"Бюджеттiк өтінімдi жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі N 72 бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі N 199 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 16 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5821 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 19 мамырдағы N 233 Бұйрығы.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010.05.19 N 233 Бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 67-бабының 13-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджеттiк өтінімдi жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі N 72 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 22 мамырдағы N 113 бұйрығымен толықтырулар мен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5706 болып тіркелген) "Бюджеттiк өтінімдi жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 72 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5650 болып тіркелген), бұйрығына мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесінде:
1-бөлімде:
52-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Бюджеттік инвестициялық жобаларды таратып жазуда:
қаржыландыру көздері (республикалық бюджетке, жергілікті бюджетке, бюджеттен тыс қаражатқа, сыртқы қарызға бөле отырып) (3-баған);
жылдар бойынша тарата жазып жоспарлы кезеңге басталғанға дейінгі қаржыландыру (5-баған);
инвестициялық жоба деңгейінде жоспарлы кезеңге дейінгі қаржыландырудың жалпы сомасы (6, 7-бағандар) көрсетіледі";
"Өзге де мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің еңбек ақысына арналған шығыcтарды есептеу" деген 11-қосымша (10-111-нысаны) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Орталық жылу жүйесімен мемлекеттік мекемелердегі ғимараттарды, үй-жайларды жылытуға жұмсалатын жылу шығыстарын есептеу" деген 36-қосымша (04-141-нысаны) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Ел ішіндегі қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды есептеу" деген 43-қосымша (01-151-нысаны) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;

О внесении дополнения и изменений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 72 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 199. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 октября 2009 года № 5821. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 19 мая 2010 года № 233
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 19.05.2010 № 233 (вводится в действие с 15.06.2010).
В соответствии с пунктом 13 статьи 67 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 72 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5650), с внесенными дополнениями и изменениями приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 мая 2009 года № 113 "О внесении дополнений и изменений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 72 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5706) следующие дополнение и изменения:
в Правилах составления и представления бюджетной заявки, утвержденных указанным приказом:
в разделе 1:
пункт 52 дополнить абзацами следующего содержания:
"В расшифровке бюджетных инвестиционных проектов указываются:
источник финансирования (с разбивкой: республиканский бюджет, местный бюджет, внебюджетные средства, внешний заем) (графа 3);
финансирование до начала планового периода с приведением расшифровки по годам (графа 5);
общая сумма финансирования до начала планового периода на уровне инвестиционного проекта (графы 6, 7)";
приложение 11 (Форма 10-111) "Расчет расходов на оплату труда работников прочих государственных учреждений" изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 36 (Форма 04-141) "Расчет расходов тепла на отопление зданий, помещений для государственных учреждений с центральной системой отопления" изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
приложение 43 (Форма 01-151) "Расчет расходов на служебные командировки внутри страны" изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;

"Елден тыс жерлерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды есептеу" деген 44-қосымша (01-152-нысаны) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Базалық шығыстар мен жаңа бастамаларға арналған шығыстарды қоса алғанда ағымдағы бюджеттік бағдарламалар мен бюджеттік даму бағдарламалары бойынша шығыстардың жиынтық кестесі" деген 49-қосымша осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Бюджеттік инвестициялық жобаларды таратып жазу" деген 54-қосымша осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Мемлекеттік жоспарлау әдіснамасы департаменті (Б. Бабажанова) Заң департаментімен (Д. Ешімова) бірлесіп осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                             Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2009 жылғы 21 қыркүйектегі
N 199 бұйрығына 1-қосымша
"Бюджеттік өтінімді жасау
және ұсыну ережесіне
11-қосымша
10-111-нысан
Өзге де мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің еңбек ақысына арналған шығыcтарды есептеу
Кодтары
Жылы                                           _______
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)         _______
Функционалдық топ                              _______
Бағдарламалардың әкімшісі                      _______
Мемлекеттік мекеме                             _______
Бағдарлама                                     _______
Ерекшелік       Еңбек ақы                        111
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Штаттық бірлік саны
Бір жылға дейін
1-ден 2-ге дейін
2-ден 3-ке дейін
3-тен 5-ке дейін
5-тен 7-ке дейін
7-ден 9-ға дейін
9-дан 11-ге дейін
11-ден 14-ке дейін
14-тен 17-ге дейін
17-ден 20-ға дейін
20 жылдан жоғары
Барлығы 2 бағ + 3 бағ + … + 11 бағ + 12 бағ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Өлшем бірлігі
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
кестенің жалғасы
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Бір айдағы лауазымдық жалақының сомасы (2-бағ. х базалық лауазымдық жалақы х коэфф. +... + 12-бағ х базалық лауазымдық жалақы х коэфф.)/1000
Қосымша ақылар
Еңбектің ерекше жағдайлары үшін
Ауыр (аса ауыр) дене еңбегімен және зиян (аса зиян) және қауіпті (аса қауіпті) еңбек жағдайлары бар жұмыспен айналысатын қызметкерлерге
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
1
14
15
16
17
18
Өлшем бірлігі
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Қосымша ақылар
Ғылыми дәрежесі үшін
Қызметтерді қоса атқарғаны (қызмет көрсету аймағын кеңейту) және уақытша болмаған қызметкердің міндеттерін орындағаны үшін
Сыныптық шені үшін
Түнгі уақытта жұмыс істегені үшін
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Мөлшері
Сомасы АЕЖА х 19-бағ. х 20-бағ./1000
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
1
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Өлшем бірлігі
бірл.
