Наумов, Филипов, Виноградов және Өрнек селоларының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Наумов селолық округі әкімінің 2009 жылғы 25 маусымдағы № 4 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 шілдеде № 1-3-114 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы Наумов селолық округі әкімінің 2009 жылғы 15 қазандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы Наумов селолық округі әкімінің 2009 жылғы 15 қазандағы № 5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы» Занының 14 бабының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Занының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2009 жылғы 20 сәуірдегі Наумов селолық округ тұрғындарымен өткізілген жиын материалдарына қарастырып, округ әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Елді мекендердің көшелеріне келесі атаулар берілсін (қосымша ұсынылған сызбаға сәйкес):
Минск селосында:
№ 1 көшесі – «Лесная»;
№ 2 көшесі – «Мира»;
№ 3 көшесі – «Приозерная»;
№ 4 көшесі – «Зеленая»;
№ 5 көшесі – «Школьная»;
№ 6 көшесі – «Парковая»;
№ 7 көшесі - «Почтовая»;
№ 8 көшесі – «Гаражная»;
№ 9 көшесі - «Складская»;
№ 10 көшесі – «Песчаная»;
№ 11көшесі - «Карьерная».
Филипов селосында:
№ 1 көшесі – «Мира»
Виноградов селосында:
№ 1 көшесі – «Приозерная»;
№ 2 көшесі - «Степная»;
№ 3 көшесі – «Центральная»;
№ 4 көшесі – «Школьная»;
№ 5 көшесі - «Мира».
Өрнек селосында
№ 1 көшесі – «Железнодорожная»;
№ 2 көшесі – «Центральная»;
№ 3 көшесі – «Приречная»;
№ 4 көшесі – «Мектеп»;
№ 5 көшесі – «Ардагер».
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Ақкөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа түседі.
Наумов селолық
округінің әкімі                            М.Құлмагамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақкөл ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Б.Б.Әкімова
«Ақкөл ауданының сәулет
және қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    И.И.Карпова

О присвоении наименований улицам сел Наумовка, Филиповка, Виноградовка и Орнек
Решение Акима Наумовского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 25 июня 2009 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 28 июля 2009 года № 1-3-114. Утратило силу решением акима Наумовского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 15 октября 2009 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Наумовского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 15 октября 2009 года № 5.
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» от 23 января 2001 года, с учетом протокола схода граждан Наумовского сельского округа от 20 апреля 2009 года, аким округа РЕШИЛ:
1.Присвоить улицам следующие наименования (согласно прилагаемой схемы):
село Минское:
улица № 1 – наименование «Лесная»;
улица № 2 - наименование «Мира»;
улица № 3 – наименование «Приозерная»;
улица № 4 - наименование «Зеленая»;
улица № 5 - наименование «Школьная»;
улица № 6 - наименование «Парковая»;
улица № 7 - наименование «Почтовая»;
улица № 8 - наименование «Гаражная»;
улица № 9 - наименование «Складская»;
улица № 10 – наименование «Песчаная»;
улица № 11 - наименование «Карьерная»;
в селе Филиповка:
улица № 1 – наименование «Мира»;
село Виноградовка:
улица № 1 - наименование «Приозерная»;
улица № 2 - наименование «Степная»;
улица № 3 - наименование «Центральная»;
улица № 4 - наименование «Школьная»;
улица № 5 - наименование «Мира»;
в селе Орнек:
улица № 1 - наименование «Железнодорожная»;
улица № 2 - наименование «Приречная»;
улица № 3 – наименование «Центральная»;
улица № 4 – наименование «Мектеп»;
улица № 5 - наименование «Ардагер»;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Наумовского
сельского округа                           М.Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и развития
языков Аккольского района»                 Б.Б.Акимова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры и
градостроительства
Аккольского района»                        И.И.Карпова