Ақкөл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 шілдедегі № с21-2 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 шілдеде № 1-3-113 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 наурыздағы № С27-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010.03.16 № С27-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл ауданы әкімдігінің бюджетті анықтау бойынша сұрағын қарап шығып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-100 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 16 қаңтардағы аудандық «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 3 наурыздағы № С 16 – 1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-104 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 3 сәуірдегі аудандық «Ақкөл өмірі» газетінің 14 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 14 - санында жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 8 сәуірдегі № С 17 – 1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-106 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 24 сәуірдегі аудандық «Ақкөл өмірі» газетінің 17 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 17 - санында жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 сәуірдегі № С 18 – 1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-107 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 15 мамырдағы аудандық «Ақкөл өмірі» газетінің 20 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 20 - санында жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 1 шілдедегі № С 20 – 1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-112 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 17 шілдедегі аудандық «Ақкөл өмірі» газетінің 29 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 29 - санында жарияланған) шешімдеріне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтың:
1 - тармақшасында:

О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 27 июля 2009 года № С21-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 28 июля 2009 года № 1-3-113. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, рассмотрев предложения Аккольского районного акимата по вопросам уточнения бюджета, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № С 14-1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-100 и опубликованного 16 января 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ»), в решение Аккольского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» от 3 марта 2009 года № С 16-1 (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов № 1-3-104 и опубликованного 3 апреля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 14, «Знамя Родины KZ» № 14), в решение Аккольского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» от 08 апреля 2009 года № С 17-1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-106 и опубликованного 24 апреля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 17, «Знамя Родины KZ» № 17), в решение Аккольского районного маслихата «О внесении  зменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» от 29 апреля 2009 года № С 18-1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-107 и опубликованного 15 мая 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 20, «Знамя Родины KZ» № 20), в решение Аккольского районного маслихата «О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» от 1 июля 2009 года № С 20-1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-112 и опубликованного 17 июля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 29, «Знамя Родины KZ» № 29) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:

«1610272» саны «1876229,6» санына ауыстырылсын;
«1160892» саны «1426849,6» санына ауыстырылсын;
2 - тармақшасында:
«1631396,8» саны «1897354,4» санына ауыстырылсын;
3 - тармақтың:
«402768» саны «676110,3» санына ауыстырылсын;
1 - тармақшасында:
«291879» саны «567948,3» санына ауыстырылсын;
«8545» саны «6392,5» санына ауыстырылсын;
«5852» саны «4345» санына ауыстырылсын;
«38043» саны «49662,5 санына ауыстырылсын»;
«147245 мың теңге Ақкөл қаласындағы автомобиль жолдарының күрделі жөнделуі» жолы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«147083,3 мың теңге Ақкөл қаласына қатынайтын автомобиль жолдарының күрделі жөнделуіне»;
Келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«242561 мың теңге Ақкөл қаласы аудан орталығына қатынайтын автомобиль жолдарының күрделі жөнделуіне (Нұрмағамбетов көшесі)»;
«25710 мың теңге Азат ауылы орта мектебінің күрделі жөнделуіне»;
2 - тармақшасында:
«110889» саны «108162» санына ауыстырылсын;
«13000» саны «10273» санына ауыстырылсын;
4 - тармақтың:
«78191» саны «70806,3» санына ауыстырылсын;
1 - тармақшасында:
«75091» саны «67706,3» санына ауыстырылсын;
«26568» саны «23590,1» санына ауыстырылсын;
«36995» саны «32781,2» санына ауыстырылсын;
«1528» саны «1335» санына ауыстырылсын.
2. Ақкөл аудандық мәслихатының 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешімінің 1, 2 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім Ақкөл ауданы әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа түседі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       А.Мананбаева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ю.Ужакин
КЕЛІСІЛДІ:
Ақкөл ауданының
әкімі                                      А.С.Үйсімбаев
Ақкөл аудандық мәслихатының
2009 жылғы 27 шілдедегі
№ С 21-2 шешіміне
№ 1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ С 14-1 шешіміне
№ 1-қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Айырықшалық
Атаулар
1
2
3
4
5
6
1.Түсімдер

