«Салықтық өтініштер нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 634 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 585 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 25 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6017 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 687 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2011.12.30 № 687 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Салықтық өтініштер нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы  № 634 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5455 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және басқа да орталық мемлекеттік органдарының 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 2 актілер жинағында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 3-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                              Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
N 585 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 634 бұйрығына 3-қосымша
САЛЫҚ ТӨЛЕУШІНІҢ (САЛЫҚ АГЕНТІНІҢ)
САЛЫҚ ЕСЕПТІЛІГІН КЕРІ ҚАЙТАРЫП АЛУ
ТУРАЛЫ САЛЫҚТЫҚ ӨТІНІШІ
(қағаз мәтінінен қараңыз)

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 634 "Об утверждении форм налоговых заявлений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 585. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2010 года № 6017. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 687
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2011 № 687 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 634 "Об утверждении форм налоговых заявлений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5455, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 10 апреля 2009 года № 2) следующее изменение:
приложение 3 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2010 года.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2009 года № 585
Приложение 3 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 634
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКА (НАЛОГОВОГО АГЕНТА)
ОБ ОТЗЫВЕ НАЛОГОВОЙ ОТЧЕТНОСТИ
(см. бумажный вариант)