Бұланды, Жақсы және Сандықтау аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен ауылдық округтерін тарату және қайта құру туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қазандағы № А-11/432 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 4С-17-7 шешімі. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 қарашада № 3336 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының» деген сөздер «ауылдық», «ауылы», «ауылының» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 311 баптарына сәйкес, Бұланды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № а-9/220 қаулысы мен Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 4С-20/2 шешімі, Жақсы ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № А-14/339-2, 2009 жылғы 17 шілдедегі № А-6/224 қаулылары мен Жақсы аудандық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № С-5-11, 2009 жылғы 17 шілдедегі № С-20-10 шешімдері, Сандықтау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 мамырдағы № А-4/123 қаулысы мен Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 1213 шешімі негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен ауылдық округтері таратылсын және қайта құрылсын:
1) Бұланды ауданы бойынша:
Камышевка ауылдық округінің Роза Люксембург атындағы ауылы, олар Отрадное ауылының құрамына енгізіліп, басқа қоныстар категориясына көшірілсін.
2) Жақсы ауданы бойынша:
Есіл ауылдық округі таратылсын және есептік деректерден шығарылсын;
Жаңақима ауылдық округі, оның құрамына Трудовое ауылы мен таратылған Есіл ауылдық округінің аумағы енгізіліп, қайта құрылсын.
Запорожье ауылдық округінің Донское ауылы Лозовое ауылының құрамына енгізіліп, басқа қоныстар категориясына көшірілсін.
3) Сандықтау ауданы бойынша:
келесі елді мекендер басқа қоныстар категориясына көшірілсін және есептік деректерден шығарылсын:
Хлебное ауылының құрамына енгізіліп, Хлебное ауылдық округінің Ащылы ауылы;
Приозерное ауылының құрамына енгізіліп, Жамбыл ауылдық округінің Березовка ауылы;
Белгородское ауылының құрамына енгізіліп, Белгородское ауылдық округінің Новодобринка ауылы;
Хлебное ауылдық округі таратылсын және Хлебное ауылы әкімшілік-аумақтық бірлігі құрылсын.

Об упразднении и преобразовании некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Буландинскому, Жаксынскому и Сандыктаускому районам
Постановление акимата Акмолинской области от 16 октября 2009 года № А-11/432 и решение Акмолинского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 4С-17-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2009 года № 3336
В соответствии со статьями 311 Закона Республики  Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года и на основании постановления акимата Буландынского района № а-9/220 от 16 сентября 2009 года и решения Буландынского районного маслихата № 4С-20/2 от 16 сентября 2009 года, постановлений акимата Жаксынского района № А-14/339-2 от 14 декабря 2007года, № А-6/224 от 17 июля 2009 года и решений Жаксынского районного маслихата № С-5-11 от 14 декабря 2007 года, № С-20-10 от 17 июля 2009 года, постановления акимата Сандыктауского района № А-4/123 от 20 мая 2009 года и решения Сандыктауского районного маслихата № 1213 от 25 июня 2009 года акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить и преобразовать некоторые населенные пункты и сельские округа Акмолинской области:
1) По Буландынскому району:
село имени Розы Люксембург Карамышевского сельского округа перевести в категорию иных поселений, включив его в состав села Отрадное.
2) По Жаксынскому району:
упразднить и исключить из учетных данных Есильский сельский округ;
преобразовать Жанакииминский сельский округ, включив в его состав село Трудовое и территорию упраздненного Есильского сельского округа.
село Донское Запорожского сельского округа перевести в категорию иных поселений, включив  в состав села Лозовое.
По Сандыктаускому району:
перевести в категорию иных поселений и исключить из учетных данных следующие населенные пункты:
село Ащилы Хлебного сельского округа, включив в состав села Хлебное;
село Березовка Жамбылского сельского округа, включив в состав Приозерное;
село Новодобринка Белгородского сельского округа, в состав села Белгородское;
упразднить Хлебный сельский округ и образовать административно-территориальную единицу - село Хлебное.

2. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     А.Рау
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А.Куликов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Мұсабаев

2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   А.Рау
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  А.Куликов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев