Наумов, Филипов, Виноградов, және Өрнек селоларының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Наумов селолық округі әкімінің 2009 жылғы 15 қазандағы № 5 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қазанда № 1-3-123 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылдың 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Наумов, Филипов, Виноградов және Өрнек селоларының халық пікірін ескере отырып, Наумов селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Наумов, Филипов, Виноградов және Өрнек селоларының көшелері қайта аталсын:
Наумов селосы
«Лесная» көшесін – «Қарағайлы» көшесіне;
«Мира» көшесін – «Ақ бидай» көшесіне;
«Приозерная» көшесін – «Тәуелсіздік» көшесіне;
«Зеленая» көшесін – «Жасыл» көшесіне;
«Школьная» көшесін – «Ыбырай Алтынсарин» атындағы көшесіне;
«Парковая» көшесін – «Мәдениет» көшесіне;
«Почтовая» көшесін – «Мәкіш Данияров» атындағы көшесіне;
«Гаражная» көшесін – «Бейбітшілік» көшесіне;
«Складская» көшесін – «Достық» көшесіне;
«Песчаная» көшесін – «Тастақ» көшесіне;
«Карьерная» көшесін – «Жастар» көшесіне;
Филипов селосы
«Мира» көшесін – «Бейбітшілік» көшесіне;
Виноградов селосы
«Приозерная» көшесін – «Кеміркөл» көшесіне;
«Степная» көшесін – «Тәуелсіздік» көшесіне;
«Центральная» көшесін – «Мектеп» көшесіне;
«Школьная» көшесін – «Еңбекші» көшесіне;
«Мира» көшесін – «Бейбітшілік» көшесіне;
Өрнек селосы
«Железнодорожная» көшесін – «Сары төбе» көшесіне;
«Центральная» көшесін – «Мектеп» көшесіне;
«Приречная» көшесін – «Күндіз апай» көшесіне;
«Мектеп» көшесін – «Дәулетбай Ахметжанов» атындағы көшесіне;
«Ардагер» көшесін – «Көшкін Құсайынов» атындағы көшесіне.
2. Наумов селолық округі әкімінің 2009 жылғы 25 маусымдағы № 4 «Наумов, Филипов, Виноградов және Өрнек селоларының көше атауларын өзгерту туралы», нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-114 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 4 қыркүйекте аудандық «Ақкөл өмірі» № 36/175 және «Знамя Родины KZ» № 36/134 газеттерінде жарияланған, шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақкөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Наумов селолық
округінің әкімі                            М.Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақкөл аудандық мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Әкімова

О переименовании улиц сел Наумовка, Филиповка, Виноградовка и Орнек
Решение Акима Наумовского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 15 октября 2009 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 26 октября 2009 года № 1-3-123
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения сел Наумовка, Филиповка, Виноградовка и Орнек, аким Наумовского сельского округа РЕШИЛ:
1.Переименовать улицы сел Наумовка, Филиповка, Виноградовка и Орнек:
село Наумовка
улицу «Лесная» на улицу «Карагайлы»;
улицу «Мира» на улицу «Ак бидай»;
улицу «Приозерная» на улицу «Тауелсиздик»;
улицу «Зеленая» на улицу «Жасыл»;
улицу «Школьная» на улицу имени «Ыбырая Алтынсарина»;
улицу «Парковая» на улицу «Мадениет»;
улицу «Почтовая» на улицу имени «Макиша Даниярова»;
улицу «Гаражная» на улицу «Бейбитшилик»;
улицу «Складская» на улицу «Достык»;
улицу «Песчаная» на улицу «Тастак»;
улицу «Карьерная» на улицу «Жастар»;
село Филиповка
улицу «Мира» на улицу «Бейбитшилик»;
село Виноградовка
улицу «Приозерная» на улицу «Кемирколь»;
улицу «Степная» на улицу «Тауельсиздик»;
улицу «Центральная» на улицу «Мектеп»;
улицу «Школьная» на улицу «Енбекши»;
улицу «Мира» на улицу «Бейбитшилик»;
село Орнек
улицу «Железнодорожная» на улицу «Сары тобе»;
улицу «Центральная» на улицу «Мектеп»;
улицу «Приречная» на улицу «Кундыз апай»;
улицу «Мектеп» на улицу имени «Даулетбая Ахметжанова»;
улицу «Ардагер» на улицу имени «Кошкена Кусаинова».
2. Признать утратившим силу решение акима Наумовского сельского округа от 25 июня 2009 года № 4 «О присвоении наименований улицам сел Наумовка, Филиповка, Виноградовка и Орнек», зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-3-114, опубликованного 4 сентября 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 36/175 и «Знамя Родины KZ» № 36/134
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Наумовского
сельского округа                           М.Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдела культуры и
развития языков Аккольского района»        Б.Акимова