Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 26 қазандағы № С-29/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қазанда № 1-1-110 тіркелді. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № С-34/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010.04.21 № С-34/28 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабы, 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-94 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2009 жылғы 15 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне, Көкшетау қалалық мәслихатының шешімдерімен енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен 2009 жылғы 3 наурыздағы № С-21/5 «Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-100 тіркелген, 2009 жылғы 26 наурызда «Көкшетау» газетінде № 12 және 2009 жылғы 26 наурызда «Степной маяк» газетінде № 12 жарияланған); 2009 жылғы 30 наурыздағы № С-22/6 «Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-101 тіркелген, 2009 жылғы 23 сәуірде «Көкшетау» газетінде № 16 және 2009 жылғы 23 сәуірде «Степной маяк» газетінде № 16 жарияланған); 2009 жылғы 29 сәуірдегі № С-24/5 «Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-104 тіркелген, 2009 жылғы 21 мамырда «Көкшетау» газетінде № 20 және 2009 жылғы 21 мамырда «Степной маяк» газетінде № 20 жарияланған); 2009 жылғы 29 шілдедегі № С-27/5 «Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-107 тіркелген, 2009 жылғы 6 тамызда «Көкшетау» газетінде № 31 және 2009 жылғы 6 тамызда «Степной маяк» газетінде № 31 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 октября 2009 года № С-29/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 30 октября 2009 года № 1-1-110. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21 апреля 2010 года № С-34/28
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21.04.2010 № С-34/28
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-94, опубликовано 15 января 2009 года в газете «Кокшетау» и 15 января 2009 года в газете «Степной маяк») с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата от 3 марта 2009 года № С-21/5 «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-100, опубликовано 26 марта 2009 года в газете «Кокшетау» № 12 и 26 марта 2009 года в газете «Степной маяк» № 12); от 30 марта 2009 года № С-22/6 «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-101, опубликовано 23 апреля 2009 года в газете «Кокшетау» № 16 и 23 апреля 2009 года в газете «Степной маяк» № 16); от 29 апреля 2009 года № С-24/5 «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-104, опубликовано 21 мая 2009 года в газете «Кокшетау» № 20 и 21 мая 2009 года в газете «Степной маяк» № 20), от 16 июля 2009 года № С-27/5 «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № С-18/5 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-107, опубликовано 6 августа 2009 года в газете «Кокшетау» № 31 и 6 августа 2009 года в газете «Степной маяк» № 31); следующие изменения и дополнения:

1 тармақтың 1) тармақшасында:
«8 801 068,9» санын «8 840 221,5» санымен ауыстырылсын;
«4 859 627» санын «4 809 065» санымен ауыстырылсын;
«90 119» санын «140 681» санымен ауыстырылсын;
«3 404 427,9» санын «3 443 580,5» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«9 255 809,5» санын «9 294 962,1» санымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
«1 130 151» санын «1 128 794,6» санымен ауыстырылсын;
5 тармақтың 1) тармақшасында:
«144 176» санын «142 819,6» санымен ауыстырылсын;
бірінші азатжолда:
«20 485» санын «19 865,2» санымен ауыстырылсын;
екінші азатжолда:
«16 623» санын «16 124,4» санымен ауыстырылсын;
үшінші азатжолда:
«31 789» санын «31 551» санымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
«9 680» санын «14 415» санымен ауыстырылсын;
бірінші азатжолда:
«9 680» санын «9 310» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы екінші азатжолмен толықтырылсын:
«5 105 мың теңге – тұрмыстық деңгейі төмен отбасылардың
студенттерінің оқу ақысын өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге»;
8 тармақта:
«610 699» санын «628 433» санымен ауыстырылсын;
екінші азатжолда:
«194 499» санын «228 631» санымен ауыстырылсын;
төртінші азатжолда:
«19 200» санын «2 802» санымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
«315 448,9» санын «321 993,2» санымен ауыстырылсын;
үшінші азатжолда:
«9 555,7» санын «7 100» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы бесінші азатжолмен толықтырылсын:
«9 000 мың тенге – жекелеген азаматтардың топтарына тұрғын үй сатып алуға»;
10 тармақта:
«43 464» санын «55 919,7» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы екінші азатжолмен толықтырылсын:
«12 455,7 мың теңге – ғимараттарды сатып алуға»;
10-1 тармақтың 1) тармақшасында:
«556 115» санын «555 155» санымен ауыстырылсын;
оныншы азатжолда:
«24 660» санын «23 700» санымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
«59 713,2» санын «110 010» санымен ауыстырылсын;
Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-1-94 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2009 жылғы 15 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешімге 1, 2, 4 қосымшалары, осы шешімге 1,2,3 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 29
сессия төрағасы                            Б.Яндиев
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының
әкімі                                      Б.Сапаров
Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          А.Омарова
Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі бастығы                       Ө.Ыдырысов
Көкшетау
қалалық мәслихатының
2009 жылғы 26 қазандағы
№ С-29/5 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау
қалалық мәслихатының
"2009 жылға арналған
қалалық бюджет туралы"

в подпункте 1) пункта 1:
цифры «8 801 068,9» заменить цифрами «8 840 221,5»;
цифры «4 859 627» заменить цифрами «4 809 065»;
цифры «90 119» заменить цифрами «140 681»;
цифры «3 404 427,9» заменить цифрами «3 443 580,5»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «9 255 809,5» заменить цифрами «9 294 962,1»;
в пункте 5:
цифры «1 130 151» заменить цифрами «1 128 794,6»;
в подпункте 1) пункта 5:
цифры «144 176» заменить цифрами «142 819,6»;
в абзаце первом:
цифры «20 485» заменить цифрами «19 865,2»;
в абзаце втором:
цифры «16 623» заменить цифрами «16 124,4»;
в абзаце третьем:
цифры «31 789» заменить цифрами «31 551»;
в пункте 7:
цифры «9 680» заменить цифрами «14 415»;
в абзаце первом:
цифры «9 680» заменить цифрами «9 310»;
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
«5 105 тысяч тенге – на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу»;
в пункте 8:
цифры «610 699» заменить цифрами «628 433»;
в абзаце втором:
цифры «194 499» заменить цифрами «228 631»;
в абзаце четвертом:
цифры «19 200» заменить цифрами «2 802»;
в пункте 9:
цифры «315 448,9» заменить цифрами «321 993,2»;
в абзаце третьем:
цифры «9 555,7» заменить цифрами «7 100»;
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
«9 000 тысяч тенге – на приобретение жилья для отдельных категорий граждан»;
в пункте 10:
цифры «43 464» заменить цифрами «55 919,7»;
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
«12 455,7 тысяч тенге – на приобретение зданий»;
в подпункте 1) пункта 10-1:
цифры «556 115» заменить цифрами «555 155»;
в абзаце десятом:
цифры «24 660» заменить цифрами «23 700»;
в пункте 11:
цифры «59 713,2» заменить цифрами «110 010»;
приложения 1, 2, 4 к решению Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-94, опубликовано 15 января 2009 года в газете «Кокшетау» и 15 января 2009 года в газете «Степной маяк»), изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 29 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                Б.Яндиев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          К.Мустафина
СОГЛАСОВАНО:
Аким
города Кокшетау                            Б.Сапаров
Начальник
отдела экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау                            А.Омарова
Начальник
отдела финансов
города Кокшетау                            О.Идрисов
Приложение 1
решению Кокшетауского
городского маслихата от
26 октября 2009 года № С-29/5
Приложение 1
решению Кокшетауского
городского маслихата от