коэф.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Қосымша ақылар
Мереке және демалыс күндеріндегі жұмыс үшін
Мерзімінен тыс жұмыс үшін
Радиациялық қауіп-қатер аумақтарында тұрғаны үшін қосымша еңбекақы
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Мөлшері
Сомасы АЕК х 33-бағ. х 32-бағ. / 1000
1
28
29
30
31
32
33
34
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
коэф.
мың теңге
кестенің жалғасы
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Қосымша ақылар
Экологиялық апат аймақтарында тұрғаны үшін коэффициент
Біліктілік санаты үшін
Бір айдағы қосымша ақылардың сомасы (16-бағ. + 18-бағ. + 21 + 23-бағ. + 25-бағ. + 27-бағ. + 29-бағ. + 31-бағ. + 34-бағ. + 36-бағ. + 38-бағ.)
Тұрақты жауынгерлік дайындықты қамтамасыз еткені үшін
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Қосымша ақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
1
35
36
37
38
39
40
41
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Үстемақылар
Жауынгерлік кезекшілікті жасағаны үшін
Қызметтен өтудің ерекше жағдайы үшін
Парашютпен секіргені үшін
Құтқару және шұғыл жұмыстарды іске асыру кезіндегі төтенше жағдайларға шығуға ұдайы дайындығы үшін
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
1
42
43
44
45
46
47
48
49
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Үстемақылар
Сыныптылығы үшін
Қызмет өткерген жылдары үшін
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
1
50
51
52
53
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Үстемақылар
Шифровальдық байланыс қызметтеріндегі жұмысы үшін
Станцияға жедел қызмет көрсеткені және олардың ескірмеуін қамтамасыз еткені үшін
Арнайы хат-хабарларды және мерзімді басылымдарды сараптағаны үшін
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
1
54
55
56
57
58
59
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Үстемақылар
Мекемені дамытуға бағытталған жұмыс, практикада алдыңғы әдістерді қолданғаны үшін, жұмыстағы жоғары жетістіктер, аса маңызды немесе жедел жұмыстарды орындағаны үшін, жұмыстағы қиындық пен ауыртпалық үшін
Кәсіби шеберлігі үшін
Құрметті атағы үшін
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Сомасы
Үстемеақы белгіленген қызметкерлердің саны
Мөлшері
1
60
61
62
63
64
65
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
коэф
кестенің жалғасы
Кәсіптердің, лауазымдардың атауы, қызметкерлер санаты
Бір айдағы жалақының жиыны 14-бағ. + 39-бағ.
+ 67-бағ.)

приложение 44 (Форма 01-152) "Расчет расходов на служебные командировки за пределы страны" изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
приложение 49 "Сводная таблица расходов по текущим бюджетным программам и бюджетным программам развития, включающая базовые расходы и расходы на новые инициативы" изложить в редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
приложение 54 "Расшифровка бюджетных инвестиционных проектов" изложить в редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии государственного планирования (Б. Бабажанова) совместно с Юридическим Департаментом (Д. Ешимова) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 21 сентября 2009 года № 199
"Приложение 11
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
Форма 10-111
Расчет расходов на оплату труда работников прочих
государственных учреждений
_________
Год                                                        |__Коды___|
Вид данных (прогноз, план, отчет)                          |_________|
Функциональная группа                                      |_________|
Администратор программ                                     |_________|
Государственное учреждение                                 |_________|
Программа                                                  |_________|
Специфика             Оплата труда                         |___111___|
Наимено-
вание
профес-
сий,
должно-
стей,
катего-
рий
работ-
ников
Количество штатных единиц
до
года
с 1
до 2
с 2
до 3
с 3
до 5
с 5
до 7
с 7
до 9
с 9
до
11
с 11
до
14
с 14
до
17
с 17
до
20
свыше
20
лет
Всего
гр.2+
гр.3+
...+
гр.11
+гр.12
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Единица
измерения
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
продолжение таблицы
Сумма
должно-
стных
окладов
в месяц
(гр.2х
базовый
долж.
оклад х
коэфф.+
...+
гр.1
2 х
базовый
долж.
оклад х
коэфф.)
/1000
Доплаты
За особые
условия
труда
Работникам,
занятым на
тяжелых
(особо
тяжелых)
физических
работах и
работах с
вредными
(особо
вредными) и
опасными
(особо
опасными)
условиями
труда
За ученую степень
За
совмещение
должностей
(расширение
зоны
обслужива-
ния) и
выполнение
обязан-
ностей
временно
отсутству-
ющего
работника
Кол-
во
рабо-
тни-
ков,
кото-
рым
уста-
нов-
лена
доп-
лата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
кото-
рым
уста-
нов-
лена
допла-
та
Сум-
ма
Кол-во
работ-
ников,
кото-
рым
уста-
новле-
на
допла-
та
Раз-
мер
Сумма
(МРЗП
х
гр.20
х гр.
19)
/1000
Кол-во
работ-
ников,
кото-
рым
уста-
новле-
на
допла-
та
Сумма
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
коэф.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
продолжение таблицы
Доплаты
За классный
чин
За работу в
ночное время
За работу в
праздничные и
выходные дни
За
сверхурочную
работу
Кол-во
работ-
ников,
которым
уста-
новлена
доплата
сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
устано-
влена
доплата
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
кото-
рым
уста-
нолена
допла-
та
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
устано-
влена
доплата
Сумма
24
25
26
27
28
29
30
31
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
продолжение таблицы
Дополнительная оплата
труда за проживание на
территориях
радиационного риска
Коэффициент
за проживание
в зонах
экологичес-
кого
бедствия
За квалифи-
кационную
категорию
Сумма
доплат
в
месяц
(гр.
16+
гр.18+
гр.21+
гр.23+
гр.25+
гр.27+
гр.29+
гр.31+
гр.34+
гр.36+
гр.38)
За
обеспечение
постоянной
боевой
готовности
Кол-во
работ-
ников,
которым
уста-
новлена
доплата
Раз-
мер
Сумма
(МРП х
гр.33 х
гр.32)/
1000
Кол-во
работ-
ников,
которым
устано-
влена
доплата
Сум-
ма
Кол-во
работ-
ников,
которым
устано-
влена
доплата
Сум-
ма
Кол-во
работ-
ников,
кото-
рым
устано-
влена
над-
бавка
Сум-
ма
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
ед.
коэф.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
продолжение таблицы
Надбавки
За несение
боевого
дежурства
За особые
условия
прохождения
службы
За прыжки с
парашютом
За постоянную
готовность к
выезду на
чрезвычайные
ситуации в
период
осуществления
спасательных и
неотложных
работ
Кол-во
работни-
ков,
которым
устано-
влена
надбавка
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
уста-
новлена
над-
бавка
Сумма
Кол-во
работни-
ков,
которым
устано-
влена
надбавка
Сумма
Кол-во
работ-
ников,
которым
устано-
влена
надбавка
Сумма
42
43
44
45
46
47
48
49
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
продолжение таблицы
Надбавки
За классность
За выслугу лет
За работу в
службах
шифровальной
связи
За операторское
обслуживание
станций и
обеспечение их
сохранности
Кол-во
работников,
которым
установ-
лена
надбавка
Сумма
Кол-во
работни-
ков,
которым
устано-
влена
надбавка
Сумма
Кол-во
работни-
ков,
которым
устано-
влена
надбавка
Сумма
Кол-во
работни-
ков,
которым
устано-
влена
надбавка
Сумма
50
51
52
53
54
55
56
57
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
продолжение таблицы
За экспедирование
специальной
корреспонденции и
периодической печати
За работу, направленную на
развитие учреждения,
применение в практике
передовых методов, за
высокие достижения в
работе, выполнение особо
важных или срочных работ,
за сложность и
напряженность в труде
Кол-во
работников,
которым
установлена
надбавка
Сумма
Кол-во
работников,
которым
установлена
надбавка
Сумма
58
59
60
61
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
продолжение таблицы
Надбавки
Итого
основной
заработ-
ной платы
в месяц
(гр.14+
гр.39+
гр.67)
Итого
основной
заработ-
ной
платы в
год

Бір жылдағы жалақының жиыны 68-бағ х 12
Бір айдағы үстеме ақының сомасы (41-бағ. + 43-бағ. + 45-бағ. + 47-бағ. + 49-бағ. + 51-бағ. + 53-бағ. + 55-бағ. + 57-бағ. + 59-бағ. + 61-бағ. + 63-бағ. + 66-бағ.)
