2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 4С23/2 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 қаңтарда № 1-5-128 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 4С-34/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.04.08 № 4С-34/4 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабындағы 2 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабындағы 1 тармақтың 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2064288,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 635234 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 29382 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдерден – 70055 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 1329617,5 мың теңге;
2) шығындар – 2052093,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер – 17442,5 мың теңге;
бюджеттік несиелер – 17764 мың теңге;
бюджеттік несиелердің өтелуі – 321,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 12713 мың теңге;
қаржылық активтер сатып алу – 3541 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) тапшылық (профицит) – -17960,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті қолдану) қаржыландыру – 17960,2 мың теңге;
қарыздардың түсімдері 17764 мың теңге;
қарыздарды өтеу 321,5 мың теңге;
Бюджеттік қаражаттың қолданатын қалдықтары 517,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз); 2010.06.28 № 4С27/1 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.07.26 № 4С28/5 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.10.15 № 4С30 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен
2. Келесі көздердің есебінен бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж;

О бюджете района на 2010-2012 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2009 года № 4С23/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 12 января 2010 года № 1-5-128. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2011 года № 4С-34/4
Сноска. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.04.2011 № 4С-34/4
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить  бюджет района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 2064288,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 635234 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 29382 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 70055 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1329617,5 тысяч тенге;
2) затраты - 2052093,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 17442,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 17764 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 321,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 12713 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов - 3541 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) - -17960,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  17960,2 тысячи тенге.
Поступление займов 17764 тысяч тенге;
Погашение займов 321,5 тысяч тенге;
Используемые остатки бюджетных средств 517,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями внесенными решениями Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3); от 28.06.2010 № 4С27/1 (порядок введения в действие см. п. 3); от 26.07.2010 № 4С28/5 (порядок введения в действие см. п. 3); от 15.10.2010 № 4С30 (порядок введения в действие см. п. 3); от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговые поступления, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за введение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
государственная пошлина;

2) салықтық емес түсімдер:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жерді сату;
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.07.26 № 4С28/5 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз); 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен
3. 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында облыс бюджетінен 1072979 мың теңге сомада субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. Бюджеттік салада еңбекақы қорының өзгеруіне байланысты 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында облыс бюджетіне 69112 мың теңге сомада бюджеттік алып тастаулар қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) шешімімен
5. 2010 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 13411 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
6. Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға, республикалық бюджеттен 13727 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 8190 мың теңге;
2) Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға 5537 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7. Ветеринария саласындағы мамандарды ұстау үшін 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен 17017 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

2) неналоговые поступления:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;
3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли;
Сноска. Пункт 2 с изменениями внесенными решениями Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.07.2010 № 4С28/5 (порядок введения в действие см. п. 3); от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)
3. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрена из областного бюджета субвенция в сумме 1072979 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере  предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 69112 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями внесенными решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3)
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2010 год в сумме 13411 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями внесенными решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)
6. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 13727 тысяч тенге, в том числе:
1) 8190 тысячи тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
2) 5537 тысяча тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 6 с изменениями внесенными решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)
7. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на содержание специалистов в области ветеринарии в сумме 17017 тысяч тенге.

Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) шешімімен
8. «Өзін-өзі тану» пәнін енгізу үшін 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен 4933 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
8-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім беретін ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 22377 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін;
Ескерту. 8-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) шешімімен
8-2. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында облыстық бюджеттен білім беру объектілерлерінің жылу жүйелерін күрделі жөндеуге және жылу қазандарын сатып алуға 24110 мың теңге соммасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін;
Ескерту. 8-2-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.07.26 № 4С28/5 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) шешімімен
9. Зооэпидемияға қарсы шараларды жүргізуге 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен 11387 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
10. Ең төменгі күн көріс минимумының өсуіне байланысты, халықты әлеуметтік қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен 6640 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік әлеуметтік атаулы көмек төлеміне 1550 мың теңге;
2) аз қамтылған отбасылардан 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеміне 5090 мың теңге.
11. Селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен 2500 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
12. Селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен бюджеттік несиелерге 17764 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
12-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 2010 жылы бөлінген 321,5 мың теңге сомада несиелердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

Сноска. Пункт 7 с изменениями внесенными решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3)
8. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета для внедрения предмета «Самопознание» в сумме 4933 тысячи тенге.
8-1. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 года предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 22377 тысячи тенге;
Сноска. Дополнен пунктом 8-1 решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3)
8-2. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на капитальный ремонт отопительных систем объектов образования и приобретение котлов в сумме 24110 тысяч тенге.
Сноска. Дополнен пунктом 8-2 решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.07.2010 № 4С28/5 (порядок введения в действие см. п. 3)
9. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 11859 тысяч тенге.
10. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на социальное обеспечение населения, в связи с ростом размера прожиточного минимума в сумме 6640 тысяч тенге, в том числе:
1) 1550 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) 5090 тысяч тенге на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет из малообеспеченных семей.
11. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2500 тысяч тенге:
12. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 17764 тысячи тенге.
12-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрен возврат кредитов, выделенных в 2010 году на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельской местности в сумме 321,5 тысяч тенге.
Сноска. Дополнен пунктом 12-1 решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)

