«2009 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2009 жылдың 22 мамырдағы № А-5/701 Көкшетау қаласы әкімдігінің қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі № А-9/1801 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қазанда № 1-1-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № А-2/266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010.02.23 № А-2/266 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы, «Әскери міндеттілік және іскери туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 779 Жарлығына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Презиндентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 779Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 543 қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылдың 22 мамырдағы «2009 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» № А-5/701 қаулысына (2009 жылдың 8 маусымындағы № 1-1-105 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 18 маусымдағы «Көкшетау», 2009 жылғы 18 маусымдағы «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1 қосымшаға:
қалалық шақыру комиссиясының құрамына «Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы Келден Төлегенұлы Нұрмағамбетов енгізілсін;
қалалық шақыру комиссиясының құрамынан комиссия төрағасы «Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы Айтқазин Омар Бикенұлы шығарылсын;
қалалық шақыру комиссиясының құрамына «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Көкшетау қаласының Ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесінің штаб бастығы - Шержанов Хабдрахман Ахмадиұлы енгізілсін;
қалалық шақыру комиссиясының құрамынан «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Көкшетау қаласының Ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі бастығының тәрбиелік және кадр жұмысы жөніндегі орынбасары Каженов Болат Койшыбекұлы шығарылсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата города Кокшетау от 22 мая 2009 года № А-5/701 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата г. Кокшетау Акмолинской области от 21 сентября 2009 года № A-9/1801. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Кокшетау Акмолинской области 16 октября 2009 года № 1-1-109. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 23 февраля 2010 года № А-2/266
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 23.02.2010 № А-2/266
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 779 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 543 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 779» «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года» от 22 мая 2009 года за № А-5/701, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-105, опубликовано в газетах «Кокшетау» от 18 июня 2009 года, «Степной Маяк» от 18 июня 2009 года) следующие изменения:
в приложении 1:
ввести в состав городской призывной комиссии Нурмагамбетова Келдена Тулегеновича - начальника государственного учреждения «Управление по делам обороны города Кокшетау», председателя комиссии;
вывести из указанного состава Айтказина Омара Бикеновича –  председателя комиссии, начальника государственного учреждения «Управление по делам обороны города Кокшетау»;
ввести в состав городской призывной комиссии Шержанова Хабдрахмана Ахмадиевича – начальника штаба государственного учреждения «Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан», членом комиссии;
вывести из указанного состава комиссии Каженова Болата Койшибековича – заместителя начальника по воспитательной и кадровой работе государственного учреждения «Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мусралимову А.Е.

3. Көкшетау қаласы әкімдігінің осы қаулысының қолданысы 2009 жылдың 1 қазанында туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
4.Осы қаулы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б.Сапаров
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысының
Денсаулық сақтау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    В.Маджуга
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының Ішкі істер
департаменті Көкшетау қаласының
Ішкі істер басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               Б.Сабиров
«Көкшетау қаласының
Қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    К.Нұрмағамбетов

3. Действие настоящего постановления акимата города Кокшетау распространяется на правоотношения, возникшие с 1 октября 2009 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                Б.Сапаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Управление здравоохранения
Акмолинской области»                       В.Маджуга
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
«Управление внутренних дел
города Кокшетау
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Б.Сабиров
Начальник
государственного учреждения
«Управление по делам обороны
города Кокшетау»                           К.Нурмагамбетов