Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 9 шілдедегі № А-8/293 "2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № А-13/516 қаулысы. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 желтоқсанда № 3340 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімідігінің 2010 жылғы 25 маусымдағы № А-7/240 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімідігінің 2010.06.25 № А-7/240 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 9 шілдедегі № А-8/293 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3329 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 қыркүйекте «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 9 июля 2009 года № А-8/293 "Об утверждении государственных образовательных заказов на 2009-2010 учебный год"
Постановление акимата Акмолинской области от 3 декабря 2009 года № А-13/516. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 декабря 2009 года № 3340. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 25 июня 2010 года № А-7/240
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 25.06.2010 № А-7/240
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении государственных образовательных заказов на 2009-2010 учебный год» от 9 июля 2009 года № А-8/293 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3329, опубликовано 3 сентября 2009 года в газетах «Арка ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Ақмола облысы мемлекеттік білім беру мекемелерінде 2009-2010 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар білікті кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
«Ақмола облысы білім басқармасының № 4 кәсіптік лицейі» ММ» бөлімінде:
реттік сандары 1-5 – жолдарында:
«25» сандары «30» сандарына ауыстырылсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «125» сандары «150» сандарына, «25» саны «30» санына ауыстырылсын;
«Ақмола облысы білім басқармасының № 17 кәсіптік лицейі» ММ» бөлімінде:
реттік саны 2 - жолы алынып тасталсын;

в государственном образовательном заказе на подготовку квалифицированных кадров с техническим и профессиональным образованием в государственных учреждениях образования Акмолинской области на 2009-2010 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «ГУ «Профессиональный лицей № 4» управления образования Акмолинской области»:
в строках, под порядковыми номерами 1-5:
цифры «25» заменить цифрами «30»;
в строке «ИТОГО» цифры «125» заменить цифрами «150», цифру «25» заменить цифрой «30»;
в разделе «ГУ «Профессиональный лицей № 17» управления образования Акмолинской области»:
строку, порядковый номер 2, исключить;

«БАРЛЫҒЫ» жолында «120» сандары «100» сандарына ауыстырылсын;
«Ақмола облысы білім басқармасының № 19 кәсіптік лицейі» ММ» бөлімінде:
реттік саны 1- жолында «45» сандары «40» сандарына ауыстырылсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «120» сандары «115» сандарына ауыстырылсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «205» саны «210» санына ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Ақмола облысы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындарында 2009-2010 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар білікті мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
«Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) Ж. Мусин атындағы педагогикалық колледжі» МКҚК» бөлімінде:

в строке «ИТОГО» цифры «120» заменить цифрами «100»;
в разделе «ГУ «Профессиональный лицей № 19» управления образования Акмолинской области»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «45» заменить цифрами «40»;
в строке «ИТОГО» цифры «120» заменить цифрами «115»;
в строке «ВСЕГО» цифру «205» заменить цифрой «210»;
в государственном образовательном заказе на подготовку квалифицированных специалистов с техническим и профессиональным образованием в государственных коммунальных казенных предприятиях образования Акмолинской области на 2009-2010 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «ГККП «Педагогический колледж имени Ж.Мусина (с казахским языком обучения) город Кокшетау» при управлении образования Акмолинской области»:

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Ғ.М. Бекмағамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     А. Рау

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   А. Рау