Жібек жолы ауылындағы көшелерге және шағын аудандарға атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 қарашадағы № 101 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 қаңтарда № 1-4-162 тіркелді
1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, Жібек жолы ауылындағы 2009 жылғы 21 қазандағы тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып, Жібек жолы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жібек жолы ауылындағы орталық массивтегі жаңа құрылыстар көшесіне атау берілсін:
№ 1 көшеге - Желтоқсан атауы.
2. Жібек жолы ауылындағы бірінші массивтегі жана құрылыстар атауы берілсін 15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27 көшелерін біріктіру арқылы - № 1 шағын атауы,
№ 28 көшеге - Жаңа Ауыл 2030 шағын аудан атауы.
3. Жібек жолы ауылындағы екінші массивтегі жана құрылыстар көшелеріне атаулар берілсін:
№ 7 көшеге – Мұхтар Әуезов атындағы атауы,
№ 8 көшеге – Панфилов атындағы атауы,
№ 9 көшеге – Шәкен Айманов атындағы атауы,
№ 10 көшеге – Дінмұхамет Қонаев атауы,
№ 11 көшеге – Жамбыл атауы,
№ 12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28 көшелерін біріктіру арқылы - № 2 шағын аудан атауы,
№ 29,30,31 көшелерін біріктіру арқылы - № 3 шағын аудан атауы.
4. Жібек жолы ауылындағы үшінші массивтегі жана құрылыстар көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – Бұхар Жырау атындағы атауы,
№ 2 көшеге – Нұркен Әбдіров атындағы атауы,
№ 3 көшеге – Ыбырай Алтынсарин атындағы атауы,
№ 4 көшеге – Дина Нүрпеисова атындағы атауы,
№ 5 көшеге – Төле би атындағы атауы.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жібек жолы ауылдық
округінің әкімі                            А.Дәулет
КЕЛІСІЛДІ:
Аршалы ауданының «Сәулет
және қала құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              А.Ибраев
«Аршалы ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              А.Гросс

О присвоении наименований улицам и микрорайонам аула Жибек жолы
Решение акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области от 27 ноября 2009 года № 101. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района 5 января 2010 года № 1-4-162
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей аула Жибек жолы от 21 октября 2009 года, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улице новостроек центрального массива аула Жибек жолы:
улице № 1 - наименование Желтоксан.
2. Присвоить наименования улицам новостроек первого массива аула Жибек жолы:
путем объединения улиц № 15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,
27 – наименование микрорайон № 1,
улице № 28 – наименование микрорайон Жана Аул 2030.
3. Присвоить наименования улицам новостроек второго массива аула Жибек жолы:
улице № 7 – наименование имени Мухтара Ауэзова,
улице № 8 – наименование Панфилова,
улице № 9 – наименование имени Шакена Айманова,
улице № 10 – наименование имени Динмухамета Кунаева,
улице № 11 – наименование Жамбыл,
путем объединения улиц № 12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,
23,24,25,26,27,28 – наименование микрорайон № 2,
путем объединения улиц № 29,30,31–наименование микрорайон № 3.
4. Присвоить наименования улицам новостроек третьего массива аула Жибек жолы:
улице № 1 – наименование имени Бухара Жырау,
улице № 2 – наименование имени Нуркена Абдирова,
улице № 3 – наименование имени Ибрая Алтынсарина,
улице № 4 – наименование имени Дины Нурпеисовой,
улице № 5 – наименование имени Толе би.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким аульного
округа Жибек жолы                          А.Дәулет
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства
Аршалынского района»                       Ибраев А.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков
Аршалынского района»                       Гросс А.