13. Алынып тасталды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) шешімімен
14. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен, Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға, біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар тәуелсіз мемлекеттер достығы елдері бойынша Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге берілетін 13748,3 мың теңге сомма ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде: тамақпен, тұру және жол жүруін қамтамасыз етуге 824,3 мың теңге; біржолғы материалдық көмек төлеуге 12924 мың теңге;
Ескерту. 14-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) шешімімен
15. Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта дайындау мақсатында, әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен 8400 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 3600 мың теңге әлеуметтік жұмыс орындарына;
2) 4800 мың теңге жастар тәжірибесіне.
16. Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен 60000 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін;
16-1. 2010 жылы аудан бюджетінің құрамында 2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрлысының Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорын құруға республикалық бюджеттен дамытуға 18159 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.06.28 № 4С27/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз); 2010.07.26 № 4С28/5 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.10.15 № 4С30 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімдерімен

13. исключен
Сноска. Пункт 13 исключен решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3)
14. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 года предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам содружества независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 13748,3 тыс.тенге, в том числе: 824,3 тысяч тенге на обеспечение питания, проживания и проезда; 12924 тысяч тенге для выплаты единовременной материальной помощи;
Сноска. Пункт 14 с изменениями внесенными решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3)
15. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год  предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в целях реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 8400 тысяч тенге, в том числе:
1) 3600 тысяч тенге на социальные рабочие места;
2) 4800 тысяч тенге на молодежную практику.
16. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 60000 тысяч тенге;
16-1. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 года предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республики Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 18159 тысяч тенге.
Сноска. Дополнен пунктом 16-1 решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.06.2010 № 4С27/1 (порядок введения в действие см. п. 3). Пункт 2 с изменениями внесенными решениями Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.07.2010 № 4С28/5 (порядок введения в действие см. п. 3); от 15.10.2010 № 4С30 (порядок введения в действие см. п. 3)

16-2. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде «Ақмола облысы Атбасар ауданының Есенгелді ауылында су ағызғышты, су құбыры құрылыстарының алаңдарын, тарату желілерін құру» объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге республикалық бюджеттен дамытуға 4605 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-2 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
17. Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында облыстық бюджеттен 1907,7 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 17-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
18. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға, біржолғы материалдық көмек төлеуге және қаржылық қызметке облыстық бюджеттен 8883 мың теңге сомасында ағымды нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 18-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) 2010.07.26 № 4С28/5 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз); 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен шешімдерімен
19. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында облыстық бюджеттен аз қамтамасыз етілген отбасылардан және селолық жерлердегi көп балалы отбасылардан колледждердегi студенттердің оқуы үшiн ақысын төлеуге 710 мың теңге соммасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін;
Ескерту. 19-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.07.26 № 4С28/5 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз); 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен шешімдерімен

16-2. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на разработку проектно-сметной документации по объекту «Строительство водовода, площадки водопроводных сооружений и разводящей сети в ауле Есенгельды Атбасарского района Акмолинской области» в сумме 4605 тысяч тенге.
Сноска. Дополнен пунктом 16-2 решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)
17. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год  предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 1907,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 с изменениями внесенными решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)
18. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне, и финансовые услуги в сумме 8883 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 с изменениями внесенными решениями Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3) от 26.07.2010 № 4С28/5 (порядок введения в действие см. п. 3); от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)
19. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности в сумме 710 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 с изменениями внесенными решениями Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.07.2010 № 4С28/5 (порядок введения в действие см. п. 3); от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)

20. Алынып тасталды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.11.03 № 4С31/1 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
21. Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта дайындау стратегиясын іске асыруға 2010 жылға аудан бюджетінің құрамында облыс бюджетінен 30000 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) аудандық маңызы бар жолдарға ағымдағы жөндеу жүргізуге– 10000 мың теңге;
2) Атбасар қаласы ішіндегі жолдарға жөндеу жүргізуге – 20000 мың теңге;
21-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының жұмыс істеуіне және ұстауға облыс бюджетінен 7 937,3 мың теңге сомасында ағымды нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 21-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) шешімімен
21-2. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде 2010 жылғы 1 қаңтарына құрылған 517,7 мың теңге сомасында бюджеттік қаражаттың еркін қалдықтары бөлінгені ескерілсін;
Ескерту. 21-2-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) шешімімен
21-3. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде бекітілген заңнамалық тәртіпте Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 4 ақпандағы «Атбасар ауданының кейбір мемлекеттік мекемелерін қайта ұйымдастыру туралы» № а-2/27 қаулысымен қосу жолымен екі мемлекеттік мекемені қайта ұйымдастыру жүргізілгені ескерілсін;
Ескерту. 21-3-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С25/1 (қолданысқа енгізу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) шешімімен
22. 2010 жылға аудан бюджетінің шығыстар құрамында қарастырылғаны ескерілсін:
1) Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық (селолық) қызметтік жалақыларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату;
2) Селолық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт саласы қызметкерлеріне отын алу бойынша бір реттік төленетін әлеуметтік көмек беру аудандық мәслихатпен бекіткен ережеге сәйкес.
23. 2010 жылға арналған аудан бюджетін орындау барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламаның тізімі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
24. Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары 5,6,7 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

20. исключен
Сноска. Пункт 20 исключен решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 03.11.2010 № 4С31/1 (вводится в действие с 01.01.2010)
21. Учесть, что в составе бюджета района на 2010 год  предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 30000 тысяч тенге, в том числе:
1) 10000 тысяч тенге на текущий ремонт дорог районного значения;
2) 20000 тысяч тенге на текущий ремонт внутригородских дорог города Атбасар;
21-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на функционирование и содержание автомобильных дорог районного значения в сумме 7 937,3 тысячи тенге.
Сноска. Дополнен пунктом 21-1 решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3)
21-2. Учесть, что в бюджете района на 2010 год распределены свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2010 года в сумме 517,7 тысяч тенге.
Сноска. Дополнен пунктом 21-2 решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3)
21-3. Учесть, что в бюджете района на 2010 год в установленном законодательством порядке произведена реорганизация двух государственных учреждений путем присоединения, постановлением акимата Атбасарского района от 4 февраля 2010 года № а-2/27 «О реорганизации некоторых государственных учреждений Атбасарского района».
Сноска. Дополнен пунктом 21-3 решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/1 (порядок введения в действие см. п. 3)
22. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2010 год  предусмотрено:
1) специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованного с районным маслихатом;
2) выдача единовременной социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающим в сельской местности по приобретению топлива согласно правил, утвержденного районным маслихатом;
23. Утвердить перечень районных бюджетных  программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2010 год, согласно приложению 4.
24. Утвердить бюджетные программы города районного значения, аула (села), аульного (сельского) округа, согласно приложениями 5,6,7.

25. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қамбатыров А.Т
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
КЕЛІСІЛДІ:
Атбасар ауданының әкімі                    Әубәкіров Р.Ш.
«Атбасар ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Серкебаева М.Н.
Атбасар аудандық мәслихатының

25. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Комбатуров А.Т.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
СОГЛАСОВАНО:
Аким Атбасарского района                   Аубакиров Р.Ш.
Начальник государственного
учреждения «Отдела экономики
и бюджетного планирования
Атбасарского района»                       Серкебаева М.Н
УТВЕРЖДЕНО приложение 1 решением
Атбасарского районного маслихата

824,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
21404,2
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16446,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16446,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15747,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
199,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
170,9
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
330,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
50876,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
27332,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
498,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
498,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
26834,5
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
19133,9
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
7700,6
2
Коммуналдық шаруашылық
1000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1000,0
3
Елді-мекендерді көркейту
22543,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1222,2
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1222,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21321,3
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
4124,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
15422,3
017
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
325,0

824,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
21404,2
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16446,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16446,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15747,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
199,0
012
Создание информационных систем
170,9
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
330,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
50876,0
1
Жилищное хозяйство
27332,5
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
498,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
498,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
26834,5
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
19133,9
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7700,6
2
Коммунальное хозяйство
1000,0
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1000,0
3
Благоустройство населенных пунктов
22543,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1222,2
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1222,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21321,3
015
Освещение улиц в населенных пунктах
4124,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
15422,3
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
325,0

123
Атбасар ауданының Борисовка селолық округі әкімінің аппараты
5351,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5256,2
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
95,0
123
Атбасар ауданының Есенкелді ауылдық округі әкімінің аппараты
5107,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5012,6
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
95,0
123
Атбасар ауданының Макеевка селолық округі әкімінің аппараты
4786,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4691,6
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
95,0
123
Атбасар ауданының Мариновка селолық округі әкімінің аппараты
7325,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7230,6
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
95,0
123
Атбасар ауданының Новоалександровка селолық округі әкімінің аппараты
5621,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5526,8
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
95,0
123
Атбасар ауданының Новоселский селолық округі әкімінің аппараты
6381,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6286,7
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
95,0
123
Атбасар ауданының Октябрь селолық округі әкімінің аппараты
4767,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4672,0
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
95,0
123
Атбасар ауданының Покровка селолық округі әкімінің аппараты
7854,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7759,6
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
95,0
123
Атбасар ауданының Полтавка селолық округі әкімінің аппараты
5356,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5261,4
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру

123
Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района
5351,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5256,2
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
95,0
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
5107,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5012,6
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
95,0
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
4786,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4691,6
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
95,0
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
7325,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7230,6
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
95,0
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
5621,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5526,8
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
95,0
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
6381,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6286,7
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
95,0
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
4767,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4672,0
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
95,0
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
7854,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7759,6
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
95,0
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
5356,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5261,4
023
Материально-техническое оснащение государственных органов