Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 "2009 жылға аудандық бюджет" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы № 22/1 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 қарашада № 1-4-156 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 25/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 25/5 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағы 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет туралы» шешіміне (2008 жылы 31 желтоқсанда № 1-4-122 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеу Реестірінде тіркелген, № 2 «Аршалы айнасы» аудандық газетінде 2009 жылы 9 қаңтарда, № 4 «Вперед» аудандық газетінде 2009 жылы 10 қаңтарда жарияланған), аудандық мәслихатының 2009 жылғы 16 ақпандағы № 13/1 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу» келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілуімен, (№ 1-4-126 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, «Аршалы айнасы» № 11 аудандық газетінде 2009 жылы 13 наурызда, "Вперед" № 29 аудандық газетінде 2009 жылы 14 наурызда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілуімен, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 3 наурыздағы № 14/1 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 "2009 жылға аудандық бюджет" (№ 1-4-129  ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген,№ 13-14 "Аршалы айнасы" аудандық газетінде 2009 жылы 27 наурызда, 33-34 "Вперед" аудандық газетінде 2009 жылы 28 наурызда жарияланған) шешімімен, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 15/1 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (№ 1-4-133 ретпен нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелеген, № 21-22 "Аршалы айнасы" аудандық газетінде 2009 жылы 24 сәуірде және № 51 "Вперед" аудандық газетінде 2009 жылы 28 сәуірде жарияланған шешімімен, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 17/4 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 1-4-135 ретпен  нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, № 28 «Аршалы айнасы» аудандық газетінде 2009 жылы 22 мамырда және № 64 "Вперед" аудандық газетінде 2009 жылы 28 мамырда жарияланған) шешіміне толықтырулар енгізумен, "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы 11/2 "2009 жылға аудандық бюджет" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы "2009 жылғы 22 шілдедегі № 20/1  (мемлекеттік құқықтық акті Реестрінде № 1-4-151 ретпен тіркелген, аудандық газет "Аршалы айнасында" 2009 жылдың 7 тамызда № 39 және "Вперед" газетінде 2009 жылы 6 тамыздағы № 92 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада «2 424 493,3» санын «2 348 098» санымен алмастыру;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2009 года № 22/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 6 ноября 2009 года № 1-4-156. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 25/5
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 25/5
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-122, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 9 января 2009 года, № 2, «Вперед» от 10 января 2009 года № 4), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением районного маслихата от 16 февраля 2009 года № 13/1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2  (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-126, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 13 марта 2009 года № 11 и «Вперед» от 14 марта 2009 года № 29), решением районного маслихата от 3 марта 2009 года № 14/1 «О внесении изменений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2  (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-129, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 27 марта 2009 года № 13-14 и «Вперед» от 28 марта 2009 года № 33-34, решением районного маслихата от 7 апреля 2009 года № 15/1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-133, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 24 апреля 2009 года № 21-22 и «Вперед» от 28 апреля 2009 года № 51), решением районного маслихата от 29 апреля 2009 года № 17/4 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-135, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 22 мая 2009 года № 28 и «Вперед» от 28 мая 2009 года № 64, решением районного маслихата от 22 июля 2009 года № 20/1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-151, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 7 августа 2009 года  № 39 и «Вперед» от 6 августа 2009 года № 92) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры « 2 424 493,3 » заменить на цифры « 2 348 098»;

«382 369» санын «376 557» санымен алмастыру;
«9 111» санын «14 923» санымен алмастыру;
«115 000» санын «109 565» санымен алмастыру;
«1 918 013,3» санын «1 847 053» санымен алмастыру;
2 тармақшасында:
«2 516 335,8» санын «2 439 940,5» алмастыру;
4 тармақта:
«900 670,1» санын «899 709,8» санымен алмастыру;
5 тармақта:
«790 144,1» санын «789 183,8» санымен алмастыру;
1 тармақшасында:
«15 994» санын «15 703,9» санымен алмастыру;
«4 097» санын «3 973,1» санымен алмастыру;
«5 541» санын «5 374,8» санымен алмастыру;
«59 770,1» санын «59 708,9» санымен алмастыру;
«8 780» санын «8 171» санымен алмастыру;
11 тармақта:
2 тармақшасында:
Өзгеріс енгізілсін:
"115 690" санын "45 690" санымен алмастыру;
«110 000» санын «40 000» санымен алмастыру;
тармақта 13-6
«178 121,7» санын «177 451,5» санымен алмастыру;
«97 048,1» санын «96 377,9» санымен алмастыру;
2. 1, 4 – ші қосымшалар аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет» (№ 1-4-122 ретпен нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, "Аршалы айнасы" № 2 аудандық газетінде 2009 жылы 9 қаңтарда, "Вперед" № 4 аудандық газетінде 2009 жылы 10 қаңтарда жарияланған) сессия шешімі жаңа редакцияда, 1,2 қосымшаларға сәйкес осы шешімде баяндалсын.
3. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап жүзеге асырылады.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Р.Федорова
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е. Маржықпаев
«Аршалы аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Чернова
Аршалы ауданының

цифры « 382 369» заменить на цифры « 376 557»;
цифры «9 111» заменить на цифры « 14 923»;
цифры «115 000» заменить на цифры « 109 565»;
цифры « 1 918 013,3» заменить на цифры « 1 847 053»;
в подпункте 2:
цифры « 2 516 335,8 » заменить на цифры «2 439 940,5»;
в пункте 4:
цифры « 900 670,1 » заменить на цифры «899 709,8»;
в пункте 5:
цифры « 790 144,1» заменить на цифры «789 183,8»;
в подпункте 1:
цифры « 15 994» заменить на цифры « 15 703,9»;
цифры « 4 097» заменить на цифры « 3 973,1»;
цифры « 5 541» заменить на цифры « 5 374,8»;
цифры « 59 770,1» заменить на цифры « 59 708,9»;
цифры « 8 780» заменить на цифры « 8 171»;
в пункте 11:
в подпункте 2:
внести изменения
цифры "115690" заменить на цифры "45 690"
цифры «110 000» заменить на цифры «40 000»;
в пункте 13-6:
цифры «178 121,7» заменить на цифры «177 451,5»;
цифры «97 048,1» заменить на цифры «96 377,9»;
2. Приложение 1, 4 к решению районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год»  (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-122, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 9 января 2009 года № 2, «Вперед» от 10 января 2009 года № 4) изложить в новой редакции, согласно приложений 1,2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р. Федорова
Секретарь районного
маслихата                                  Ю. Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е. Маржикпаев
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Аршалынского района»                       Т. Чернова
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата