Ауданда бейбіт жиналыстарды, митингтерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізу орындарын анықтау туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 4с-12-3 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2009 4 мамырда № 1-6-98 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 4С-32-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.04.06 № 4С-32-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы «Қазақстан Республикасындағы бейбіт жиналыстар, митингтер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы» Заңының 10 бабына және аудан әкімдігінің 2009 жылғы 20 ақпандағы азаматтардың бостандығын және құқықтарын, көпшілік қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатындағы бейбіт жиналыстарды, митингтерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша анықтау туралы № 192 ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес ауданда бейбіт жиналыстарды, митингтерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізу орындары анықталсын.
2. Осы шешім Астрахан ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне енеді және жарияланған сәттен бастап әрекет етеді.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   А. Ермилов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т. Ерсейітов
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан аудан
әкімі                                      Р. Әкімов
Астрахан аудандық мәслихатының
2009 жылғы 8 сәуірдегі № 4С-12-3
шешімімен бекітілді
Ауданда бейбіт жиналыстар, митингтер, шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізілетін орындар
Елді мекеннің атауы
Митингтер
Баланста ұстаушылар
Астрахан с.
Орталық алаң
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Астрахан ауылдық округі)
Тобылжан а.
Ауылдық клубтың аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Астрахан ауылдық округі)
Бесбидайық а.
Жеке кәсіпкер Новикова Елена Викторовнаның дүкенінің маңы
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Бесбидайық ауылдық округі)
Степное с.
Жеке кәсіпкер Жақанова Алтын Жүсіпбекқызы-
ның дүкенінің маңы
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Бесбидайық ауылдық округі)
Зеленое с.
Клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Есіл ауылдық округі)
Петровка с.
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Николаев ауылдық округі)
Новочеркас с.
«Федоренко және К» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі наубайханасы-
ның аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Новочеркасск ауылдық округі)
Новый Колутон с
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Острогорск ауылдық округі)
Первомайка с.
«Жабчук және К» серіктестігінің сауда орталығы-ның аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Первомайка ауылдық округі)
Старый Колутон с.
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Старый Колутон ауылдық округі)
Қоскөл а.
Ауылдық клуб маңайында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Старый Колутон ауылдық округі)
Ұзынкөл а.
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Ұзынкөл ауылдық округі)
Алғабас а.
Жеке кәсіпкер Қожантаев Омар Балташұлының дүкенінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Ұзынкөл ауылдық округі)
Шілікті а.
Жеке кәсіпкер Білялова Шолпан Шәріпқызының дүкен інің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Есіл ауылдық округі)
Өндіріс а.
«Қыпшақ» жауап-кершілігі шектеу-лі серіктестігінің әкімшілік үйінің маңында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Новочеркас ауылдық округі
Жалтыр а.
Ауылдық мәдениет үйі
«Астрахан аудандық мәдени-ет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жарсуат а.
Медициналық пункттің маңында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Жарсуат ауылдық округі)
Каменка с.
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Каменка ауылдық округі)
Жаңатұрмыс а.
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Қызылар ауылдық округі)
Камышенка с.
«Камышенка» санитарлық тек-серу пунктінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Камышенка ауылдық округі)
Колутон с.
Ауылдық округ әкімі аппараты-ның әкімшілік үйінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Колутон ауылдық округі)
Қайнар а.
Ауылдық округ әкімі аппараты-ның әкімшілік үйінің аумағында
Қайнар ауылдық округінің аппараты
Ақбейіт а.
Жеке кәсіпкер Феденко Владимир Егровичтің сауда орталығының аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Жалтыр ауылдық округі)
Бірлік а.
Бұрынғы дүкен үйі
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Колутон ауылдық округі)
Бұлақты а.
«Баянды» шаруа қожалығының әкімшілік меке-месінің аумағы-ныңда
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Ұзынкөл ауылдық округі)
Приишимка с.
«Фермер-2002» жауапкершілігі шектеулі серік-тестігінің әкімші-лік мекемесінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Новочеркасск ауылдық округі)
Ягодное с.
Бұрынғы «Астраханский» АТК дүкенінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Жарсуат ауыл-дық округі)
Жамбыл а.
