Шөптікөл стансасы көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ижев селолық округі әкімінің 2009 жылғы 22 маусымдағы № 17 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 шілдеде № 1-4-150 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және Шөптікөл стансасы тұрғындарының 2009 жылғы 16 маусымдағы жиналысының хаттамасына сәйкес Ижев селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шөптікөл стансасы көшелеріне келесі атаулар: № 1 көшесіне-Абай атауы, № 2 көшесіне -С.Сейфуллин атауы, № 3 көшесіне – Сары-Арқа атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өз жауапкершілігіме қалдырамын.
3. Аталмыш шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында тіркеуден өткен соң, ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Ижев селолық
округінің әкімі                            Б.Байғұтов

О присвоении наименования улицам станции Шоптиколь
Решение акима Ижевского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 22 июня 2009 года № 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 28 июля 2009 года № 1-4-150
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном  устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей станции Шоптиколь от 16 июня 2009 года, аким Ижевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам станции Шоптиколь: улице № 1- наименование Абая, улице № 2 - наименование С.Сейфуллина, улице № 3-наименование Сары-Арка.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня  первого официального опубликования.
Аким Ижевского
сельского округа                           Б.Байгутов