Сомасы (АЕҚ х 64-бағ. х 65-бағ./1000)
1
66
67
68
69
Өлшем бірлігі
мың теңге
мың теңге
мың теңге
мың теңге
Республикалық бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі
жауапты хатшысы (басшысы)
немесе жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі/
мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)"
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2009 жылғы 21 қыркүйектегі
N 199 бұйрығына 2-қосымша
"Бюджеттік өтінімді жасау
және ұсыну ережесіне
36-қосымша
04-141-нысан
Орталық жылу жүйесімен мемлекеттік мекемелердегі ғимараттарды, үй-жайларды жылытуға жұмсалатын жылу шығыстарын есептеу
Кодтары
Жылы                                                 _______
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)               _______
Функционалдық топ                                    _______
Бағдарламалардың әкімшісі                            _______
Мемлекеттік мекеме                                   _______
Бағдарлама                                           _______
Ерекшелік   Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу          141
Жылытылатын алаң
Бір айға ш.м (т.м.) үшін жылуға арналған орташа құн
Жылытылатын алаңға арналған бір айдағы шығындар сомасы (1-бағ.х 2-бағ.)
Жылыту маусымының ұзақтығы
Жалпы шығындар сомасы (3-бағ.х. 4-бағ.)/1000
1
2
3
4
5
ш.м (т.м.)
теңге
теңге
айы
мың теңге
Жиыны
Республикалық бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі
жауапты хатшысы (басшысы)
немесе жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі/
мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)"
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2009 жылғы 21 қыркүйектегі
N 199 бұйрығына 3-қосымша
"Бюджеттік өтінімді жасау
және ұсыну ережесіне
43-қосымша
01-151-нысан
Ел ішіндегі қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды есептеу
Кодтары
Жыл                                                           _______
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)                        _______
Функционалдық топ                                             _______
Бағдарламалардың әкімшісі                                     _______
Мемлекеттік мекеме                                            _______
Бағдарлама                                                    _______
Ерекшелік  Іссапар және ел ішіндегі қызметтік жолсапарлар       151
1 адамға арналған тәуліктік шығыстарды өтеу нормасы (2 х АЕК) (теңге)
1 адамға тәулігіне тұрғын үй-жайды жалдау жөніндегі шығыстар (теңге)
Тәуліктік шығыстарды есептеуге арналған адам/күндердің орташа жылдық саны (адам/күн)
Тұрғын үй-жайды жалдау жөніндегі шығыстарды есептеуге арналған адам/күндердің орташа жылдық саны (адам/күн)
Іссапарға жіберілетін адамдардың орташа жылдық саны (адам)
Бару-қайтудың бір жақ жолының орташа құны (теңге)
Шығыстар сомасы (мың теңге) (1-б. х 3-б.) + 2-б. х 4-б. + 5-б. х 6-б.) / 1000
1
2
3
4
5
6
7
Республикалық бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі
жауапты хатшысы (басшысы)
немесе жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі/
мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)"
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2009 жылғы 21 қыркүйектегі
N 199 бұйрығына 4-қосымша
"Бюджеттік өтінімді жасау
және ұсыну ережесіне
44-қосымша

гр.68х12
За
профессиональ-
ное мастерство
За почетное звание
Сумма
надбавок
в месяц
(гр.41+
гр.43+
гр.45+
гр.47+
гр.49+
гр.51+
гр.53+
гр.55+
гр.57+
гр.59+
гр.61+
гр.63+
гр.66)
Кол-во
работни-
ков,
которым
установ-
лена
надбавка
Сумм
Кол-во
работни-
ков,
которым
установ-
лена
надбавка
Раз-
мер
Сумма
(МРП х
гр.64 х
гр.65)/
1000
62
63
64
65
66
67
68
69
ед.
тыс.
тенге
ед.
коэф.
тыс.
тенге
тыс.
тенге
тыс.
тенге
тыс.
тенге
Ответственный секретарь (руководитель) администратора
республиканских бюджетных программ или руководитель
администратора местных бюджетных программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач.ФЭО)"
Приложение 2
к приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 21 сентября 2009 года № 199
"Приложение 36
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
Форма 04-141
Расчет расходов
тепла на отопление зданий, помещений для государственных
учреждений с центральной системой отопления
____Коды____
Год                                               |____________|
Вид данных                                        |____________|
Функциональная группа                             |____________|
Администратор программ                            |____________|
Государственное учреждение                        |____________|
Программа                                         |____________|
Специфика         Оплата коммунальных услуг       |____141_____|
Отапли-
ваемая
площадь
Средняя
стоимость
на тепло за
1 кв.м
(куб.м)
в месяц
Сумма затрат в
месяц на
отапливаемую
площадь
(гр.1 х гр.2)
Продолжитель-
ность
отопительного
сезона
Общая
сумма
расходов
(гр.3 х
гр.4)/1000
1
2
3
4
5
кв.м
(куб.м)
тенге
тенге
месяц
тыс.
тенге
Итого
Ответственный секретарь (руководитель) администратора
республиканских бюджетных программ или руководитель
администратора местных бюджетных программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач.ФЭО)"
Приложение 3
к приказу Министра экономики
и бюджетного планирована
Республики Казахста
от 21 сентября 2009 года № 199
"Приложение 43
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
Форма 01-151
Расчет расходов
на служебные командировки внутри страны
____Коды____
Год                                                      |____________|
Вид данных (прогноз, план, отчет)                        |____________|
Функциональная группа                                    |____________|
Администратор программ                                   |____________|
Государственное учреждение                               |____________|
Программа                                                |____________|
Специфика      Командировки и служебные                  |____151_____|
разъезды внутри страны
Норма
возмеще-
ния
суточных
расходов
на 1 чел
(2 х МРП)
(тенге)
Норма
расходов
по найму
жилого
помеще-
ния в
сутки на
1 чел.
(тенге)
Среднего-
довое
количество
человеко/
дней для
расчета
суточных
расходов
(чел/дн)
Среднего-
довое
количество
человеко/
дней для
расчета
расхода
по найму
жилого
помещения
(чел/дн)
Среднего-
довое
количество
команди-
руемых
человек
(чел)
Средняя
стоимость
одного
проезда
в оба
конца
(тенге)
Сумма
расходов
(тыс.
тенге)
(гр. 1
хгр.3+
гр.2х
гр.4+гр.5х
гр.6)/1000
1
2
3
4
5
6
7
Ответственный секретарь (руководитель) администратора
республиканских бюджетных программ или руководитель
администратора местных бюджетных программ /
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач.ФЭО)"
Приложение 4
к приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахста
от 21 сентября 2009 года № 199
"Приложение 44
к Правилам составления и представления бюджетной заявки

01-152-нысан
Елден тыс жерлерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды есептеу
Кодтары
Жыл                                                           _______
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)                        _______
Функционалдық топ                                             _______
Бағдарламалардың әкімшісі                                     _______
Мемлекеттік мекеме                                            _______
Бағдарлама                                                    _______
Ерекшелік  Елден тыс жерлерге іссапарлар мен қызметтік
жолсапарлар                                         152
1 адамға арналған тәуліктік шығыстарды өтеу нормасы (2 х АЕК) (теңге)
1 адамға тәулігіне тұрғын үй-жайды жалдау жөніндегі шығыстар (теңге)
Тәуліктік шығыстарды есептеуге арналған адам/күндердің орташа жылдық саны (адам/күн)
Тұрғын үй-жайды жалдау жөніндегі шығыстарды есептеуге арналған адам/күндердің орташа жылдық саны (адам/күн)
Іссапарға жіберілетін адамдардың орташа жылдық саны (адам)
Бару-қайтудың бір жақ жолының орташа құны (теңге)
Шығыстар сомасы (мың теңге) (1-б. х 3-б.) + 2-б. х 4-б. + 5-б. х 6-б.) / 1000
1
2
3
4
5
6
7
Республикалық бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі
жауапты хатшысы (басшысы)
немесе жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі/
мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)"
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2009 жылғы 21 қыркүйектегі
N 199 бұйрығына 5-қосымша
"Бюджеттік өтінімді жасау
және ұсыну ережесіне
49-қосымша
Базалық шығыстар мен жаңа бастамаларға арналған шығыстарды қоса алғанда ағымдағы бюджеттік бағдарламалар мен бюджеттік даму бағдарламалары бойынша шығыстардың жиынтық кестесі
Кодтар
Жоспарлы кезең                                                _______
Функционалдық топ                                             _______
Бағдарламалар әкімшісі                                        _______
Мемлекеттік мекеме                                            _______
Атауы
Осының алдындағы жоспарлы кезең
Жоспарланған жоспарлы кезең
Алдындағы жоспарлы кезеңнің 1-ші жылы
Алдындағы жоспарлы кезеңнің 2-ші жылы
Алдындағы жоспарлы кезеңнің 3-ші жылы
Жоспарланған жоспарлы кезеңнің 1-ші жылы
Жоспарланған жоспарлы кезеңнің 2-ші жылы
Жоспарланған жоспарлы кезеңнің 3-ші жылы
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны (мың теңге)
соның ішінде
1) ағымдағы бюджеттік бағдарламалар, барлығы
соның ішінде:
базалық шығыстар, барлығы
соның ішінде бюджеттік бағдарламалар бойынша
жаңа бастамаларға арналған шығыстар, барлығы
соның ішінде бюджеттік бағдарламалар бойынша
2) бюджеттік даму бағдарламалары, барлығы
соның ішінде:
базалық шығыстар, барлығы
соның ішінде бюджеттік бағдарламалар бойынша
жаңа бастамаларға арналған шығыстар, барлығы
соның ішінде бюджеттік бағдарламалар бойынша
Республикалық бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі
жауапты хатшысы (басшысы)
немесе жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі/
мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)"
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2009 жылғы 21 қыркүйектегі
N 199 бұйрығына 6-қосымша
"Бюджеттік өтінімді жасау
және ұсыну ережесіне
54-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды таратып жазу
Кодтары
Жыл                                                           _______
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)                        _______
Функционалдық топ                                             _______
Бағдарламалардың әкімшісі                                     _______
Мемлекеттік мекеме                                            _______
Бағдарлама                                                    _______
Кіші бағдарлама                                               _______
мың теңге
Атауы
Іске асыру кезеңі
Қаржыландыру көздері (бөлуімен)
Жалпы құны (мың теңге)
Жоспарлы кезең басталғанға дейінгі қаржыландыру (мың теңге)
Жоспарлы кезеңге арналған сома (мың теңге)
Жоспарлы кезеңнің кейінгі сомасы
Ұсынылатын құжаттар тізбесі**
жылдар бойынша
жоспар
есеп*
1-жыл
2-жыл
3-жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Барлығы
Бағдарламалық құжаттың атауы
Жобаның орналасуы орны
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Мынаны көрсету керек:

Форма 01-152
Расчет расходов
на служебные командировки за пределы страны
____Коды____
Год                                                     |____________|
Вид данных (прогноз, план, отчет)                       |____________|
Функциональная группа                                   |____________|
Администратор программ                                  |____________|
Государственное учреждение                              |____________|
Программа                                               |____________|
Специфика       Командировки и служебные                |____152_____|
разъезды за пределы страны
Норма
возме-
щения
суточных
расходов
на 1 чел
(2х МРП)
(тенге)
Норма
расходов
по найму
жилого
помещения
в сутки
на 1 чел.
