Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № 4С14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 қазандағы № 4С21/2 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 қарашада № 1-5-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С 25/18 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С 14/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-104 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Атбасар» және «Простор» газеттерінде жарияланған), Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С 15/3 «Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-106 тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпандағы «Атбасар» № 6, «Простор» № 6 газеттерінде жарияланған) шешімімен; Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 6 сәуірдегі № 4С 16/1 «Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4 С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-112 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірде «Атбасар» № 16, «Простор» № 16 газеттерінде жарияланған) шешімімен; Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 4С 17/1 «Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-115 тіркелген, 2009 жылғы 8 мамырда «Атбасар» № 18, «Простор» № 18 газеттерінде жарияланған) шешімімен; Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 мамырдағы № 4С 18/1 «Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-117 тіркелген, 2009 жылғы 5 маусымда «Атбасар» № 22, «Простор» № 22 газеттерінде жарияланған) шешімімен; Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 шілдедегі № 4С 20/2 «Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-119 тіркелген, 2009 жылғы 31 шілдедегі «Атбасар» № 30, «Простор» № 30 газеттерінде жарияланған) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С14/2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 19 октября 2009 года № 4С21/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 4 ноября 2009 года № 1-5-122. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С 25/18
Сноска. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С 25/18
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-104, опубликованного 9 января 2009 года в газетах «Атбасар» и «Простор»); с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Атбасарского районного маслихата от 30 января 2009 года № 4С 15/3 «О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год», (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-106, опубликованного 13 февраля 2009 года в газетах «Атбасар» № 6, «Простор» № 6); решением Атбасарского районного маслихата от 6 апреля 2009 года № 4С 16/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-112, опубликованного 24 апреля 2009 года в газетах «Атбасар» № 16, «Простор» № 16); решением Атбасарского районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 4С 17/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-115, опубликованного 8 мая 2009 года в газетах «Атбасар» № 18, «Простор» № 18); решением Атбасарского районного маслихата от 19 мая 2009 года № 4С 18/1 «О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год», (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-117, опубликованного 5 июня 2009 года в газетах «Атбасар» № 22, «Простор» № 22); решением Атбасарского районного маслихата от 20 июля 2009 года № 4С 20/2 «О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-119, опубликованного 31 июля 2009 года в газетах «Атбасар» № 30, «Простор» № 30) следующие изменения и дополнения:

1 тармақтың 1) тармақшасында:
«2066844,3» саны «2054177,1» санына ауыстырылсын;
«617275» саны «607382» санына ауыстырылсын;
«21342» саны «31832» санына ауыстырылсын;
«115000» саны «104512» санына ауыстырылсын;
«1313227,3» саны «1310451,1» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«2037841,9» саны «2025174,7» санына ауыстырылсын;
2 тармақтың 1) тармақшасында:
«кәсіптік қызмет және кәсіпкерлік қызмет жүргізгені үшін жинақ» сөздерінен кейін келесі мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
«Ойын бизнесіне салық»;
2 тармақтың 3) тармақшасында:
«Жерді сату» сөздерінен кейін келесі мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
«Активті емес материалдарды сату»;
4 тармақта:
«24817» саны «24070,5» санына ауыстырылсын;
4 тармақтың 1) тармақшасында:
«8194» саны «7946,1» санына ауыстырылсын;
4 тармақтың 2) тармақшасында:
«16623» саны «16124,4» санына ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
«7150» саны «6892,3» санына ауыстырылсын;
7-1 тармақта:
«26708» саны «21916» санына ауыстырылсын;
9-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«2009 жылы аудан бюджетінен науқас 1995 жылы туған Лев Львович Рыковқа эндопротездеу бойынша емдетуге әлеуметтік көмек көрсету үшін облыс бюджетінен 3020 мың теңге сомада ағымды трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
11 тармақта:
«15070» саны «15068,85» санына ауыстырылсын;
12-2 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«12-2. 2009 жылға аудан бюджетінде бекітілген заңнамалық тәртіпте Атбасар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 17 қыркүйектегі «Атбасар ауданының кейбір мемлекеттік мекемелерін қайта ұйымдастыру туралы» № а-9/230 қаулысымен қосу жолымен екі мемлекеттік мекемені қайта ұйымдастыру жүргізілгені есепке алынсын».
