Көрсетілген салықтың бірыңғайлық ставкасын 2009 жылға келесі мөлшерде белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 16 ақпандағы № 13/6 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 наурызда № 1-4-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 25/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 25/5 шешімімен
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына 1 тармағына 14 тармақшасына, Қазақстан Республикасының Салық Кодексінің 422 бабына 2 тармағына және Аршалы ауданы бойынша салық басқармасының 2009 жылғы 11 ақпанда № 235 ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Об утверждении единых ставок единого фиксированного налога на 2009 год
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2009 года № 13/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 19 марта 2009 года № 1-4-131.Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 25/5
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 25/5
На основании статьи 6 пункта 1 подпункта 14 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьи 422 пункта 2 Налогового Кодекса Республики Казахстан и в соответствии с ходатайством налогового управления по Аршалынскому району от 11.02.2009 года № 235, районный маслихат РЕШИЛ:

3-25
5
2. Осы шешім Аршалы ауданы әділет басқармасында тіркелгеннен кейін өз күшіне енеді, және аудандық баспасөз «Аршалы айнасы», «Вперед» газеттерде жариялансын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                         Ғ. Рыспаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                      Ю. Сериков
Келісілген:
Аршалы аудан бойынша
салық бөлімінің бастығы                      Б. Махметов

3-25
5
2. Данное решение вступает в силу с момента регистрации его в управлении юстиции Аршалынского района и опубликования в районных газетах «Аршалы Айнасы» и «Вперед».
Председатель сессии
районного маслихата                             Г. Рыспаев
Секретарь районного
маслихата                                       Ю. Сериков
Согласовано:
Начальник налогового отдела
по Аршалынскому району                          Б. Махметов