2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды "Ақмола облысы Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 27 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қаңтарда № 1-2-124 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 9 шілдедегі № 10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010.07.09 № 10 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33, 37 бабтарына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген «Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ережесілерімен» сәйкес, Степногорск қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Ақмола облысы Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуін ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Степногорск қаласы әкімінің «Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской кенттерінде және Қарабұлақ ауылында тұратын 1992 жылы туылған азаматтарды «Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу жүргізу туралы» 2008 жылғы 11 желтоқсандағы № 24 (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-101 болып тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарында «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Степногорск қаласы әкімінің шешімінің орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
4. Осы Степногорск қаласы әкімінің шешімі Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск
қаласының әкімі                            А.Никишов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Ақмола облысы Степногорск
қаласының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Асылбеков

Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области"
Решение акима города Степногорска Акмолинской области от 7 декабря 2009 года № 27. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 6 января 2010 года № 1-2-124. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 9 июля 2010 года № 10
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 9 июля 2010 года № 10
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», «Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким города Степногорска РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2010 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области».
2. Признать утратившим силу решение акима города Степногорска «О проведении приписки граждан 1992 года рождения, проживающих в городе Степногорске, поселках Аксу, Бестобе, Заводской, селе Карабулак к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны города Степногорск» от 11 декабря 2008 года № 24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-101, опубликовано 16 января 2009 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск»).
3. Контроль за исполнением данного решения акима города Степногорска возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
4. Настоящее решение акима города Степногорска вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города
Степногорска                               А.Никишов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны города Степногорск
Акмолинской области»                       Н.Асылбеков