Ақкөл ауданында 2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы № А-1/34 қаулысы. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 ақпанда № 1-3-102 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № А-2/37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2010.02.17 № А-2/37 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19-маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелері» қаулысына сәйкес, тұрақты жұмыс орнын іздеуден қиындық көрген жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға Ақкөл ауданының мекемелерінде ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Ақылы қоғамдық жұмыс құрушы мекемелердің тізбелері, жұмыс түрлері мен көлемі, сонымен бірге, жұмысқа тартылатын адамдар саны, жұмыстың орындалу мерзімі қосымшаға сай бекітілсін (басшылардың келісімі бойынша).
3. Ақкөл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 11- наурызындағы № А-3/89 «Ақкөл ауданында 2008 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 1-3-88 Өңірлік Тізілімдемеде тіркелген қаулысы күшін жойғандығы танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.М.Қанатоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақкөл аудандық әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеліп, ресми жарияланғаннан кейін күшіне енеді және қолданысқа түседі.
Аудан әкімі                                 А .Үйсімбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақкөл» орман шаруашылығы
мемлекеттік мекемесінің директоры                  А.Тоқышев
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 22 қаңтардағы
№ А-1/34
қаулысына қосымша
2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстардың
ТІЗБЕСІ
№ реті
Кәсіпорындардың, ұйымдар мен мекемелердің және селолық округтердің атаулары
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері
Орындалатын жұмыс көлемі
1
«Искра селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
Селолық округтің әлеуметтік-мәдени тұрмыс аумағын тазартуға көмек көрсету
Учаскелік комиссиялардың әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақыларын ресімдеуде көмек көрсету
Малдарды ұрықтандыру
Малдарға ветеринарлық егу жұмыстарына көмек беру
Аумақтарды қардан тазалау
900 шаршы метр
500 шаршы метр
50 құжат
500 бас
100 бас
500 шаршы метр
2
«Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
Селолық округтің әлеуметтік-мәдени тұрмыс жағдайына көмек көрсету
Учаскелік комиссиялардың әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақыларын ресімдеуде көмек көрсету
Малдарды ұрықтандыру
Малдарға ветеринарлық егу жұмыстарына көмек беру
Аумақтарды қардан тазалау
Жол шұңқырларын тегістеу
800 шаршы метр
600 шаршы метр
50 құжат
500 бас
100 бас
500 шаршы метр
200 шаршы метр
3
«Азат ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
Селолық округтің әлеуметтік-мәдени тұрмыс жағдайына көмек көрсету
Учаскелік комиссиялардың әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақыларын ресімдеуде көмек көрсету
Малдарға ветеринарлық егу жұмыстарына көмек беру
Жол шұңқырларын тегістеу
800 шаршы метр
600 шаршы метр
50 құжат
100 бас
200 шаршы метр
4
«Жалғысқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
Селолық округтің әлеуметтік-мәдени тұрмыс жағдайына көмек көрсету
Учаскелік комиссиялардың әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақыларын ресімдеуде көмек көрсету
Малдарға ветеринарлық егу жұмыстарына көмек беру
Аумақтарды қардан тазалау
Жол шұңқырларын тегістеу
Мұз қалашығын тұрғызу
800 шаршы метр
600 шаршы метр
50 құжат
100 бас
500 шаршы метр
200 шаршы метр
3 бейне-мүсін
5
«Минск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
Селолық округтің әлеуметтік -мәдени тұрмыс жағдайына көмек көрсету
Учаскелік комиссиялардың әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақыларын ресімдеуде көмек көрсету
Аумақтарды қардан тазалау
Мұз қалашығын тұрғызу
800 шаршы метр
300 шаршы метр
50 құжат
500 шаршы метр
3 бейне-мүсін
6
«Еңбек аулдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
Малдарға ветеринарлық егу жұмыстарына көмек беру
600 шаршы метр
100 бас
7
«Қырық-құдық ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
Селолық округтің әлеуметтік -мәдени тұрмыс жағдайына көмек көрсету
Учаскелік комиссиялардың әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақыларын ресімдеуде көмек көрсету
Малдарға ветеринарлық егу жұмыстарына көмек беру
Аумақтарды қардан тазалау
900 шаршы метр
400 шаршы метр
50 құжат
100 бас
500 шаршы метр
8
«Кеңес селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
Селолық округтің әлеуметтік-мәдени тұрмыс жағдайына көмек көрсету
600 шаршы метр
200 шаршы метр
9
«Бөгенбай ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
200 шаршы метр
10
«Наумов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селолық округті табиғи сауықтыру
Учаскелік комиссиялардың әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақыларын ресімдеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
50 дана
11
«Новорыбин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Учаскелік комиссиялардың әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақыларын ресімдеуде көмек көрсету
50 дана
12
«Ақкөл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Учаскелік комиссиялардың әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақыларын ресімдеуде көмек көрсету
Жалғызілікті адамдардың мен қарт зейнеткерлердің және мүгедек жандардың пәтерлерін жөндеу
Әр үйді аралап мал санағын жүргізу
Иесіз құрылыстарды бұзып алуға көмектесу
Құжаттарды өңдеу, шаңнан тазарту
Зейнетақы, жәрдемақыларды қайта есептеуде, сақтандыру корына көмек көрсету
Аумақты тазарту, саябақты күту, ағаш егу
Қала аумағын тазарту, көгалдандыру, көріктендіру
Су құбырлары коммуникацияларын жөндеу
Халықты құжаттандыруға көмек көрсету
Сауда нысандарын жөндеу
Әлеуметтік мәдени тұрмыстық нысандарды жөндеу
Жылу қазандықтарын, халыққа тұрмыстық қызмет көрсету нысандарын жөндеу
Азаматтарды тіркеу және әскерге шақыруда көмек көрсету
1000 дана
100 шаршы метр
3000 үйдің қорасы
200 шаршы метр
500-1000 дана

Об организации оплачиваемых общественных работ в Аккольском районе на 2009 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 22 января 2009 года № А-1/34. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 24 февраля 2009 года № 1-3-102. Утратило силу - постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 17 февраля 2010 года А-2/37
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 17.02.2010 А-2/37
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан»,Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», «Правилами организации и финансирования общественных работ» утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"», с целью социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поисках постоянного места работы и обеспечения их временной занятости, акимат района, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать оплачиваемые общественные работы в учреждениях Аккольского района на 2009 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень учреждений, создающих оплачиваемые общественные работы, виды и объемы работ, а также количество привлекаемых человек и период исполнения работы. (по согласованию с руководителями).
3. Постановление акимата Аккольского района от 11 марта 2008 года № А-3/89 «Об организации оплачиваемых общественных работ в Аккольском районе на 2008 год», зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-88 24 апреля 2008 года, - признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Канатову Р.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района, и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                 А.Уисимбаев
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения лесного
хозяйства «Акколь»                         А.Токушев
Приложение к постановлению
акимата Аккольского района
№ a-1/34
от 22 января 2009 года
ПЕРЕЧЕНЬ
оплачиваемых общественных работ на 2009 год
п/
п
Наименование
предприятий,
организаций
и учреждений
сельских
округов
Виды
оплачиваемых
общественных
работ
Объем
выполняемых
работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Искровского
сельского округа»
Экологическое оздоровление сельского округа.
Помощь организациям по уборке социально-культурного быта сельского округа.
Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами, оформление адресной социальной помощи и детских пособий.
Осеменение животных.
Помощь в ветеринарной обработке животных.
Очистка территорий от снега.
900 квадратных метров 500 квадратных метров
50 документов
500 голов
100 голов
500 квадратных метров
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Урюпинского
сельского округа»
Экологическое оздоровление сельского округа.
800 квадратных метров
Помощь организациям по уборке социально-культурного быта сельского округа.
Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами, оформление адресной социальной помощи и детских пособий.
Осеменение животных.
Помощь в ветеринарной обработке животных.
Очистка территорий от снега.
Ямочный ремонт дорог.
600 квадратных метров
50 документов
500 голов
100 голов
500 квадратных метров
200 квадратных метров
3
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Азат»
Экологическое оздоровление сельского округа.
Помощь организациям по уборке социально-культурного быта сельского округа.
Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами, оформление адресной социальной помощи и детских пособий.
Помощь в ветеринарной обработке животных.
Очистка территорий от снега.
Ямочный ремонт дорог.
800 квадратных метров
600 квадратных метров
50 документов
100 голов
500 квадратных метров
200 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалгазкарагайского
аульного округа»
Экологическое оздоровление сельского округа.
Помощь организациям по уборке социально-культурного быта сельского округа.
Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами, оформление адресной социальной помощи и детских пособий.
Помощь в ветеринарной обработке животных.
Очистка территорий от снега.
Ямочный ремонт дорог.
Постройка снежного городка.
800 квадратных метров
600 квадратных метров
50 документов
100 голов
500 квадратных метров
200 квадратных метров
3 фигуры
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Минского
сельского округа»
Экологическое оздоровление сельского округа.
Помощь организациям по уборке социально-культурного быта сельского округа.
Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами, оформление адресной социальной помощи и детских пособий. Очистка территорий от снега.
Постройка снежного городка.
800 квадратных метров
300 квадратных метров
50 документов
500 квадратных метров
3 фигуры
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекского сельского округа»
Экологическое оздоровление сельского округа.
Помощь в ветеринарной обработке животных.
600 квадратных метров
100 голов
7
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кырык-Кудук»
Экологическое оздоровление сельского округа.
Помощь организациям по уборке социально-культурного быта сельского округа.
Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами, оформление адресной социальной помощи и детских пособий.
Помощь в ветеринарной обработке животных.
Очистка территорий от снега.
900 квадратных метров
400 квадратных метров
50 документов
100 голов
500 квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского
сельского округа»
Экологическое оздоровление сельского округа.
Помощь организациям по уборке социально-культурного быта сельского округа.
600 квадратных метров
200 квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат акима села Богенбай»
Экологическое оздоровление сельского округа.
200 квадратных метров
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Наумовского
сельского округа»
Экологическое оздоровление сельского округа.
Помощь участковой комиссии при работе с социальными картами, оформлении адресной социальной помощи и детских пособий.
500 квадратных метров
50 документов
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Новорыбинского
сельского округа»
Помощь участковой комиссии при работе с социальными картами, оформлении адресной социальной помощи и детских пособий.
Экологическое оздоровление сельского округа.
50 документов
500 квадратных метров
12
Государственное учреждение «Аппарат акима города Акколь»
Помощь при разборке бесхозных строений.
Помощь в организации мероприятий по обработке документов и обеспыливании.
Оказание содействия в перерасчете пенсий, пособий, социальные страховании.
Уборка территорий, посадка и уход за зеленными насаждениями, благоустройства
Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства, экологическое оздоровление города.
Ремонт водопроводных коммуникаций.
Помощь в документировании населения.
Ремонт объектов торговли, фасадов здании организаций и учреждений.
Ремонт объектов социального культ быта.
Оказание помощи в приписке и призыву граждан.
300 квадратных метров
500 экземпляров

500-2000 адам
1000 шаршы метр
900 шаршы метр
500 шаршы метр
500 дана
500 шаршы метр
200 шаршы метр
10 дана
500 дана
13
«Ақкөл» орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі
Ағаш отырғызу
30000 шаршы метр
14
«Ақкөл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуде көмек көрсету
500-1000 дана
Жиыны:
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбек ақының мөлшері
Қаржыландыру көзі
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
1
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
10 Жергілік бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең аз мөлшерінен кем емес
3 Жергілік бюджет

500-2000 человек
1000 квадратных метров
900 квадратных метров
500 кв.м
500 штук
500 квадратных метров
200 квадратных метров 500 штук
13
Государственное учреждение лесного хозяйства «Акколь»
Посадка леса.
30 000 квадратных метров
14
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Аккольского района»
Помощь в обработке документов и оформление архива.
500-1000 штук
Итого:
Условия
общественных
работ
Размеры оплаты труда
участников
Источник
финансирования
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее
минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее
минимальной заработной платы
местный бюджет