Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 наурыздағы № С-22/6 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 сәуірде № 1-1-101 тіркелді. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № С-34/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010.04.21 № С-34/28 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабы, 2 тармағының 4) тармақшасы мен 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы    № С-18/5 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» газетінде № 2 және 2009 жылғы 15 қаңтарда  «Степной Маяк» № 2 жарияланған) шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 3 наурызда № С-21/5 «Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-100 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 26 наурызда «Көкшетау» газетінде № 12 және 2009 жылғы 26 наурызда «Степной Маяк» газетінде № 12 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«7 724 315» санын «8 269 286,9» санымен ауыстырылсын;
«2 327 674» санын «2 872 645,9» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«8 198 182,2» санын «8 793 890,5» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасында:
«50 000» санын «66 030,2» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«-369 962,2» санын «-436 728,8» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасында:
«369 962,2» санын «436 728,8» санымен ауыстырылсын;
«436 700» санын «502 195» санымен ауыстырылсын;
«75 262,2» санын «76 533,8» санымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
«929 000» санын «952 900» санымен ауыстырылсын;
«150 000» санын «173 900» санымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
«200 000» санын «225 585,9» санымен ауыстырылсын;
«50 000» санын «66 030,2» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2009 года № С-22/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 13 апреля 2009 года № 1-1-101. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21 апреля 2010 года № С-34/28
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21.04.2010 № С-34/28
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и  подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-94, опубликовано в газетах: от 15 января 2009 года «Кокшетау» № 2 и от 15 января 2009 года «Степной маяк» № 2), с последующими изменениями и дополнениями, внесенным решением Кокшетауского городского маслихата от 3 марта 2009 года № С-21/5 «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-100, опубликовано в газетах: от 26 марта 2009 года «Кокшетау» № 12 и от 26 марта 2009 года «Степной маяк» № 12) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «7 724 315» заменить цифрами «8 269 286,9»;
цифры «2 327 674» заменить цифрами «2 872 645,9»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «8 198 182,2» заменить цифрами «8 793 890,5»;
в подпункте 4) пункта 1:
цифры «50 000» заменить цифрами «66 030,2»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-369 962,2» заменить цифрами «-436 728,8»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «369 962,2» заменить цифрами «436 728,8»;
цифры «436 700» заменить цифрами «502 195»;
цифры «75 262,2» заменить цифрами «76 533,8»;
в пункте 8:
цифры «929 000» заменить цифрами «952 900»;
цифры «150 000» заменить цифрами «173 900»;
в пункте 9:
цифры «200 000» заменить цифрами «225 585,9»;
цифры «50 000» заменить цифрами «66 030,2»;
дополнить абзацем следующего содержания:

«9 555,7 мың теңге – Көкшетау қаласының 2009-2011 жылдарға арналған “Нұрлы көш” бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысына және инженерлік инфрақұрылымдық жобалау - сметалық құжаттамаларын дайындау үшін»;
10 тармақта:
бірінші азатжолда «43 464» саны «538 950» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолдармен толықтырылсын:
«392 653 мың теңге – Көкшетау қаласындағы жылумен жабдықтайтын кәсіпорынның жұмысын тұрақты қамтамасыз ету үшін»;
«40 805 мың теңге – Көкшетау қаласындағы аудандық бу қазандығы-2 (АБҚ-2) екі бу қазандығын ауыстыра отырып және төртінші қатты отынды камералық жолмен жандыру арқылы су жылытқыш бу қазандығы -100-150 (ҚКЖСБҚ-100-150) маркалы ұсақ көмірлік қазандықты орнату, кеңейту және қайта құру бойынша техникалық-экономикалық негіздемесін дайындау үшін»;
«62 028 мың тенге – Абылай хан даңғылын (М. Горький көшесінен Т. Сулейменов көшесіне дейін) ағымдағы жөндеу үшін»;
11 тармақта:
«41 061» санын «59 713,2» санымен ауыстырылсын;
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2009 жылғы қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының 2008 - 2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы мемлекеттік бағдарламасына сәйкес сыйақының (мүдденің) нөлдік ставкасы бойынша тұрғын үй құрылысына және сатып алу үшін 502 195 мың теңге сомасында бюджеттік   несиелер қарастырылсын, соның ішінде:
439  495 мың теңге – республикалық бюджет қаражаттары есебінен;
62 700 мың теңге – облыстық бюджет қаражаттары есебінен»;
осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының  2008  жылғы  23  желтоқсандағы  № С-18/5  «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда  «Көкшетау» газетінде № 2  және 2009 жылғы 15 қаңтарда  «Степной Маяк» № 2 жарияланған) шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 3 наурыздағы № С-21/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-100 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 26 наурызда «Көкшетау» № 12 және 2009 жылғы 26 наурызда «Степной маяк» № 12 газеттерінде жарияланған) шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары келесі редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім  Көкшетау қалалсының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
22  сессияның  төрағасы              Ә.Баймағамбетов
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                     Қ.Мұстафина
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының
әкімі                                      Б.Сапаров
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                       Ө.Ыдырысов
«Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Омарова
Көкшетау қалалық мәслихатының
2009 жылғы 30 наурыздағы
№ С- 22/6 шешіміне 1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
"2009 жылға арналған қалалық
бюджет туралы"
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-18/5 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған қалалық бюджет
Сана
ты
Сыны
бы
Ішкі
сыны
бы
Атауы
Сома
мың
теңге
I. Кіріс

«9 555,7 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство жилых домов и инженерной инфраструктуры в рамках реализации программы «Нурлы Кош» на 2009-2011 годы города Кокшетау»;
в пункте 10:
в абзаце первом цифры «43 464» заменить цифрами «538 950»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«392 653 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающего предприятия города Кокшетау»;
«40 805 тысяч тенге – на разработку технико-экономического обоснования по расширению и реконструкции районной котельной-2 (РК-2) с заменой двух паровых котлов и установкой четвертого пылеугольного котла марки котел водогрейный твердотоплевного камерного возгорания - 100-150 (КВТК-100-150) в городе Кокшетау»;
«62 028 тысяч тенге – на текущий ремонт проспекта Абылай-хана (от улицы М. Горького до улицы Т. Сулейменова»;
в пункте 11:
цифры «41 061» заменить цифрами «59 713,2»;
пункт 12 изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в городском бюджете на 2009 год бюджетные кредиты на строительство и приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 502 195 тысяч тенге, в том числе:
439 495 тысяч тенге – за счет средств республиканского бюджета;
62 700 тысяч тенге – за счет средств областного бюджета»;
приложения 1, 2, 4 к решению Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером  1-1-94, опубликованное в газетах: от 15 января 2009 года «Кокшетау» № 2 и от 15 января 2009 года «Степной маяк» № 2) с  последующими изменениями и дополнениями, внесенным решением Кокшетауского городского маслихата от 3 марта 2009 года № С-21/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером  1-1-100, опубликовано в газетах: от 26 марта 2009 года «Кокшетау» № 12 и от 26 марта 2009 года «Степной маяк» № 12) изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 22 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого
созыва                           А. Баймагамбетов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                    К. Мустафина
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Кокшетау                               Б. Сапаров
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
города  Кокшетау»                      О. Идрисов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                       А. Омарова
Приложение 1
к решению Кокшетауского городского маслихата
от 30 марта 2009 года № С-22/6
Приложение 1
к решению Кокшетауского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года № С-18/5
"О городском бюджете на 2009 год"
Городской бюджет на 2009 год
Кате-
го рия
Класс
Под
класс
Наименование
Сумма
тыс.
тенге
I. Доходы