2. Атбасар ауданының мәслихатының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С 14/2 шешімінің 1, 4 қосымшалары (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-5-104 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Атбасар» және «Простор» газеттерінде жарияланған) осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Т.Қомбатыров
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.А.Борұмбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Атбасар ауданының
әкімі                                      Р.Ш.Әубәкіров
«Атбасар ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Н.Серкебаева
Атбасар
аудандық мәслихатының
2009 жылдың 19 қазандағы
"Атбасар аудандық мәслихатының
2008 жылдың 19 желтоқсанынан
"2009 жылға арналған аудан
бюджеті туралы "№ 4С 14/2 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" № 4С 21/2 шешімімен 1 қосымша
БЕКІТІЛГЕН
Атбасар
аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 4С 14/2 "2009 жылға арналған
аудандық бюджет туралы" шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Сыныбы
Сома мың теңге
Ішкі сыныбы
Атаулар
2
3
4
5
I. ТҮСІМДЕР

в подпункте 1) пункта 1:
цифру «2066844,3» заменить на цифру «2054177,1»;
цифру «617275» заменить на цифру «607382»;
цифру «21342» заменить на цифру «31832»;
цифру «115000» заменить на цифру «104512»;
цифру «1313227,3» заменить на цифру «1310451,1»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифру «2037841,9» заменить на цифру «2025174,7»;
в подпункте 1) пункта 2:
после слов «сборы за введение предпринимательской деятельности и профессиональной деятельности» дополнить словами следующего содержания «Налог на игорный бизнес»;
в подпункте 3) пункта 2:
после слов «Продажа земли» дополнить словами следующего содержания «Продажа нематериальных активов»;
в пункте 4:
цифру «24817» заменить на цифру «24070,5»;
в подпункте 1) пункта 4:
цифру «8194» заменить на цифру «7946,1»;
в подпункте 2) пункта 4:
цифру «16623» заменить на цифру «16124,4»;
в пункте 5-1:
цифру «7150» заменить на цифру «6892,3»;
в пункте 7-1:
цифру «26708» заменить на цифру «21916»;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«Учесть, что в бюджете района на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на оказание социальной помощи на лечение по эндопротезированию больного Рыкова Льва Львовича 1995 года рождения в сумме 3020 тысяч тенге».
в пункте 11:
цифру «15070» заменить на цифру «15068,85»;
дополнить пунктом 12-2 следующего содержания:
«12-2. Учесть, что в бюджете района на 2009 год в установленном законодательством порядке произведена реорганизация двух государственных учреждений путем присоединения постановлением акимата Атбасарского района от 17 сентября 2009 года № а-9/230 «О реорганизации некоторых государственных учреждений Атбасарского района».
2. Приложение 1, 4 к решению Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-104, опубликованного 9 января 2009 года в газетах «Атбасар» и «Простор») изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Т.Комбатуров
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Б.А.Борумбаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Атбасарского района                        Р.Ш.Аубакиров
Начальник
государственного учреждения
«Отдела экономики и
бюджетного планирования
Атбасарского района»                       М.Н.Серкебаева
УТВЕРЖДЕНО
приложение 1 решением
Атбасарского районного маслихата
от 19 октября 2008г.№ 4С 21/2
"О внесении изменений и дополнений
в решение Атбасарского районного
маслихата от 19 декабря 2008 года
"О бюджете района на 2009 год"
УТВЕРЖДЕНО
приложение 1 решением
Атбасарского районного маслихата
от 19 декабря 2008г.№ 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
Бюджет района на 2009 год
Класс
Сумма
тысячи
тенге
Подкласс
Наименование
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