"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № А-3/99 қаулысы. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 27 наурызда № 3314 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 16 марта 2009 года № А-3/99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2009 года № 3314. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына (нормативтік құқықтық актiлерiнiң мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 3237 болып тіркелген, "Акмолинская правда" газетінде 2007 жылғы 13 қарашада, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылғы 13 қарашада жарияланған), "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № а-4/198 қаулысымен (нормативтік құқықтық актiлерiнiң мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 3251 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 маусымда № 65 "Арқа ажары", 2008 жылғы 12 маусымда № 71 "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған), "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 20 тамыздағы № а-6/355 қаулысымен (нормативтік құқықтық актiлерiнiң мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 3270 болып  тіркелген, "Акмолинская правда" газетінде 2008 жылғы 20 қыркүйектегі № 122 және "Арқа ажары" газетінде 2008 жылғы 20 қыркүйектегі № 107 сандарында жарияланған) енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулысымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінде:
"Ақкөл ауданы" бөлігінде:
реттік номері 32-жолы алынып тасталсын;

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» от 15 октября 2007 года № А-11/351 (зарегистрировано в Реестре  государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газете «Акмолинская правда», 13 ноября 2007 года в газете «Арка ажары»), с учетом изменений и дополнений внесенных постановлениями акимата Акмолинской области от 29 мая 2008 года № а-4/198 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3251, опубликовано 10 июня 2008 года в газете «Акмолинская правда» № 71 и 12 июня 2008 года в газете «Арка Ажары» № 65), от 20 августа 2008 года № а-6/355 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3270, опубликовано 20 сентября 2008 года в газете «Акмолинская правда» № 122 и 20 сентября 2008 года в газете «Арка Ажары» № 107) следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Аккольский район»:
строку, порядковый номер 32, исключить;

"4792" саны "4780" санымен ауыстырылсын;
"Егіндікөл ауданы" бөлігі келесі мазмұндағы реттік номері 11-жолмен толықтырылсын:
11
Жолан әуіті
4
"Барлығы: 10" сөзі мен саны "Барлығы: 11" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"3541" саны "3545" санымен ауыстырылсын;
"Есіл ауданы" бөлігі:
реттік номерлері 1, 2, 5, 9-11, 13, 14-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 14" сөзі мен саны "Барлығы: 6" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"775 га, 190 км" сандары мен сөздері "355 га, 90 км" сандары мен сөздеріне ауыстырылсын;
Ерейментау ауданы" бөлігінде:
реттік номерлері 24, 25, 28, 30, 31, 37-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 40" сөзі мен саны "Барлығы: 34" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"8147" сандары "7865" санына ауыстырылсын;
"Еңбекшілдер ауданы" бөлігінде:
реттік номері 9-жолы алынып тасталсын;
"Барлығы: 22" сөзі мен саны "Барлығы: 21" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"10660" саны "10640" санымен ауыстырылсын;
"Жарқайың ауданы" бөлігінде:
реттік номерлері 3, 4, 6, 12, 18-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 19" сөзі мен саны "Барлығы: 14" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"4346 га, 43 км" сандары мен сөздері "3176 га" саны мен сөзіне ауыстырылсын;
"Жақсы ауданы" бөлігінде:
реттік номерлері 2, 8-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 8" сөзі мен саны "Барлығы: 6" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"690" саны "580" санымен ауыстырылсын;
"Зеренді ауданы" бөлігінде:
реттік сандары 16, 17-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 42" сөзі мен саны "Барлығы: 40" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"9488" саны "9228" санымен ауыстырылсын;
"Сандықтау ауданы" бөлігінде:
реттік сандары 8, 10-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 18" сөзі мен саны "Барлығы: 16" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"185" саны "80" санымен ауыстырылсын;
"Целиноград ауданы" бөлігіндегі реттік номерлері 16, 24, 26, 27, 34, 37-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 42" сөзі мен саны "Барлығы: 36" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"6833" саны "6743" санына ауыстырылсын;
"Шортанды ауданы" бөлігіндегі реттік номері 31-жолы келесі редакцияда мазмұндалсын:
31
Боскөл көлі
70
реттік номерлері 32 - 34-жолдар алынып тасталсын;
"Барлығы: 35" сөзі мен саны "Барлығы: 32" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"5380 га, 2 км" сандары мен сөздер "5413 га" саны мен сөзіне ауыстырылсын;
"Щучье ауданы" бөлігіндегі реттік номерлері 35, 36, 45, 46, 48 - 53-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 55" сөзі мен саны "Барлығы: 45" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"6031" саны "5888" санымен ауыстырылсын;
"Степногорск" бөлігі алынып тасталсын;
"Барлығы: 463" сөзі мен саны "Барлығы: 419" сөзі мен санына ауыстырылсын;
"116426 га, 775 км" сандары мен сөздері "114621 га, 525 км" сандары мен сөздеріне ауыстырылсын.

