Садовый селосының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Садовый селолық округі әкімінің 2009 жылғы 3 қарашадағы № 17 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда № 1-5-125 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңдарына сәйкес, Садовый селосының тұрғындарының 2009 жылғы 21 қазандағы хаттамасын есепке ала отырып, Ақмола облысы Атбасар ауданының Садовый селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Садовый селосының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшесіне - Желтоқсан атауы,
№ 2 көшесіне – Достық атауы,
№ 3 көшесіне – Ыбырай Алтынсарин атындағы атауы,
№ 4 көшесіне – Садовый атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Садовый селолық
округінің әкімі                            М.Смағұлов
КЕЛІСІЛДІ:
«Атбасар ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
ММ бастығы                                 С.Бекенова
«Атбасар ауданының сәулет
және қала құрылысы бөлімі»
ММ бастығы                                 З.Кенжебаев

О присвоении наименований улицам села Садовое
Решение акима Садового сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 3 ноября 2009 года № 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 10 декабря 2009 года № 1-5-125
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом протокола схода жителей села Садовое от 21 октября 2009 года, аким Садового сельского округа Атбасарского района Акмолинской областиРЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Садовое:
улице № 1 – наименование Желтоксан,
улице № 2 – наименование Достык,
улице № 3 – наименование имени Ыбырая Алтынсарина,
улице № 4 – наименование Садовая.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Садового
сельского округа                           М.Смагулов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Атбасарского района»                       С.Бекенова
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Атбасарского района»                       З.Кенжебаев