Жеке кәсіпкер Бұршақбай Ақмарал Қабдуахий-қызының дүкенінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Николаев ауылдық округі)
Қаракөл а.
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Острогорск ауылдық округі)
Оксановка с.
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Қызылжар ауылдық округі)
Өрнек а.
Ілдебаев Айтпай Қожасұлының шаруа қожалығы-ның аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Николаев ауылдық округі)
Ковыленка с.
Ауылдық клуб маңында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Старый Колутон ауылдық округі)
Лозовое с.
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Первомайка ауылдық округі)
Акимовка с.
Жеке кәсіпкер Оздоева Осман Еділбайұлының дүкенінің аума-ғында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Қызылжар ауылдық округі)
кестенің жалғасы
Жиналыстар
Баланста ұстаушылар
Шерулер, пикеттер, демонстрациялар
Аудандық мәде-
ниет үйі
«Астрахан аудан-дық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Әл-Фараби көшесі
Ауылдық клуб маңында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Астрахан ауылдық округі)
Орталық көше
Жеке кәсіпкер Новикова Елена Викторовнаның дүкенінің маңы
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Бесбидайық ау-ылдық округі)
Орталық көше
Жеке кәсіпкер Жақанова Алтын Жүсіпбекқызы-
ның дүкенінің маңы
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Бесбидайық ауылдық округі)
Орталық көше
Клуб аумағының маңы
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Есіл ауылдық округі)
Зеленая көшесі
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Николаев ауыл-дық округі)
Орталық көше
«Федоренко және К» жауапкершілі-
гі шектеулі серіктестігі  наубайханасының аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Новочеркасск ауылдық округі)
Победа көшесі
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Острогорск ауылдық округі)
Орталық көше
«Жабчук және К» серіктестігі-
нің сауда орталығы-ның аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Первомайка ауылдық округі)
Целинная,
Октябрьская
көшелері
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Старый Колутон ауылдық округі)
Орталық көше
Ауылдық клуб маңайында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Старый Колутон ауылдық округі)
Орталық көше
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Ұзынкөл ауыл-дық округі)
Орталық көше
Жеке кәсіпкер Қожантаев Омар Балташұлының дүкенінің аума-ғында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Ұзынкөл ауыл-дық округі)
Орталық көше
Жеке кәсіпкер Білялова Шолпан Шәріпқызының дүкен інің аума-ғында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Есіл ауылдық округі)
Орталық көше
«Қыпшақ» жауап-кершілі-
гі шектеу-
лі серіктестігі-
нің әкімшілік үйінің маңында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Новочеркас ауылдық округі
Орталық көше
Ауылдық мәдениет үйі
«Астрахан аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Чапай,
Вокзальная
көшелері
Медициналық пункттің маңында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Жарсуат ауылдық округі)
Орталық көше
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Каменка ауылдық округі)
Орталық көше
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Қызылар ауылдық округі)
Орталық көше
«Камышенка» санитарлық тексеру пунктінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Камышенка ауылдық округі)
Орталық көше
Ауылдық округ әкімі аппаратының әкімшілік үйінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Колутон ауылдық округі)
Советская көшесі
-
-
-
Жеке кәсіпкер Феденко Владимир Егровичтің сауда орталығының аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Жалтыр ауылдық округі)
Киров көшесі
Бұрынғы дүкен үйі
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Колутон ауылдық округі)
Орталық көше
«Баянды» шаруа қожалығының әкімшілік меке-месінің аума-ғында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Ұзынкөл ауылдық округі)
Орталық көше
«Фермер-2002» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі-
нің әкімші-
лік мекемесінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Новочеркасск ауылдық округі)
Орталық көше
Бұрынғы «Астраханский» АТК дүкенінің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Жарсуат ауылдық округі)
Орталық көше
Жеке кәсіпкер Бұршақбай Ақмарал Қабдуахий-
қызының дүкені-
нің аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Николаев ауылдық округі)
Орталық көше
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Острогорск ауылдық округі)
Орталық көше
Ауылдық клуб аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Қызылжар ауылдық округі)
Орталық көше
Ілдебаев Айтпай Қожасұлының шаруа қожалығы-
ның аумағында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Николаев ауыл-дық округі)
Орталық көше
Ауылдық клуб маңында
Жалпы пайдаланудағы жерлер (Старый Колутон ауылдық округі)
Орталық көше
Ауылдық клуб аумағында
Орталық көше
Жеке кәсіпкер Оздоева Осман Еділбайұлының дүкенінің аумағында
(Қызылжар ауылдық округі)
Орталық көше

Об определении места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстрации в районе
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2009 года № 4С-12-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 4 мая 2009 года № 1-6-98. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № 4С-32-5
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 06.04.2011 № 4С-32-5
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республики Казахстан» от 17 марта 1995 года, и предложением акимата района от 20 февраля 2009 года № 192 о дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в районе согласно приложения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня опубликования.