цифры «1610272» заменить на цифры «1876229,6»;
цифры «1160892» заменить на цифры «1426849,6»;
в подпункте 2:
цифры «1631396,8» заменить на цифры «1897354,4»;
в пункте 3:
цифры «402768» заменить на цифры «676110,3»;
в подпункте 1:
цифры «291879» заменить на цифры «567948,3»;
цифры «8545» заменить на цифры «6392,5»;
цифры «5852» заменить на цифры «4345»;
цифры «38043» заменить на цифры «49662,5»;
строку «147245 тысяч тенге капитальный ремонт автомобильных дорог в г.Акколь» изложить в новой редакции:
«147083,3 тысяч тенге на капитальный ремонт подъздных автомобильных дорог к г.Акколь»
Дополнить строками следующего содержания:
«242561 тысяч тенге капитальный ремонт подъездных автомобильных дорог к районному центру г.Акколь (ул.Нурмагамбетова)»;
«25710 тысяч тенге на капитальный ремонт средней школы в ауле Азат»
в подпункте 2:
цифры «110889» заменить на цифры «108162»;
цифры «13000» заменить на цифры «10273»;
в пункте 4:
цифры «78191» заменить на цифры «70806,3»;
в подпункте 1:
цифры «75091» заменить на цифры «67706,3»;
цифры «26568» заменить на цифры «23590,1»;
цифры «36995» заменить на цифры «32781,2»;
цифры «1528» заменить на цифры «1335».
2. Приложения 1, 2 к решению Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2009 года № С 14-1 изложить в следующей редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Мананбаева
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Ужакин
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Аккольского района                         А.С.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата от
27 июля 2009 года № С 21-2
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата от
19 декабря 2008 года № С 14-1
Районный бюджет на 2009 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

280
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
2792
1
Мемлекеттік баж
2792
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берлетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының телнұсқасын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актлерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1558
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, ондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
590
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
192
07
Шетелге баруға және Қазақстан Респуб-
ликасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
13
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
276
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
39
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашырат-
қыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
122
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
2
Салықтық емес түсiмдер
8811
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1304
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірістері бөлімінің түсімдері
4
2
Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза кірістері бөлімінің түсімдері
4
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1300
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1300
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) сатудан түсетін түсімдер
109
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) сатудан түсетін түсімдер
109
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
109
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржылан-
дырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
7115
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
7115
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
7115
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
283
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
283
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
283
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

280
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполно-
моченными на то государственными органами или должностными лицами
2792
1
Государственная пошлина
2792
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового произ- водства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче испол-нительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исклю-
чением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1558
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состо-
яния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состо-
яния и свидетельств в связи с изме-
нением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
590
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
192
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
13
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
276
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
39
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного без-
ствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаря-
женных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
122
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз  из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
2
2
Неналоговые поступления
8811
01
Доходы от государственной собственности
1304
1
Поступления части чистого дохода госу-
дарственных предприятий
4
2
Поступления части чистого дохода комму-
нальных государственных предприятий
4
5
Доходы от аренды имущества, находя-
щегося в государственной собственности
1300
04
Доходы от аренды имущества, находя-
щегося в коммунальной собственности
1300
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреж-
дениями, финансируемыми из государ-
ственного бюджета
109
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреж-
дениями, финансируемыми из государ-
ственного бюджета
109
02
Поступления от реализации услуг, предо-
ставляемых государственными учреж-
дениями, финансируемыми из местного бюджета
109
04
Штрафы, пеня, санкции, взысканя, нала-
гаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
7115
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
7115
05
Административные штрафы, пени, санкции,  взыскания, налагаемые местными государ-
ственными органами
7115
06
Прочие неналоговые поступления
283
1
Прочие неналоговые поступления
283
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
283
3
Поступления от продажи основного капитала