(тенге)
Средне-
годовое
количе-
ство
человеко/
дней для
расчета
суточных
расходов
(чел/дн)
Средне-
годовое
количе-
ство
человеко/
дней для
расчета
расхода
по найму
жилого
помещения
(чел/дн)
Средне-
годовое
количество
команди-
руемых
человек
(чел)
Средняя
стоимость
одного
проезда
в оба
конца
(тенге)
Сумма
расходов
(тыс.тенге)
(гр.1хгр.3+
гр.2х
гр.4+гр.5х
гр.6)/1000
1
2
3
4
5
6
7
Ответственный секретарь (руководитель) администратора
республиканских бюджетных программ или руководитель
администратора местных бюджетных программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач.ФЭО)"
Приложение 5
к приказу Министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 21 сентября 2009 года № 199
"Приложение 49
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
Сводная таблица расходов по текущим бюджетным программам
и бюджетным программам развития, включающая базовые
расходы и расходы на новые инициативы
____Коды____
Плановый период                                          |____________|
Функциональная группа                                    |____________|
Администратор программ                                   |____________|
Государственное учреждение                               |____________|
Наименование
Предыдущий плановый период
Планируемый плановый
период
1-ый год
предыду-
щего
планового
периода
2-ой год
предыду-
щего
плано-
вого
периода
3-ий год
предыду-
щего
плано-
вого
периода
1-ый год
планиру-
емого
плано-
вого
периода
2-ой год
планиру-
емого
плано-
вого
периода
3-ий год
планиру-
емого
плано-
вого
периода
1
2
3
4
5
6
7
Итого (тыс.тенге)
в том числе
1) текущие
бюджетные
программы, всего
из них:
базовые расходы,
всего
в том числе по
бюджетным
программам
расходы на новые
инициативы, всего
в том числе по
бюджетным
программам
2) бюджетные
программы развития,
всего
из них:
базовые расходы,
всего
в том числе по
бюджетным
программам
расходы на новые
инициативы, всего
в том числе по
бюджетным
программам
Ответственный секретарь (руководитель) администратора
республиканских бюджетных программ или руководитель
администратора местных бюджетных программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач.ФЭО)"
Приложение 6
к приказу Министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 21 сентября 2009 года № 199
"Приложение 54
к Правилам составления и представления бюджетной заявки
Расшифровка
бюджетных инвестиционных проектов
_____Коды_____
Год                                                  |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет)                    |______________|
Функциональная группа                                |______________|
Администратор программ                               |______________|
Государственное учреждение                           |______________|
Программа                                            |______________|
Подпрограмма                                         |______________|
тыс. тенге
Наименование
Период
реали-
зации
Источник
финанси-
рования
разбивкой)
Общая
стоимость
(тыс.
тенге)
Финансирование до
начала планового
периода (тыс.
тенге)
по
годам
план
отчет*
1
2
3
4
5
6
7
Всего
Наименование
программного
документа
Месторасположение
проекта
в том числе по
инвестиционным
проектам:
продолжение таблицы
Сумма на плановый период
(тыс. тенге)
Сумма
после
планового
периода
Перечень предоставляемой
документации**
1-й год
2-й год
3-й год
8
9
10
11
12
Указать следующее:

1. ТЭН әзірлеуді талап етпейтін БИЖ қоспағанда, ТЭН болуы;
2. БИЖ ТЭН бойынша экономикалық сараптаманың оң қорытындсы, салалық қорытынды;
3. үлгілік жоба;
4. ЖСҚ мемлекеттік сараптаманың нөмірі мен күні, ЖСҚ сараптамасы бойынша құны; ЖСҚ әзірлеудің құны және қаржыландыру көздері.
Қарыз туралы келісімнің болуы (нөмірі мен күні)
Республикалық бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі
жауапты хатшысы (басшысы)
немесе жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі/
мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Ескерту: ** Деректемелерін көрсете отырып "Бюджеттік инвестициялық жобаларды қарау, іріктеу, мониторингі және іске асырылуын бағалау ережесін бекіту туралы" Үкімет қаулысына сәйкес
* Сонғы күнгі есепті деректер"

1. Наличие ТЭО, за исключением
БИП, не требующих разработки ТЭО;
2. Положительное заключение
экономической экспертизы по ТЭО
БИП, отраслевое заключение.
3. Типовой проект.
4. Номер и дата государственной
экспертизы на ПСД, стоимость по
экспертизе на ПСД;
стоимость разработки ПСД и
источник финансирования.
наличие соглашения о займе
(номер и дата)
Ответственный секретарь (руководитель) администратора
республиканских бюджетных программ или руководитель
администратора местных бюджетных программ/
государственного учреждения
Главный бухгалтер (нач.ФЭО)
Примечание: ** Согласно постановлению Правительства "Об утверждении
Правил рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации
бюджетных инвестиционных проектов", с указанием реквизитов.
* Отчетные данные на последнюю дату"