Аршалы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 "2009 жылға аудандық бюджет" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 наурыздағы № 14/1 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 наурызда № 1-4-129 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 25/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 25/2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағы 1 тармақшасына, Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 2/62 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың аймақтық реестрде 2008 жылы 31 желтоқсанда № 1-4-122 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеуге тіркелген, «Аршалы айнасы» №2 аудандық газетінде 2009 жылы 9 қаңтарда, «Вперед» №4 аудандық газетінде 2009 жылы 10 қаңтарда жарияланған «2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет туралы»» шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілді аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 16 ақпандағы №13/1 шешімі, аймақтық реестрде 2009 жылы 24 ақпанда № 1-4-126 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеуде тіркелген, «Аршалы айнасы» №11 аудандық газетінде, «Вперед» № 29 аудандық газетінде жарияланған «2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы»» шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін
1) 1 тармақтың 2 тармағында:
«2316901» санын «2324331» санына алмастыру;
«1810421» санын «1817851» санына алмастыру;
2) 1 пунктің 2 тармағында:
«2362695,8» санын «2370125,8»санына алмастыру;
3) 4 тармақта:
«812085» санын «819515» санына алмастыру;
4) 8 тармағында:
«41000» санын «64230» санына алмастыру;
5) 9 тармақты алып тастау;

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 03 марта 2009 года № 14/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 19 марта 2009 года № 1-4-129. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 25/2
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 25/2
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением акимата Акмолинской области № 2/62 от 18 февраля 2009 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года №11/2 «О районном бюджете на 2009 год», зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2008 года № 1-4-122, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 9 января 2009 года № 2, «Вперед» от 10 января 2009 года № 4, с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением районного маслихата от 16 февраля 2009 года № 13/1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год», зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 февраля 2009 года № 1-4-126, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» №11 и «Вперед» № 29, следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифру «2316901» заменить на цифру «2324331»;
цифру «1810421» заменить на цифру «1817851»;
2) в подпункте 2 пункта 1:
цифру «2362695,8» заменить на цифру «2370125,8»;
3) в пункте 4:
цифру «812085» заменить на цифру «819515»;
4) в пункте 8:
цифру «41000» заменить на цифру «64230»;
5) пункт 9 исключить;

2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылы 31 желтоқсанда аймақтық реестрде № 1-4-122 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеуде тіркелген, «Аршалы айнасы» №2 аудандық газетінде 2009 жылы 9 қаңтарда, «Вперед» №4 аудандық газетінде 2009 жылы 10 қаңтарда жарияланған 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» сессия шешіміне 1,2 қосымшалар осы шешімдегі 1,2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2. Приложения 1,2 к решению сессии районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2008 года №1-4-122, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 9 января 2009 года №2, «Вперед» от 10 января 2009 года № 4 изложить в новой редакции, согласно приложения 1,2 к настоящему решению.