цифры «4792» заменить цифрами «4780»;
раздел «Егиндыкольский район» дополнить строкой, порядковый номер 11, следующего содержания:
11
пруд Жолан
4
слова и цифры «Итого: 10» заменить словами и цифрами «Итого: 11»;
цифры «3541» заменить цифрами «3545»;
в разделе «Есильский район»:
строки, порядковые номера 1, 2, 5, 9-11, 13, 14, исключить;
слова и цифры «Итого: 14» заменить словами и цифрами «Итого: 6»;
цифры и слова «775 га, 190 км» заменить цифрами и словами «355 га, 90 км»;
в разделе «Ерейментауский район»:
строки, порядковые номера 24, 25, 28, 30, 31, 37, исключить;
слова и цифры «Итого: 40» заменить словами и цифрами «Итого: 34»;
цифры «8147» заменить цифрами «7865»;
в разделе «Енбекшельдерский район»:
строку, порядковый номер 9, исключить;
слова и цифры «Итого: 22» заменить словами и цифрами «Итого: 21»;
цифры «10660» заменить цифрами «10640»;
в разделе «Жаркаинский район»:
строки, порядковые номера 3, 4, 6, 12, 18, исключить;
слова и цифры «Итого: 19» заменить словами и цифрами «Итого: 14»;
цифры и слова «4346 га, 43 км» заменить цифрами и словами «3176 га»;
в разделе «Жаксынский район»:
строки, порядковые номера 2, 8, исключить;
слова и цифры «Итого: 8» заменить словами и цифрами «Итого: 6»;
цифры «690» заменить цифрами «580»;
в разделе «Зерендинский район»:
строки, порядковые номера 16, 17, исключить;
слова и цифры «Итого: 42» заменить словами и цифрами «Итого: 40»;
цифры «9488» заменить цифрами «9228»;
в разделе «Сандыктауский район»:
строки, порядковые номера 8, 10, исключить;
слова и цифры «Итого: 18» заменить словами и цифрами «Итого: 16»;
цифры «185» заменить цифрами «80»;
в разделе «Целиноградский район»:
строки, порядковые номера 16, 24, 26, 27, 34, 37, исключить;
слова и цифры «Итого: 42» заменить словами и цифрами «Итого: 36»;
цифры «6833» заменить цифрами «6743»;
в разделе «Шортандинский район» строку, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
31
озеро Босколь
70
строки, порядковые номера 32-34, исключить;
слова и цифры «Итого: 35» заменить словами и цифрами «Итого: 32»;
цифры и слова «5380 га, 2 км» заменить цифрами и словами «5413 га»;
в разделе «Щучинский район» строки, порядковые номера 35, 36, 45, 46, 48-53, исключить;
слова и цифры «Итого: 55» заменить словами и цифрами «Итого: 45»;
цифры «6031» заменить цифрами «5888»;
раздел «Степногорск» исключить;
слова и цифры «Всего: 463» заменить словами и цифрами «Всего:419»;
цифры и слова «116426 га, 775 км» заменить цифрами и словами «114621 га, 525 км».

2. Осы қаулының орындалуын бақылауды облыс әкімінің орынбасары Қ.М. Отаровқа жүктеймін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі                                      А.Рау
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
балық шаруашылығы комитетінің
Ақмола облыстық аумақтық балық
шаруашылығының инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ.Қалабаев

2. Контроль за исполнением настоящего постановление возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области                                    А.Рау
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Акмолинская областная территориальная
инспекция рыбного хозяйства
Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»                      К.Калабаев