Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 наурыздағы № С16-1 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 наурызда № 1-3-104 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 наурыздағы № С27-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010.03.16 № С27-5 шешімімен
"РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған".
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы  Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23
қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік
басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес
Ақкөл ауданы әкімдігінің бюджетті анықтау бойынша сұрағын қарап шығып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ С14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі 2009
жылғы 8 қаңтарда № 1-3-100 Өңірлік Тізілімдемесінде тіркелген және аудандық «Ақкөл өмірі» газетінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы 3-санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы 3-санында жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың
1- тармақшадағы:
«1489638» саны «1423480» санына ауыстырылсын;
«1040258» саны «974100» санына ауыстырылсын;
2-тармақшадағы:
«1472538» саны «1409088,8» санына ауыстырылсын;
5-тармақшадағы:
«14000» саны «11291,2» санына ауыстырылсын;
6-тармақшадағы:
«-14000» саны «-11291,2» санына ауыстырылсын;
3-тармақтың:
«292134» саны «225976» санына ауыстырылсын;
2-тармақшадағы:
«256260» саны «190102» санына ауыстырылсын;
«100200» саны «34042» санына ауыстырылсын;
7-1 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«7-1) 2009 жылға арналған аудандық бюджетте орнатылған
заңнамалық тәртіпте 2009 жылғы 1 қаңтарда пайда болған бюджеттік
қаржылардың бос қалдықтары қолданылғаны есепке алынсын, оның ішінде:
2708,8 мың теңге Комсомол жөндеу-механикалық зауыты
қазандығының жылу желілерін қайта жаңарту бойынша бюджеттік инвестициялық жобаның аяқталуына».
2. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешімінің 1,2
қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда
мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 3 марта 2009 года № С16-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 19 марта 2009 года № 1-3-1047. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2011 года № С27-5
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.03.2011 № С27-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, рассмотрев предложения Аккольского районного акимата по вопросам уточнения бюджета, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в региональном реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов Аккольского района № 1-3-100  от 8 января 2009 года и опубликованного в районной газете «Ақкөл
өмірі» 16 января 2009 года № 3, «Знамя Родины KZ» от 16 января 2009 года № 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1489638» заменить на цифры «1423480»;
цифры «1040258» заменить на цифры «974100»;
в подпункте 2:
цифры «1472538» заменить на цифры «1409088,8»;
в подпункте 5:
цифры «14000» заменить на цифры «11291,2»;
в подпункте 6:
цифры «-14000» заменить на цифры «-11291,2».
в пункте 3:
цифры «292134» заменить на цифры «225976»;
в подпункте 2:
цифры «256260» заменить на цифры «190102»;
цифры «100200» заменить на цифры «34042».
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1) Учесть, что в районном бюджете на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в том числе:
2708,8 тыс.тенге на завершение бюджетного инвестиционного проекта по реконструкции тепловых сетей от котельной Комсомольского ремонтно-механического завода».
2. Приложения 1, 2 к решению Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2009 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» изложить в редакции, согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.

280
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
2792
1
Мемлекеттік баж
2792
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1558
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
590
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
192
07
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
13
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
276
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
39
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
122
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
2
Салықтық емес түсiмдер
8811
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1304
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірістері бөлімінің түсімдері
4
2
Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза кірістері бөлімінің түсімдері
4
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1300
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1300
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) сатудан түсетін түсімдер
109
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) сатудан түсетін түсімдер
109
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
109
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
7115
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
7115
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
7115
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
283
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
283
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
283
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

280
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2792
1
Государственная пошлина
2792
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1558
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
590
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
192
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
13
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
276
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
39
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией  не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
122
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
2
2
Неналоговые поступления
8811
01
Доходы от государственной собственности
1304
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
4
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
4
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1300
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1300
02
Поступления от реализации товаров (работ,услуг) государственными учреждениями,финансируемыми из государственного бюджета
109
1
Поступления от реализации товаров (работ,услуг) государственными учреждениями,финансируемыми из государственного бюджета
109
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
109
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
7115
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
7115
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
7115
06
Прочие неналоговые поступления
283
1
Прочие неналоговые поступления
283
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
283
3
Поступления от продажи основного капитала