Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 4С-12-1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 сәуірде № 1-6-96 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010.04.05 № 4С-20-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы БюджеттікКодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, 2009 жылғы 26 наурыздағы № 4С-13-2 Ақмола облыстық мәслихатының «2008 жылғы 13 желтоқсандағы «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» № 4С-11-5 шешіміне толықтырулар мен өзгертулер енгізу туралы» (№ 3315 нөмірмен нормативтік құқықтық кесілімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген) шешіміне және аудан әкімінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі № 338 ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-6-92 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда № 2, 2009 жылғы 23 қаңтарда № 3,  аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«1262194» сандары «1260621,8» сандарымен ауыстырылсын;
1005753» сандары «1004180,8» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы:
«1248064» сандары «1272463,5» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында:
«0» сандары «-25971,7» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасында:
«тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге» сөздері «тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25971,7 мың теңге» сөздерімен ауыстырылсын;
«пайдаланудағы бюджеттік қаражат қалдығы – 0 мың теңге» сөздері «пайдаланудағы бюджеттік қаражат қалдығы – 25971,7 мың теңге» сөздерімен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«218780» сандары «217207,8» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақтың 2 тармақшасында:
«191533» сандары «189960,8» сандарымен ауыстырылсын;
Төртінші абзац келесі басылымда мазмұндалсын:
«Ауылдық аумақтарды канализация жүргізу және сумен жабдықтау жобасын жүзеге асыру мақсатында Новочеркасское селосында техникалық, авторлық қадағалау жүргізу – 1272,8 мың теңге»

О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2009 года № 4С-12-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 16 апреля 2009 года № 1-6-96. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 5 апреля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 05.04.2010 № 4С-20-10
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 26 марта 2009 года № 4С-13-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3315) и представление акима района от 3 апреля 2009 года № 338, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-92, опубликованное в районной газете «Маяк» от 16 января 2009 года № 2, от 23 января 2009 года № 3) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1262194» заменить цифрами «1260621,8»;
цифры «1005753» заменить цифрами «1004180,8»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1248064» заменить цифрами «1272463,5»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «0» заменить цифрами «-25971,7»;
в подпункте 6) пункта 1:
слова «финансирования дефицита (использование профицита) - 0 тысяч тенге» заменить словами «финансирования дефицита (использование профицита) - 25971,7 тысяч тенге»;
слова «используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге» заменить словами «используемые остатки бюджетных средств – 25971,7 тысяч тенге»;
в пункте 4:
цифры «218780» заменить цифрами «217207,8»;
в подпункте 2) пункта 4:
цифры «191533» заменить цифрами «189960,8»;
абзац четвертый изложить в новой редакции:
«на проведение авторского, технического надзора в селе Новочеркасское в целях реализации проекта «Водоснабжение и канализация сельских территорий» - 1272,8 тысяч тенге»;

Келесі құрылымда 4-1) тармағымен толықтырылсын:
«2008 жылы мақсатты пайдаланылмаған трансферттер 16214,6 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджетке қайтару көзделсін.
Мақсатсыз пайдаланылған трансферттер 1193,7 мың теңге соммасында жоғары тұрған бюджетке қайтару көзделсін».
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-92 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда № 2, 2009 жылғы 23 қаңтарда № 3) шешімнің 1,2,4 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап әрекет етеді.
Астрахан
аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Ермилов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т.Ерсейітов
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының
әкімі                                      Р.Әкімов
«Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрлігі Салық
комитетінің Ақмола облысы
бойынша Салық департаментінің
Астрахан ауданы бойынша салық
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Пугачева
Астрахан ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ғ.Шонабаева
Астрахан ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Жүсіпова
Астрахан аудандық
мәслихатының 2009 жылғы
8 сәуірдегі № 4С-12-1
Астрахан аудандық
маслихатының 2008 жылғы
18 желтоқсандағы "2009 жылға
арналған аудандық бюджет

дополнить пунктом 4-1) следующего содержания:
«предусмотреть возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных в 2008 году целевых трансфертов в сумме 16214,6 тысяч тенге.
Предусмотреть возврат в вышестоящий бюджет целевых трнасфертов использованных не по целевому назначению в сумме 1193,7 тысяч тенге».
Приложения 1, 2, 4 к решению районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-92, опубликованное в районной газете «Маяк» от 16 января 2009 года № 2, от 23 января 2009 года № 3), изложить в новой редакции, согласно приложениям 1,2,4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
сессии Астраханского
районного маслихата                        А.Ермилов
Секретарь
Астраханского районного
маслихата                                  Т.Ерсеитов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Астраханского района                       Р.Акимов
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление по
Астраханскому району
Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Г.Пугачева
Начальник
государственного учреждения
«Отдел финансов»
Астраханского района                       Г.Шонабаева
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования» Астраханского района         А.Жусупова
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата
от 8 апреля 2009 года
№ 4С-12-1 "О внесении
изменений и дополнений
в решение Астраханского
районного маслихата от
18 декабря 2008 года