЕАВ-дағы инвестициялары
1473 263     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарының өндірістік және сауда
қызметіне ВБТ-дегі инвестициялары
1473 271     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарының өндірістік және сауда
қызметіне теңгедегі инвестициялары
1473 272     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарының өндірістік және сауда
қызметіне ЕАВ-дағы инвестициялары
1473 273     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарының өндірістік және сауда
қызметіне ВБТ-дегі инвестициялары
1473 281     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдардың өндірістік және сауда қызметіне
теңгедегі инвестициялары
1473 282     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдардың өндірістік және сауда қызметіне
ЕАВ-дағы инвестициялары
1473 283     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдардың өндірістік және сауда қызметіне
ВБТ-дегі инвестициялары";
1756 293     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1771 000    Исламдық банктің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 111     Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
Үкіметіне теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 112     Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
Үкіметіне ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 113     Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
Үкіметіне ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері

1473 251     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1473 252     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1473 253     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1473 261     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1473 262     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1473 263     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ государственных нефинансовых
организаций иностранного государства
1473 271     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1473 272     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1473 273     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
1473 281     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1473 282     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
1473 283     Инвестиции исламского банка в производственную и
торговую деятельность в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства";
после счета 1756 293 дополнить счетами следующего содержания:
"1771 000    Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды
1771 111     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству Республики Казахстан в тенге
1771 112     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству Республики Казахстан в СКВ
1771 113     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству Республики Казахстан в ДВВ

1771 121     Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
жергілікті атқарушы органдарына теңгемен берілген
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 122     Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
жергілікті атқарушы органдарына ЕАВ-мен берілген
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 123     Исламдық банктің Қазақстан Республикасының
жергілікті атқарушы органдарына ВБТ-мен берілген
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 151     Исламдық банктің өзге де резидент қаржылық
ұйымдарға теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 152     Исламдық банктің өзге де резидент қаржылық
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 153     Исламдық банктің өзге де резидент қаржылық
ұйымдарға ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 161     Исламдық банктің мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 162     Исламдық банктің мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 163     Исламдық банктің мемлекеттік қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 171     Исламдық банктің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарға теңгемен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 172     Исламдық банктің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарға ЕАВ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 173     Исламдық банктің мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент ұйымдарға ВБТ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 181     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдарға
теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 182     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдарға
ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 183     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент ұйымдарға
ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері

1771 121     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам Республики Казахстан в тенге
1771 122     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам Республики Казахстан в СКВ
1771 123     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам Республики Казахстан в ДВВ
1771 151     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной иным
финансовым организациям-резидентам в тенге
1771 152     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной иным
финансовым организациям-резидентам в СКВ
1771 153     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной иным
финансовым организациям-резидентам в ДВВ
1771 161     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям-резидентам
в тенге
1771 162     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям-резидентам
в СКВ
1771 163     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям-резидентам
в ДВВ
1771 171     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
в тенге
1771 172     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
в СКВ
1771 173     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям-резидентам
в ДВВ
1771 181     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в тенге
1771 182     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в СКВ
1771 183     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-резидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в ДВВ

1771 191     Исламдық банктің резидент үй шаруашылықтарына
теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 192     Исламдық банктің резидент үй шаруашылықтарына
ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 193     Исламдық банктің резидент үй шаруашылықтарына
ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 211     Исламдық банктің шет мемлекеттің Үкіметіне
теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 212     Исламдық банктің шет мемлекеттің Үкіметіне ЕАВ-мен
берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 213     Исламдық банктің шет мемлекеттің Үкіметіне ВБТ-мен
берілген жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 221     Исламдық банктің шет мемлекеттің жергілікті
атқарушы органдарына теңгемен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 222     Исламдық банктің шет мемлекеттің жергілікті
атқарушы органдарына ЕАВ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 223     Исламдық банктің шет мемлекеттің жергілікті
атқарушы органдарына ВБТ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 261     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарына теңгемен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 262     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 263     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік
қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 271     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарына теңгемен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 272     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарына ЕАВ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері
1771 273     Исламдық банктің шет мемлекеттің мемлекеттік емес
қаржылық емес ұйымдарына ВБТ-мен берілген жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
есептелген кірістері

1771 191     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-резидентам в тенге
1771 192     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-резидентам в СКВ
1771 193     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-резидентам в ДВВ
1771 211     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству иностранного государства в тенге
1771 212     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству иностранного государства в СКВ
1771 213     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
Правительству иностранного государства в ДВВ
1771 221     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам иностранного государства в тенге
1771 222     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам иностранного государства в СКВ
1771 223     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной местным
исполнительным органам иностранного государства в ДВВ
1771 261     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства в тенге
1771 262     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства в СКВ
1771 263     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
государственным нефинансовым организациям иностранного
государства в ДВВ
1771 271     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства в тенге
1771 272     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства в СКВ
1771 273     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
негосударственным нефинансовым организациям иностранного
государства в ДВВ

1771 281     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдарға теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 282     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 283     Исламдық банктің үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 291     Исламдық банктің резидент емес үй шаруашылықтарына
теңгемен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 292     Исламдық банктің резидент емес үй шаруашылықтарына
ЕАВ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1771 293     Исламдық банктің резидент емес үй шаруашылықтарына
ВБТ-мен берілген жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша есептелген кірістері
1772 000     Жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
мерзімі өткен берешек
1772 111     Қазақстан Республикасы Үкіметінің жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 112     Қазақстан Республикасы Үкіметінің жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 113     Қазақстан Республикасы Үкіметінің жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 121     Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 122     Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 123     Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 151     Өзге де резидент қаржылық ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 152     Өзге де резидент қаржылық ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 153     Өзге де резидент қаржылық ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 161     Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 162     Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі

1771 281     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в тенге
1771 282     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в СКВ
1771 283     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
некоммерческим организациям-нерезидентам, обслуживающим
домашние хозяйства в ДВВ
1771 291     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-нерезидентам в тенге
1771 292     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-нерезидентам в СКВ
1771 293     Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной
деятельности на условиях аренды, предоставленной
домашним хозяйствам-нерезидентам в ДВВ
1772 000     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды
1772 111     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства Республики
Казахстан в тенге
1772 112     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства Республики
Казахстан в СКВ
1772 113     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства Республики
Казахстан в ДВВ
1772 121     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов Республики Казахстан в тенге
1772 122     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов Республики Казахстан в СКВ
1772 123     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов Республики Казахстан в ДВВ
1772 151     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды иных финансовых
организаций-резидентов в тенге
1772 152     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды иных финансовых
организаций-резидентов в СКВ
1772 153     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды иных финансовых
организаций-резидентов в ДВВ
1772 161     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
1772 162     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ

1772 163     Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 171     Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 172     Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 173     Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша мерзімі өткен берешегі
1772 181     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі мерзімі
өткен берешегі
1772 182     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі
1772 183     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі
1772 191     Резидент үй шаруашылықтарының жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 192     Резидент үй шаруашылықтарының жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 193     Резидент үй шаруашылықтарының жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-мен мерзімі өткен берешегі
1772 211     Шет мемлекет Үкіметінің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша теңгедегі мерзімі
өткен берешегі
1772 212     Шет мемлекет Үкіметінің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі
1772 213     Шет мемлекет Үкіметінің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі
1772 221     Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 222     Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 223     Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 261     Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 262     Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі

1772 163     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
1772 171     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в тенге
1772 172     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в СКВ
1772 173     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов в ДВВ
1772 181     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
1772 182     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
1772 183     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в ДВВ
1772 191     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-резидентов в тенге
1772 192     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-резидентов в СКВ
1772 193     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-резидентов в ДВВ
1772 211     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства
иностранного государства в тенге
1772 212     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства
иностранного государства в СКВ
1772 213     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды Правительства
иностранного государства в ДВВ
1772 221     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов иностранного государства в тенге
1772 222     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов иностранного государства в СКВ
1772 223     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды местных исполнительных
органов иностранного государства в ДВВ
1772 261     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в тенге
1772 262     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций иностранного государства в СКВ

1772 263     Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 271     Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 272     Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 273     Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының жалдау талаптарындағы инвестициялық
қызмет бойынша ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 281     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 282     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 283     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі
1772 291     Резидент емес үй шаруашылықтарының жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
теңгедегі мерзімі өткен берешегі
1772 292     Резидент емес үй шаруашылықтарының жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ЕАВ-дағы мерзімі өткен берешегі
1772 293     Резидент емес үй шаруашылықтарының жалдау
талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша
ВБТ-дегі мерзімі өткен берешегі";
1851 111     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1851 212    Шет мемлекеттің мемлекеттік бюджетіне салықтар
және басқа міндетті төлемдер бойынша ЕАВ-дағы есеп
айырысулар
1851 213     Шет мемлекеттің мемлекеттік бюджетіне салықтар
және басқа міндетті төлемдер бойынша ВБТ-дегі есеп
айырысулар";
1876 103     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1876 201    Басқа да банктік қызметтен зияндарды жабуға
арналған теңгедегі резервтер (провизиялар)
1876 202     Басқа да банктік қызметтен зияндарды жабуға
арналған ЕАВ-дағы резервтер (провизиялар)
1876 203     Басқа да банктік қызметтен зияндарды жабуға
арналған ВБТ-дегі резервтер (провизиялар)";
1877 103    шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"1877 201    Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек
бойынша зияндарды жабуға арналған теңгедегі
резервтер (провизиялар)
1877 202     Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек
бойынша зияндарды жабуға арналған ЕАВ-дағы
резервтер (провизиялар)
1877 203     Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек
бойынша зияндарды жабуға арналған ВБТ-дегі
резервтер (провизиялар)";

1772 263     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды государственных
нефинансовых организаций иностранного государства в ДВВ
1772 271     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
в тенге
1772 272     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в СКВ
1772 273     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства в ДВВ
1772 281     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
1772 282     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
1772 283     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства в ДВВ
1772 291     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-нерезидентов в тенге
1772 292     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-нерезидентов в СКВ
1772 293     Просроченная задолженность по инвестиционной
деятельности на условиях аренды домашних
хозяйств-нерезидентов в ДВВ";
после счета 1851 111 дополнить счетами следующего содержания:
"1851 212    Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
государственный бюджет иностранного государства в СКВ
1851 213     Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
государственный бюджет иностранного государства в ДВВ";
после счета 1876 103 дополнить счетами следующего содержания:
"1876 201    Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей
банковской деятельности в тенге
1876 202     Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей
банковской деятельности в СКВ
1876 203     Резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей
банковской деятельности в ДВВ ";
после счета 1877 103 дополнить счетами следующего содержания:
"1877 201    Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с банковской деятельностью в
тенге
1877 202     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с банковской деятельностью
в СКВ
1877 203     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с банковской деятельностью
в ДВВ";

1878 103     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
1878 201     Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық
берешек бойынша зияндарды жабуға арналған
теңгедегі резервтер (провизиялар)
1878 202     Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық
берешек бойынша зияндарды жабуға арналған ЕАВ-дағы
резервтер (провизиялар)
1878 203     Негізгі емес қызметке байланысты дебиторлық
берешек бойынша зияндарды жабуға арналған ВБТ-дегі
резервтер (провизиялар)
2036 123     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"2036 161    Мемлекеттік қаржылық ұйымдардан алынған теңгедегі
ұзақ мерзімді заемдар
2036 162     Мемлекеттік қаржылық ұйымдардан алынған ЕАВ-дағы
ұзақ мерзімді заемдар
2036 163     Мемлекеттік қаржылық ұйымдардан алынған ВБТ-дегі
ұзақ мерзімді заемдар";
2240 293     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"2245 000    Инвестициялық депозиттер
2245 111     Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі
инвестициялық депозиттері
2245 112     Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-дағы
инвестициялық депозиттері
2245 113     Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі
инвестициялық депозиттері
2245 121     Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 122     Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 123     Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы
органдарының ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 151     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың теңгедегі
инвестициялық депозиттері
2245 152     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы
инвестициялық депозиттері
2245 153     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың ВБТ-дегі
инвестициялық депозиттері
2245 161     Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 162     Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 163     Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 171     Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 172     Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 173     Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 181     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың теңгедегі инвестициялық
депозиттері
2245 182     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы инвестициялық
депозиттері

после счета 1878 103 дополнить счетами следующего содержания:
"1878 201    Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с неосновной деятельностью
в тенге
1878 202     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с неосновной деятельностью
в СКВ
1878 203     Резервы (провизии) на покрытие убытков по дебиторской
задолженности, связанной с неосновной деятельностью
в ДВВ";
после счета 2036 123 дополнить счетами следующего содержания:
"2036 161    Долгосрочные займы в тенге, полученные от
государственных финансовых организаций
2036 162     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от государственных
финансовых организаций
2036 163     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от государственных
финансовых организаций";
после счета 2240 293 дополнить счетами следующего содержания:
"2245 000    Инвестиционные депозиты
2245 111     Инвестиционные депозиты в тенге Правительства
Республики Казахстан
2245 112     Инвестиционные депозиты в СКВ Правительства
Республики Казахстан
2245 113     Инвестиционные депозиты в ДВВ Правительства
Республики Казахстан
2245 121     Инвестиционные депозиты в тенге местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2245 122     Инвестиционные депозиты в СКВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2245 123     Инвестиционные депозиты в ДВВ местных исполнительных
органов Республики Казахстан
2245 151     Инвестиционные депозиты в тенге организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 152     Инвестиционные депозиты в СКВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 153     Инвестиционные депозиты в ДВВ организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 161     Инвестиционные депозиты в тенге государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 162     Инвестиционные депозиты в СКВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 163     Инвестиционные депозиты в ДВВ государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 171     Инвестиционные депозиты в тенге негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 172     Инвестиционные депозиты в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 173     Инвестиционные депозиты в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2245 181     Инвестиционные депозиты в тенге некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2245 182     Инвестиционные депозиты в СКВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства

2245 183     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардың ВБТ-дегі инвестициялық
депозиттері
2245 211     Шет мемлекет Үкіметінің теңгедегі инвестициялық
депозиттері
2245 212     Шет мемлекет Үкіметінің ЕАВ-дағы инвестициялық
депозиттері
2245 213     Шет мемлекет Үкіметінің ВБТ-дегі инвестициялық
депозиттері
2245 221     Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 222     Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 223     Шет мемлекеттің жергілікті атқарушы органдарының
ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 251     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың теңгедегі
инвестициялық депозиттері
2245 252     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы
инвестициялық депозиттері
2245 253     Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі
инвестициялық депозиттері
2245 261     Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 262     Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 263     Шет мемлекеттің мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 271     Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының теңгедегі инвестициялық депозиттері
2245 272     Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ЕАВ-дағы инвестициялық депозиттері
2245 273     Шет мемлекеттің мемлекеттік емес қаржылық емес
ұйымдарының ВБТ-дегі инвестициялық депозиттері
2245 281     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың теңгедегі
инвестициялық депозиттері
2245 282     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы
инвестициялық депозиттері
2245 283     Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі
инвестициялық депозиттері";
2870 293     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"2871 000    Қайырымдылық төлемдерінің шоты
2871 101     Резидент ұйымдардың теңгедегі қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2871 102     Резидент ұйымдардың ЕАВ-дағы қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2871 103     Резидент ұйымдардың ВБТ-дегі қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2871 201     Резидент емес ұйымдардың теңгедегі қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2871 202     Резидент емес ұйымдардың ЕАВ-дағы қайырымдылық
төлемдерінің шоты
2871 203     Резидент емес ұйымдардың ВБТ-дегі қайырымдылық
төлемдерінің шоты";

2245 183     Инвестиционные депозиты в ДВВ некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние хозяйства
2245 211     Инвестиционные депозиты в тенге Правительства
иностранного государства
2245 212     Инвестиционные депозиты в СКВ Правительства иностранного
государства
2245 213     Инвестиционные депозиты в ДВВ Правительства иностранного
государства
2245 221     Инвестиционные депозиты в тенге местных исполнительных
органов иностранного государства
2245 222     Инвестиционные депозиты в СКВ местных исполнительных
органов иностранного государства
2245 223     Инвестиционные депозиты в ДВВ местных исполнительных
органов иностранного государства
2245 251     Инвестиционные депозиты в тенге
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2245 252     Инвестиционные депозиты в СКВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 253     Инвестиционные депозиты в ДВВ организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2245 261     Инвестиционные депозиты в тенге государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 262     Инвестиционные депозиты в СКВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 263     Инвестиционные депозиты в ДВВ государственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 271     Инвестиционные депозиты в тенге негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 272     Инвестиционные депозиты в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 273     Инвестиционные депозиты в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций иностранного государства
2245 281     Инвестиционные депозиты в тенге некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2245 282     Инвестиционные депозиты в СКВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2245 283     Инвестиционные депозиты в ДВВ некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства";
после счета 2870 293 дополнить счетами следующего содержания:
"2871 000    Счет благотворительных выплат
2871 101     Счет благотворительных выплат, организаций-резидентов
в тенге
2871 102     Счет благотворительных выплат, организаций-резидентов
в СКВ
2871 103     Счет благотворительных выплат, организаций-резидентов
в ДВВ
2871 201     Счет благотворительных выплат, организаций-нерезидентов
в тенге
2871 202     Счет благотворительных выплат, организаций-нерезидентов
в СКВ
2871 203     Счет благотворительных выплат, организаций-нерезидентов
в ДВВ";

4424 000     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"4426 000    Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4427 000     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістер";
4476 000     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"4477 000    Исламдық банктің жалдау талаптарындағы
инвестициялық қызмет бойынша сыйақы алуға
байланысты кірістері";
4617 000     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"4618 000    Инвестициялық депозиттермен операциялар бойынша
қызметтер үшін кірістер";
4872 000     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттармен толықтырылсын:
"4880 000    "Исламдық банктің өндірістік және сауда қызметін
қаржыландырудан кірістері";
5233 000     шотының атауында "теріс" деген сөз алынып тасталсын;
7713 000     шотынан кейін мынадай мазмұндағы шоттардың тобымен және шоттармен толықтырылсын:
"7800 000    Инвестициялық депозит туралы шарт бойынша активтер
7801 000     Ақша
7802 000     Тазартылған қымбат металдар
7803 000     Басқа банктердегі салымдар
7804 000     Исламдық бағалы қағаздар
7805 000     Акциялар (қатысу үлестері)
7806 000     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
талаптар
7807 000     Сыйақы
7808 000     Қорлар
7809 000     Ғимараттар, машиналар, жабдық, көлік және басқа
құралдар
7810 000     Салынып (орнатылып) жатқан негізгі құрал-жабдықтар
7811 000     Лизингке (жалға) берілген негізгі құрал-жабдықтар
7820 000     Басқа да талаптар
7830 000     Инвестициялық депозит туралы шарт бойынша
міндеттемелер
7831 000     Төленетін шоттар
7832 000     Болашақ кезеңдердің кірістері
7833 000     Басқа да міндеттемелер
7850 000     Капитал
7851 000     Капитал
7860 000     Инвестициялық депозит туралы шарт бойынша кірістер
7861 000     Клиенттен ақшаның түсуі
7862 000     Сыйақы түріндегі кірістер
7863 000     Активтерді сатып алудан-сатудан болған кірістер
7864 000     Дивидендтер
7865 000     Бағам айырмасы бойынша іске асырылған кірістер
7866 000     Активтерді әділ құны бойынша қайта бағалаудан
болған іске асырылған кірістер
7867 000     Бағам айырмасы бойынша іске асырылмаған кірістер
7868 000     Активтерді әділ құны бойынша қайта бағалаудан
болған іске асырылмаған кірістер
7869 000     Лизинг (жалдау) төлемдері түріндегі кірістер
7870 000     Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша
кірістер
7871 000     Басқа да кірістер
7880 000     Инвестициялық депозит туралы шарт бойынша шығыстар
7881 000     Клиенттің ақшасын алу
7882 000     Комиссиялық сыйақы төлеу бойынша шығыстар