Председатель сессии
Астраханского района                       А. Ермилов
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Ерсеитов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Астраханского
района                                     Р. Акимов
Утверждено
решением сессии Астраханского
районного маслихата
от 8 апреля 2009 года № 4С-12-3
Места проведения мирных собраний,
митингов, шествий, пикетов и демонстраций в районе
Наименование
населенного
пункта
Митинги
Балансодержатели
с.Астраханка
Центральная площадь
Земли общего пользования (Астраханский сельский округ)
с.Таволжанка
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Астраханский сельский округ)
с.Бесбидаик
Возле территории магазина частного предпринимателя Новиковой Елены Викторовны
Земли общего пользования (Бесбидаикский сельский округ)
с.Степное
Возле территории магазина частного предпринимателя Жакановой Алтын Джусупековны
Земли общего пользования (Бесбидаикский сельский округ)
с.Зеленое
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Есильский сельский округ)
с.Петровка
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Николаевский сельский округ)
с.Новочеркас-
ское
Возле территории пекарни товарищества с ограниченной ответственностью «Федоренко и К»
Земли общего пользования (Новочеркасский сельский округ)
с.Новый Колутон
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Острогорский сельский округ)
с.Первомайка
Возле территории торгового центра
товарищества «Жабчук и К»
Земли общего пользования (Первомайский сельский округ)
с.Старый Колутон
Возле территории
сельского клуба
Земли общего пользования (Староколутонский сельский округ)
с.Косколь
Возле сельского клуба
Земли общего пользования (Староколутонский сельский округ)
с.Узунколь
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Узункольский сельский округ)
с.Алгабас
Возле территории магазина частного предпринимателя Кожантаева Омара Балташевича
Земли общего пользования (Узункольский сельский округ)
с.Шиликты
Возле территории магазина частного предпринимателя Бляловой Шолпан Шариповны
Земли общего пользования (Есильский сельский округ)
с.Ондирис
Возле административного здания товарищества с ограниченной ответственностью «Кыпшак»
Земли общего пользования (Новочеркасский  сельский округ)
с.Жалтыр
Сельский дом культуры
Государственное комунальное казенное предприятие «Астраханский районный дом культуры» при отделе культуры и развитие языков Астраханского района
с.Жарсуат
Возле медицинского пункта
Земли населен-ного пункта (Жарсуатский сельский округ)
с.Каменка
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Каменский сельский округ
с.Жана-Турмыс
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Кызылжарский сельский округ)
с.Камышенка
Возле территории
санпропускника товарищества «Камышенка»
Земли общего пользования (Камышенский сельский округ)
с.Колутон
Территория возле административного здания аппарата акима сельского округа
Земли населен-ного пункта (Колутонский сельский округ)
с.Кайнарское
Территория возле административного здания аппарата акима сельского округа
Аппарат акима Кайнарского сельского округа
с.Акбеит
Возле территории торгового центра частного предпринимателя Феденко Владимира Егоровича
Земли общего пользования (Жалтырский сельский округ)
с.Бирлик
Возле здания бывшего магазина
Земли общего пользования (Колутонский сельский округ)
с.Булакты
Возле территории административного здания крестьянского хозяйства «Баянды»
Земли общего пользования (Узункольский сельский округ)
с.Приишимка
Возле территории административного здания Товарищества с ограниченной ответственностью «Фермер-2002»
Земли общего пользования (Новочеркасский сельский округ)
с.Ягодное
Возле территории бывшего магазина СПК «Астраханский»
Земли общего пользования (Жарсуатский сельский округ)
с.Жамбыл
Возле территории магазина частного предпринимателя Буршакбай Акморал Кабдуахий-кызы
Земли общего пользования (Николаевский сельский округ)
с. Караколь
Возле территории  сельского клуба
Земли общего пользования (Острогорский сельский округ)
с.Оксановка
Возле территории  сельского клуба
Земли общего пользования (Кызылжарский
сельский округ)
с.Орнек
Возле территории крестьянского хозяйства Ильдыбаева Айтпая Кожасовича
Земли общего пользования (Николаевский сельский округ)
с.Ковыленка
Возле сельского клуба
Земли общего пользования ( Староколутон-ский сельский округ)
с.Лозовое
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Первомайский сельский округ)
