Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 шілдедегі № 4С 20/2 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 шілдеде № 1-5-119 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С 25/18 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С 14/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-104 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Атбасар» № 1, «Простор» № 1 газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістермен және толықтырулармен Атбасар аудандық мәслихатының «Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы»  № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С 15/3 шешімімен, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-106 тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпанда «Атбасар» № 6, «Простор» № 6 газеттерінде жарияланған); «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 6 сәуірдегі № 4С 16/1 шешімімен, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-112 тіркелген, 2009 жылғы 24  сәуірде «Атбасар» № 16, «Простор» № 16 газеттерінде жарияланған); «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 4С 17/1 шешімімен, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-115 тіркелген, 2009 жылғы 8 мамырда «Атбасар» № 18, «Простор» № 18 газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 009 жылғы 19 мамырдағы № 4С 18/1 шешімімен, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-117 тіркелген, 2009 жылғы маусымда «Атбасар» № 22, «Простор» № 22 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Атбасарского районного маслихата от 20 июля 2009 года № 4С20/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района 24 июля 2009 года № 1-5-119. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С 25/18
Сноска. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С 25/18
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-104, опубликованного от 9 января 2009 года в газетах «Атбасар» № 1, «Простор» № 1), с последующими изменениями и дополнениями в решение Атбасарского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» от 30 января 2009 года № 4С 15/3, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-106, опубликованного от 13 февраля 2009 года в газетах «Атбасар» № 6, «Простор» № 6); решение Атбасарского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» от 6 апреля 2009 года № 4С 16/1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-112, опубликованного от 24 апреля 2009 года в газетах «Атбасар» № 16, «Простор» № 16), решение Атбасарского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» от 27 апреля 2009 года № 4С 17/1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-115, опубликованного от 8 мая в газетах «Атбасар» № 18, «Простор» № 18), решение Атбасарского районного маслихата «О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» от 19 мая 2009 года № 4С 18/1(зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-117, опубликованного от 5 июня 2009 года в газетах «Атбасар» № 22, «Простор» № 22) следующие изменения и дополнения:

1 тармақтың 1) тармақшасында:
«2034727,2» саны «2066844,3» санына ауыстырылсын;
«1281110,2» саны «1313227,3» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«2005724,8» саны «2037841,9» санына ауыстырылсын;
5-1 тармағында:
«107421» саны «106902» санына ауыстырылсын;
«63198» саны «62886,4» санына ауыстырылсын;
«10900» саны «10857,5» санына ауыстырылсын және Атбасар қаласынының № 3 орта мектебінең күрделі жөндеуіне» сөзімен санынан кейін келесі мазмұндағы сөздермен және сандармен толықтырылсын «7150-Атбасар қаласының № 5 орта мектебінің күрделі жөндеуіне»;
7 тармақта:
«42520» саны «42180» санына ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырлсын:
«2009 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен дамуға, 2008-2010 жылға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынығ тұрғын үйін қайта құруға 26708 мың тенге сомасында мақсатты трансферттар қарастырылғаны есепке алынсын»;
9 тармақта:
«2635» саны «2238» санына ауыстырылсын;
10 тармақтың 1) тармақшасында:
«11900» саны «11769,2» санына ауыстырылсын;
2. «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 6 сәуірдегі № 4С 16/1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-112 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірде «Атбасар» № 16, «Простор» № 16 газеттерінде жарияланған) 1 және 2 тармағындағы «Аймақтық» сөздері алынып тасталсын;
3. Атбасар аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С 14/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-104 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Атбасар» № 1, «Простор» № 1 газеттерінде жарияланған) 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелгеннен соң күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан қолдануға енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Х.Сәтеміров
Атбасар аудандық
мәслихат хатшысы                           Б.А.Борұмбаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Атбасар ауданының
әкімі                                       Р.Ш.Әубәкіров
«Атбасар ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                     М.Н.Серкебаева
Атбасар
аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 4С 14/2 "2009 жылға
арналған аудандық бюджет
туралы" шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. ТҮСІМДЕР

в подпункте 1) пункта 1:
цифру «2034727,2» заменить на цифру «2066844,3»;
цифру «1281110,2» заменить на цифру «1313227,3»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифру «2005724,8» заменить на цифру «2037841,9»;
в пункте 5-1:
цифру «107421» заменить на цифру «106902»;
цифру «63198» заменить на цифру «62886,4»;
цифру «10900» заменить на цифру «10857,5» и после слов и цифры «на капитальный ремонт средней школы № 3 города Атбасар» дополнить словами и цифрами следующего содержания «7150- на капитальный ремонт средней школы № 5 города Атбасар»;
в пункте 7:
цифру «42520» заменить на цифру «42180»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«Учесть, что в составе бюджета района на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 26708 тысяч тенге на реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы»;
в пункте 9:
цифру «2635» заменить на цифру «2238»;
в подпункте 1) пункта 10:
цифру «11900» заменить на цифру «11769,2»;
2. Исключить слова «Региональном» в пунктах 1 и 2 решения Атбасарского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» от 6 апреля 2009 года № 4С 16/1(зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1-5-112, опубликованного от 24 апреля 2009 года в газетах «Атбасар» № 16, «Простор» № 16).
3. Приложения 1 к решению Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-104, опубликованного от 9 января 2009 года в газетах «Атбасар» № 1, «Простор» № 1) изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Х.Сатемиров
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Б.А.Борумбаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Атбасарского район                         Р.Ш.Аубакиров
Начальник
государственного учреждения
«Отдела экономики и
бюджетного планирование
Атбасарского района»                       М.Н.Серкебаева
УТВЕРЖДЕНО
приложение 1
решением Атбасарского
районного маслихата
от 20 июля  2009 г.
№ 4С 20/2 "О внесении
изменений и дополнений
в решение Атбасарского
районного маслихата от
19 декабря 2008 г. № 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