после счета 4424 000 дополнить счетами следующего содержания:
"4426 000    Доходы, связанные с получением вознаграждения по
операциям финансирования торговой деятельности
4427 000     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по операциям финансирования
торговой деятельности";
после счета 4476 000 дополнить счетом следующего содержания:
"4477 000    Доходы исламского банка, связанные с получением
вознаграждения по инвестиционной деятельности на
условиях аренды";
после счета 4617 000 дополнить счетом следующего содержания:
"4618 000    Доходы за услуги по операциям с инвестиционными
депозитами";
после счета 4872 000 дополнить счетом следующего содержания:
"4880 000    Доходы исламского банка от финансирования
производственной и торговой деятельности";
в названии счета 5233 000 слово «отрицательной» исключить;
после счета 7713 000 дополнить группой счетов и счетами следующего содержания:
"7800 000    Активы по договору об инвестиционном депозите
7801 000     Деньги
7802 000     Аффинированные драгоценные металлы
7803 000     Вклады в других банках
7804 000     Исламские ценные бумаги
7805 000     Акции (доли участия)
7806 000     Требования по операциям финансирования торговой
деятельности
7807 000     Вознаграждение
7808 000     Запасы
7809 000     Здания, машины, оборудование, транспортные и другие
средства
7810 000     Строящиеся (устанавливаемые) основные средства
7811 000     Основные средства, переданные в лизинг (аренду)
7820 000     Прочие требования
7830 000     Обязательства по договору об инвестиционном депозите
7831 000     Счета к оплате
7832 000     Доходы будущих периодов
7833 000     Прочие обязательства
7850 000     Капитал
7851 000     Капитал
7860 000     Доходы по договору об инвестиционном депозите
7861 000     Поступление денег от клиента
7862 000     Доходы в виде вознаграждения
7863 000     Доходы от купли-продажи активов
7864 000     Дивиденды
7865 000     Реализованные доходы по курсовой разнице
7866 000     Реализованные доходы от переоценки активов по
справедливой стоимости
7867 000     Нереализованные доходы по курсовой разнице
7868 000     Нереализованные доходы от переоценки активов
по справедливой стоимости
7869 000     Доходы в виде лизинговых (арендных) платежей
7870 000     Доходы по операциям финансирования торговой деятельности
7871 000     Прочие доходы
7880 000     Расходы по договору об инвестиционном депозите
7881 000     Изъятие денег клиента
7882 000     Расходы по выплате комиссионного вознаграждения

7883 000     Активтерді сатып алудан-сатудан болған шығыстар
7884 000     Бағам айырмасы бойынша іске асырылған шығыстар
7885 000     Активтерді әділ құны бойынша қайта бағалаудан
болған іске асырылған шығыстар
7886 000     Бағам айырмасы бойынша іске асырылмаған шығыстар
7887 000     Активтерді әділ құны бойынша қайта бағалаудан
болған іске асырылмаған шығыстар
7888 000     Негізгі құрал-жабдықтар бойынша амортизациялық
аударымдар
7889 000     Активтердің құнсыздануынан болған шығындар
7890 000     Басқа да шығыстар".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Бухгалтерлік есеп департаменті (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне және аумақтық филиалдарына, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігіне және "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне, "Қазақстан депозиттерге кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамына және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Д.Т. Ғалиеваға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                           Г. Марченко

7883 000     Расходы от купли-продажи активов
7884 000     Реализованные расходы по курсовой разнице
7885 000     Реализованные расходы от переоценки активов
по справедливой стоимости
7886 000     Нереализованные расходы по курсовой разнице
7887 000     Нереализованные расходы от переоценки активов
по справедливой стоимости
7888 000     Амортизационные отчисления по основным средствам
7889 000     Убытки от обесценения активов
7890 000     Прочие расходы".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, Объединения юридических лиц «Ассоциация финансистов Казахстана», акционерного общества «Казахстанский фонд гарантирования депозитов» и банков второго уровня.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Галиеву Д.Т.
Председатель
Национального Банка                        Г. Марченко