с.Акимовка
Возле территории магазина частного предпринимателя Оздоева Османа Едильбиевича
Земли общего пользования (Кызылжарский сельский округ)
продолжение таблицы
Собрания
Балансодержатели
Шествия, пикеты,
демонстрации
Районный дом культуры
Государственное комунальное казенное  предприятие «Астраханский районный дом культуры» при отделе культуры и развитие языков
Улица Аль-Фараби
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Астраханский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории магазина частного предпринимателя Новиковой Елены Викторовны
Земли общего пользования (Бесбидаикский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории магазина частного предпринима-
теля Жакановой  Алтын Джусупековны
Земли общего пользования (Бесбидаикский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Есильский сельский округ)
Улица Зеленая
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Николаевский сельский округ)
Центральная улица
Возле администра-
тивного здания товарищества с ограниченной ответственнос-
тью «Федоренко и К»
Земли  общего пользования (Новочеркасский сельский округ)
Улица Победы
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Острогорский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории торгового центра
товарищества «Жабчук и К»
Земли общего пользования (Первомайский сельский округ)
Улица Целинная, Октябрьская
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Староколутонский сельский округ)
Центральная улица
Возле сельского клуба
Земли общего пользования (Староколутонский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Узункольский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории магазина частного предпринимателя Кожантаева Омара Балташевича
Земли общего пользования (Узункольский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории магазина частного предпринима-
теля Бляловой Шолпан Шариповны
Земли общего пользования (Есильский сельский округ)
Центральная улица
Возле администра-
тивного здания товарищества с ограниченной ответствен-
ностью «Кыпшак»
Земли общего пользования (Новочеркасский
сельский округ)
Центральная улица
Сельский дом культуры
Государственное коммунальное казенное предприятие «Астраханский районный дом культуры» при отделе культуры и развитие языков Астраханского района
Улица Чапаева, Вокзальная
Возле медицинского пункта
Земли населенного пункта (Жарсуатский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Каменский сельский округ
Центральная улица
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Кызылжарский  сельский округ)
Центральная улица
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Камышенский сельский округ)
Центральная улица
Территория администра-тивного здания аппарата акима сельского округа
Земли населенного пункта (Колутонский сельский округ)
улица Советская
-
-
-
Возле территории торгового центра частного
предприни-
мателя Феденко  Владимира Егоровича
Земли общего пользования (Жалтырский сельский округ
Улица Кирова
Возле здания бывшего магазина
Земли общего пользования (Колутонский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории административно-го здания крестьянского хозяйства «Баянды»
Земли общего пользования (Узункольский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории администра-
тивного здания товарищества с ограни-ченной ответствен-
ностью «Фермер-2002»
Земли общего пользования (Новочеркасский сельский округ)
Центральная улица
Возле территориии бывшего магазина СПК «Астраханский»
Земли общего пользования
(Жарсуатский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории магазина частного предпринимателя Буршакбай Акморал Кабдуахий-кызы
Земли общего пользования (Николаевский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории  сельского клуба
Земли общего пользования (Острогорский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Кызылжарский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории крестьянского хозяйства Ильдыбаева Айтпая Кожасовича
Земли общего пользования (Николаевский сельский округ)
Центральная улица
Возле сельского клуба
Земли общего пользования (Старо-колутонский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории сельского клуба
Земли общего пользования (Первомайский сельский округ)
Центральная улица
Возле территории магазина частного предпринима-
теля Оздоева Османа Едильбиевича
Земли общего пользования (Кызылжарский сельский округ)
Центральная улица