"Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 635 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 2 шілдедегі N 284 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 29 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5730 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 208 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 16.02.2018 № 208 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 651-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 635 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда N 5453 тіркелген, 2009 жылғы 20 наурызда N 42 (1639) Заң газетінде жарияланған Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5676 тіркелген "Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 635 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 172 бұйрығымен енгізілген толықтырумен бірге) мына толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-қосымшаны мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 115, 116 жолдармен толықтырылсын:
"115. Аура-01ФР-KZ (3.0.633-нұсқа)
116. РауVKP – 80KZ" (664-нұсқа)".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және кейіннен оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
Б. Жәмішев

О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635 "Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 284. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2009 года № 5730. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 16.02.2018 № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 651 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635 "Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2008 года за № 5453, опубликованный в Юридической газете от 20 марта 2009 года № 42 (1639)) с дополнениями, внесенными приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 апреля 2009 года № 172 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635 "Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5676), следующие дополнения:
приложение 1 , утвержденное указанным приказом, дополнить строками с порядковым номерами 115, 116 следующего содержания:
"115. Аура-01ФР-KZ (версия 3.0.633)
116. РауVKP – 80KZ" (версия 664)".
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственного регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Жамишев