Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-14-1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 мамырда № 1-6-99 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010.04.05 № 4С-20-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 4С-14-3 Ақмола облыстық мәслихатының «2008 жылғы 13 желтоқсандағы «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» № 4С-11-5 шешіміне толықтырулар мен өзгертулер енгізу туралы» (№ 3319 нөмірмен нормативтік құқықтық кесілімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген) шешіміне және аудан әкімінің 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 381 ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы №  4С-10-2«2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1-6-92 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда № 2, 2009 жылғы 23 қаңтарда № 3, аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) 2009 жылдың 8 сәуіріндегі № 4С-12-1 Астрахан аудандық маслихатының шешімімен енгізілген кейінгі толықтырулар мен өзгерістер «Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-96) нөмірмен тіркелген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«1260621,8» сандары «1397655,8» сандарымен ауыстырылсын;
«1004180,8» сандары «1141214,8» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1272463,5» сандары «1409497,5» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«217207,8» сандары «354241,8» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«27247» сандары «164281» сандарымен ауыстырылсын;
«880» сандары «897» сандарымен ауыстырылсын;
«3500» сандары «3532» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда азат жолдарды толықтыру:
Астрахан ауылындағы шаруашылық жүргізу құқығы бар «Комхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны № 1 жылу қазандықтарына күрделі жөндеу жүргізуге – 83565 мың теңге;
жергілікті желідегі автожолдарды ағымдағы жөндеуге – 15000 мың теңге;
№ 1 Жалтыр орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге – 24 200 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарының бағдарламасын кеңейтуге – 10080 мың теңге;
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 4140 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № 4С-14-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 5 мая 2009 года № 1-6-99. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 5 апреля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 05.04.2010 № 4С-20-10
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 4С-14-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319) и представлением акима района от 24 апреля 2009 года № 381, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-92, опубликованное в районной газете «Маяк» от 16 января 2009 года № 2, от 23 января 2009 года № 3), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Астраханского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № 4С-12-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-96) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1260621,8» заменить цифрами «1397655,8»;
цифры «1004180,8» заменить цифрами «1141214,8»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1272463,5» заменить цифрами «1409497,5»;
в пункте 4:
цифры «217207,8» заменить цифрами «354241,8»;
в подпункте 1) пункта 4:
цифры «27247» заменить цифрами «164281»;
цифры «880» заменить цифрами «897»;
цифры «3500» заменить цифрами «3532»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«на капитальный ремонт котельной № 1 государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Комхоз» села Астраханка – 83565 тысяч тенге;
на текущий ремонт автодорог местной сети – 15000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания Жалтырской средней школы № 1 – 24200 тысяч тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест – 10080 тысяч тенге;
на расширение программы молодежной практики – 4140 тысяч тенге;

4 тармақтың 2) тармақшасында:
«мемлекеттік тұрғын қоры тұрғын-үй құрылысына, Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес -64500 мың теңге, «Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға, Қазақстан Республикасында тұрғын-үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес – 30000 мың теңге» жолдары келесі редакцияда мазмұндалсын:
«мемлекеттік коммуналдық үй құрылысы қоры тұрғын-үй құрылысына және (немесе) сатып алуға - 64500 мың теңге;
«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға, дамытуға және (немесе) сатып алуға – 30000 мың теңге»
Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1-6-92 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 2, 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 3, аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1,2 қосымшалары, осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Астрахан ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап әрекет етеді.
Астрахан аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А. Ермилов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т. Ерсейітов
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан аудан
әкімі                                      Р. Әкімов
Астрахан ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ғ. Шонабаева
Астрахан ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Жүсіпова
Астрахан аудандық мәслихатының

в подпункте 2) пункта 4:
строки «на строительство жилья государственного жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республики Казахстан – 64500 тысяч тенге», «на обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республики Казахстан – 30000 тысяч тенге» изложить в редакции следующего содержания:
«на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 64500 тысяч тенге»;
«на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 30000 тысяч тенге».
Приложения 1,2 к решению районного маслихата № 4С-10-2 от 18 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-92, опубликованное в районной газете «Маяк» от 16 января 2009 года № 2, от 23 января 2009 года № 3), изложить в новой редакции, согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата                                  А. Ермилов
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        Т. Ерсеитов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Астраханского
района                                     Р.Акимов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Астраханского района                       Г. Шонабаева
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Астраханского района                       А. Жусупова
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата