Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қаржылық есептіліктің тізбесі, ұсыну мерзімдері және тәртібі, сондай-ақ екінші деңгейдегі банктердің және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамының қаржылық есептілігін жариялау мерзімдері туралы" 2007 жылғы 5 ақпандағы N 11 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 36 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2009 жылғы 9 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5696 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2011 жылғы 25 ақпандағы № 11 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2011.02.25 № 11(қолданысқа 2011.07.01 енгізіледі) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ислам банктерін ұйымдастыру мен олардың қызметі және исламдық қаржыландыруды ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 12 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңының қабылдануына байланысты, исламдық банктердің қаржылық есептілігін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қаржылық есептіліктің тізбесі, ұсыну мерзімдері және тәртібі, сондай-ақ екінші деңгейдегі банктердің және "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамының қаржылық есептілігін жариялау мерзімдері туралы" 2007 жылғы 5 ақпандағы N 11 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4553 тіркелген; Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4907 тіркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қаржылық есептіліктің тізбесі, ұсыну мерзімдері және тәртібі, сондай-ақ екінші деңгейдегі банктердің қаржылық есептілігін жариялау мерзімдері туралы" 2007 жылғы 5 ақпандағы N 11 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 20 шілдедегі N 82 қаулысымен енгізілген толықтырулармен және өзгерістермен қоса) мынадай толықтырулар енгізілсін:
3-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Исламдық банктің қаржылық есептілігі қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жасалатын инвестициялық депозиттердегі өзгерістер жөніндегі есептен тұрады.";
7-тармақта "қосымшасына" деген сөз "2-қосымшасына" деген санмен және сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-қосымшамен толықтырылсын:
" Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының

О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 5 февраля 2007 года № 11 "О перечне, сроках и порядке представления финансовой отчетности, а также сроках публикации финансовой отчетности банками второго уровня и акционерным обществом "Банк Развития Казахстана"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 апреля 2009 года № 36. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2009 года № 5696. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 февраля 2011 года № 11
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 25.02.2011 № 11 (вводится в действие с 01.07.2011).
В связи с принятием Закона Республики Казахстан от 12 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации и деятельности исламских банков и организации исламского финансирования", в целях совершенствования финансовой отчетности исламских банков Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. В постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 5 февраля 2007 года № 11 "О перечне, сроках и порядке представления финансовой отчетности, а также сроках публикации финансовой отчетности банками второго уровня и акционерным обществом "Банк Развития Казахстана" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4553); с дополнениями и изменениями, внесенными постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 июля 2007 года № 82 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 5 февраля 2007 года № 11 "О перечне, сроках и порядке представления финансовой отчетности, а также сроках публикации финансовой отчетности банками второго уровня", (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4907) внести следующие дополнения:
пункт 3 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Финансовая отчетность исламского банка дополнительно включает в себя отчет об изменениях в инвестиционных депозитах, составляемый в соответствии с приложением 1 к настоящему постановлению.";
пункт 7 после слова "приложению" дополнить цифрой "2";
дополнить приложением 1 следующего содержания:
"Приложение 1
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан

2007 жылғы 5 ақпандағы N 11
қаулысына 1-қосымша
_______________________________________________________________
( исламдық банктің толық атауы )
20___ жылғы "___" ____________ аяқталатын кезеңге
инвестициялық депозиттердегі өзгерістер жөніндегі есебі
( мың Қазақстан теңгесімен )
Бағалы қағаздар портфелі
Жылжымайтын мүлікке инвестициялар
Сауда қызметіне инвестициялар портфелі
Басқа да инвестициялар
Жиынтығы
Есепті кезеңге
Алдыңғы кезеңге
Есепті кезеңге
Алдыңғы кезеңге
Есепті кезеңге
Алдыңғы кезеңге
Есепті кезеңге
Алдыңғы кезеңге
Есепті кезеңге
Алдыңғы кезеңге
Кезең басындағы инвестициялар
Инвестициялық депозиттерді қабылдау
Инвестициялық депозиттерді алу
Инвестициялық кіріс (зиян), оның ішінде
әділ құны бойынша қайта бағалаудан
Әкімшілік және өзге де шығыстар
Банкке комиссия (банк кірісі)
Кезең соңындағы инвестициялар
Бірінші басшы          _______________ күні ___________________
Бас бухгалтер          _______________ күні ___________________
Орындаушы              _______________ күні ___________________
Телефоны               _______________
Мөрдің орны";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышында "қосымша" деген сөз 2-қосымша" деген санмен және сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Бухгалтерлік есеп департаменті (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне және аумақтық филиалдарына, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігіне және "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Д.Т. Ғалиеваға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                      Г. Марченко
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және
қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөніндегі агенттігі
Төрайым Бахмутова Е.Л.
_____________________
2009 жылғы 12 мамыр

от 5 февраля 2007 года № 11
Отчет об изменениях в инвестиционных депозитах
____________________________________________________
(полное наименование исламского банка)
за период, окончившийся на "___" ____________ 20__ года
(в тысячах казахстанских тенге)
Портфель
ценных
бумаг
Инвестиции
в недви-
жимость
Портфель
инвестиций
в торговую
деятель-
ность
Прочие
инвестиции
Итого
З
а
о
т
ч
е
т
н
ы
й
п
е
р
и
о
д
З
а
п
р
е
д
ы
д
у
щ
и
й
п
е
р
и
о
д
З
а
о
т
ч
е
т
н
ы
й
п
е
р
и
о
д
З
а
п
р
е
д
ы
д
у
щ
и
й
п
е
р
и
о
д
З
а
о
т
ч
е
т
н
ы
й
п
е
р
и
о
д
З
а
п
р
е
д
ы
д
у
щ
и
й
п
е
р
и
о
д
З
а
о
т
ч
е
т
н
ы
й
п
е
р
и
о
д
З
а
п
р
е
д
ы
д
у
щ
и
й
п
е
р
и
о
д
З
а
о
т
ч
е
т
н
ы
й
п
е
р
и
о
д
З
а
п
р
е
д
ы
д
у
щ
и
й
п
е
р
и
о
д
Инвестиции
на начало
периода
Прием
инвести-
ционных
депозитов
Изъятие
инвести-
ционных
депозитов
Инвести-
ци онный
доход (убы-
ток), в
том числе
от пере-
оценки по
справед-
ливой
стоимости
Администра-
тивные и
иные
расходы
Комиссия
банку
(доход
банка)
Инвестиции
на конец
периода
Первый руководитель    ____________    дата     ______________
Главный бухгалтер      ____________    дата     ______________
Исполнитель            ____________    дата     ______________
Телефон                ____________
Место для печати";
правый верхний угол приложения после слова "Приложение" дополнить цифрой "2".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций и Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Галиеву Д.Т.
Председатель
Национального Банка                        Г. Марченко
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
Председатель Бахмутова Е.Л.
______________________
12 мая 2009 года