Аршалы ауданында 2010 жылға төлемді қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № А-789 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 желтоқсанда № 1-4-159 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы № А-02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011.01.10  № А-02 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылдың 23 қантардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылдың 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес халықты жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы төлемді қоғамдық жұмыстар өткізетін кәсіпорындар мен ұйымдардың ұсынылған тізбесі бекітілсін.
2. 2010 жылы «Аршалы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі Аршалы кентінде және ауылдық, селолық округтердің кәсіпорындарында және мекемелерінде жұмыссыздар үшін төлемді қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
3. Төлемді қоғамдық жұмыстармен айналысатын жұмыссыздардың еңбекақыларын төлеу нақты орындалған жұмыстары үшін 2010 жылда белгіленген, айлық ең төменгі еңбекақы мөлшерінен кем болмауы және жергілікті бюджет есебінен төленсін.
4. «Аршалы ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды 2010 жылға аудан бюджетінде осы мақсатта қарастырылған қаржы көлемінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданының әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Бекет Тұрсынханұлы Ақшинеевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының
әкімі                                      Е.Маржықпаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Аршалы ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Сыздықова
«Аршалы аудандық
мұрағаты» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Руденко
«Аршалы ауданының қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е.Андрух
Ақмола облысы
Аршалы аудандық
сотының төрағасы                           М.Әміров
Ақмола облысы
Аршалы ауданының
Әділет басқармасының
бастығы                                    К.Оспанова
Аршалы ауданының
мемлекеттік еңбек
инспекциясы бастығы                        Е.Татымтаев
«Аршалы аудандық
ішкі істер бөлімі»
бастығы полиция майоры                     Б.Ж.Саханов
Аршалы ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы                      О.Кәкімбеков
«Аршалы ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы майор                              Р.Нүркеев
Аршалы ауданы әкімдігінің
2010 жылдың 20 желтоқсан
№ А-789 қаулысымен бекітілген
Аршалы ауданы бойынша 2010 жылда ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері.
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
Нақты жағ-
дайлар
Еңбек-
ақы мөлше-
рі
Қар-
жылан-
дыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
«Жібек жолы ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
349,2
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
2
«Бірсуат селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
349,2
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
3
«Аршалы кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу

Об организации оплачиваемых общественных работ в Аршалынском районе на 2010 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 20 декабря 2009 года № А-789. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 25 декабря 2009 года № 1-4-159. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 10 января 2011 года № А-02
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района  Акмолинской области от 10.01.2011 № А-02
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 в целях обеспечения занятости населения, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий, организаций и учреждений в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы в 2010 году.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Аршалынского района» организовать в 2010 году оплачиваемые общественные работы для безработных в поселке Аршалы, аульных и сельских округах, на предприятиях, организациях и учреждениях.
3. Оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств бюджета района за фактически выполненные работы, в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2010 год.
4. Государственному учереждению «Отдел финансов Аршалынского района» обеспечить финансирование общественных работ в пределах средств, предусмотренных на эти цели в бюджете района на 2010 год.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима района Акшинеева Бекета Турсунхановича.
6. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского
района                                     Е.Маржикпаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ
Аршалынского района»                       Б.Сыздыкова
Начальник отдела
внутренних дел
Аршалынского района
майор полиции                              Б.Ж.Саханов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
Аршалынского района»                       Е.Андрух
Начальник Управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Аршалынскому району                     О.Какимбеков
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Аршалынского района»               Р.Нуркеев
Начальник государственной
инспекции труда по
Аршалынскому району                        Е.Татымтаев
Начальник Управления юстиции
Аршалынского района                        К.Оспанова
Председатель Аршалынского
районного суда
Акмолинской области                        М.Амиров
Начальник государственного
учреждения «Архив
Аршалынского района»                       М.Руденко
Утверждено
постановлением акимата
Аршалынского района
№ А-789 от 20 декабря 2009 года
Перечень организаций, виды, объемы, и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Аршалынскому району на 2010 год.
Наименование организации
Виды работ
Объемы работ
Конк-
ретные усло-
вия
Разме-
ры оплаты труда
Источ-
ник финан-
сирова-
ния
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жибек Жолы»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
349,2
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат Акима Берсуатского сельского округа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
349,2
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории

2182,2
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
4
«Ақбұлақ селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
480,1
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
5
«Арнасай ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
436,4
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
6
«Волгодонов селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
480,1
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
7
«Ижевск  селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
436,4
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
8
«Константинов селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
611,0
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
9
«Турген ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
349,2
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
10
«Михайлов селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
567,4
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
11
«Бұлақсай ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
392,8
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
12
«Сараба селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
480,0
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
13
«Анар селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
480,0
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
14
«Аршалы ауданының қорғаныс істері жөнінде бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу

2182,2
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
480,1
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Арнасай»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
436,4
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
480,1
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Ижевского сельского округа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
436,4
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновского сельского округа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
611,0
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Турген»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
349,2
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Михайловского сельского округа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
567,4
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
392,8
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарабинского сельского округа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
480,0
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Анарского сельского округа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
480,0
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
14
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Аршалынского района»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории

174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
15
Аршалы аудандық Әділет Басқармасы
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
436,4
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
16
«Аршалы ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
130,9
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
17
№ 1 Аршалы орта мектебі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
18
№ 2 Аршалы орта мектебі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
19
«Аршалы аудандық мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
20
«Аршалы аудандық Балалар шығармашылық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
43,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
21
«Аршалы аудандық жас техниктер станциясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
87,3
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
22
«Аршалы аудандық Ішкі Істер Бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
23
«Аршалы аудандық Ішкі істер бөлімінің Жол полициясы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
24
«Аршалы аудандық Ішкі істер бөлімінің көші-қон полициясы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
25
«Аршалы ауданының сәулет және қала құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу

174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
15
Управление юстиции Аршалынского района
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
436,4
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
16
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аршалынского района.
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
130,9
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
17
Аршалынская средняя школа
№ 1.
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
18
Аршалынская средняя школа
№ 2.
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
19
Государственное учреждение «Архив Аршалынского района».
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
20
Государственное казенное коммунальное предприятие «Аршалынский центр детского творчества».
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
43,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
21
Государственное казенное коммунальное предприятие «Станция юных техников Арашлынского района».
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
87,3
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
22
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Аршалынского района»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
23
Государственное учреждение «Отдел Дорожной полиции Аршалынского отдела внутренних дел»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
24
Государственное учреждение «Отдел миграционной полиции Аршалынского отдела внутренних дел»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
25
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Аршалынского района»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории

130,9
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
26
«Балалар музыкалық мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
43,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
27
Аршалы аудандық Вячеслав орта мектебі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
392,8
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі
лікті бюджет
28
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігінің Комитет Департаменті Аршалы ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау Басқармасы
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
29
«Ақмола облысы бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау жөніндегі Департаменті» Аршалы ауданы бойынша мемлекеттік инспекциясы мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
43,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
30
Аршалы ауданы әкім аппаратының мемлекеттік-
құқықтық бөлімі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
31
Ақмола облысы Әкімшілік сотының сот орындаушысы Аршалы аумақтық бөлімі
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
174,6
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
32
Ақмола облысының Аршалы аудандық соты
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, тазалау және жөндеу жұмыстарына қатысу
261,9
Еңбек шарты
Ең төмен-
гі еңбек-
ақыдан төмен емес
жергі-
лікті бюджет
Барлығы:

130,9
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
26
Государственное казенное предприятие «Детская Музыкальная школа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
43,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
27
Государственное учреждение «Вячеславская средняя школа»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
392,8
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
28
Управление государственного санитарно-
эпидемиологичес-
кого надзора по Аршалынскому району Департамента Комитета Министерства Здравоохранения Республики Казахстан»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
29
Государственное учреждение «Департамент по контролю и социальной защите по Акмолинской области» государственная инспекция труда по Аршалынскому району»
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
43,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
30
Государственно-
правовой отдел аппарата акима Аршалынского района
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
31
Аршалынский территориальный отдел судебных исполнителей Администратора судров Акмолинской области
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
174,6
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
32
Аршалынский районный суд Акмолинской области
Помощь в обработке документов, участие в ремонтных работах, в уборке территории
261,9
Трудо-
вой дого-
вор
Не менее мини-
маль-
ной зара-
ботной платы
Местный бюджет
ВСЕГО: