Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 4С-17-6 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қазанда № 1-6-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010.04.05 № 4С-20-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, аудан әкімінің 2009 жылғы 22 қазандағы № 809 ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-92 тіркелген, 2009 жылғы 23 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған), Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 4С-12-1 «Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-96 тіркелген, 2009 жылғы 1 мамырда аудандық «Маяк» № 17-18 газетінде жарияланған) шешімімен, Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-14-1 «Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-99 тіркелген, 2009 жылғы 5 маусымда аудандық «Маяк» № 24 газетінде жарияланған) шешімімен, Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-15-3 «Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-102 тіркелген, 2009 жылғы 28 тамызда аудандық «Маяк» № 35 газетінде жарияланған) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«1413845,8» сандары «1412713,4» сандарымен ауыстырылсын»;

О внесении изменений и дополнения в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29 октября 2009 года № 4С-17-6. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 16 ноября 2009 года № 1-6-109. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 5 апреля 2010 года № 4С-20-10
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010.04.05 № 4С-20-10 шешімімен
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», представлением акима района от 22 октября 2009 года № 809, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 года» от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-92, опубликовано 23 января 2009 года в районной газете «Маяк»), с последующими изменениями и дополнениями, внесенным решением Астраханского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № 4С-12-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-96, опубликовано 1 мая 2009 года в районной газете «Маяк» № 17-18), решением Астраханского районного маслихата от 29 апреля 2009 года № 4С-14-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-99, опубликовано 5 июня 2009 года в районной газете «Маяк» № 24 ), решением Астраханского районного маслихата от 23 июля 2009 года № 4С-15-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-102, опубликовано 28 августа 2009 года в районной газете «Маяк» № 35) следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1413845,8» заменить цифрами «1412713,4»;

«243732» сандары «241378» сандарымен ауыстырылсын;
«7709» сандары «10019» сандарымен ауыстырылсын;
«10000» сандары «10044» сандарымен ауыстырылсын;
«1152404,8» сандары «1151272,4» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1425687,5» сандары «1424555,1» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
«365431,8» сандары «364299,4» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«208336,7» сандары «207204,3» сандарымен ауыстырылсын;
«4097» сандары «3973,1» сандарымен ауыстырылсын;
«5541» сандары «5374,8» сандарымен ауыстырылсын;
«47590» сандары «46688,7» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
«тұрмыс жағдайы төмен отбасыларының студенттеріне оқуға төлеуге әлеуметтік көмек көрсетуге – 59 мың теңге»;
Астрахан аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-92 тіркелген, 2009 жылғы 23 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1, 2, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   А.Кенжитаев
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының
әкімі                                      Р.Әкімов
Астрахан ауданының
«Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ғ.Шонабаева
«Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрлігі
Салық комитетінің
Ақмола облысы бойынша
Салық Департаментінің
Астрахан ауданы бойынша
салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Пугачева
Астрахан ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Жүсіпова
Астрахан аудандық мәслихатының
2009 жылғы 29 қазандағы
№ 4С-17-6 Астрахан аудандық
мәслихатының 2008 жылғы
18 желтоқсандағы "2009 жылға
арналған аудандық бюджет туралы"

цифры «243732» заменить цифрами «241378»;
цифры «7709» заменить цифрами «10019»;
цифры «10000» заменить цифрами «10044»;
цифры «1152404,8» заменить цифрами «1151272,4»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1425687,5» заменить цифрами «1424555,1»;
в пункте 4:
цифры «365431,8» заменить цифрами «364299,4»;
в подпункте 1) пункта 4:
цифры «208336,7» заменить цифрами «207204,3»;
цифры «4097» заменить цифрами «3973,1»;
цифры «5541» заменить цифрами «5374,8»;
цифры «47590» заменить цифрами «46688,7»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу – 59 тысяч тенге».
Приложения 1, 2, 4 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-92, опубликовано от 23 января 2009 года в районной газете «Маяк»), изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
сессии Астраханского
районного маслихата                        А.Кенжитаев
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Астраханского района                       Р.Акимов
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел финансов»
Астраханского района                       Г.Шонабаева
Начальник
Государственного учреждения
«Налоговое управление по
Астраханскому району
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Г.Пугачева
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Астраханского района                       А.Жусупова
Приложение 1
к решению Астраханского районного
маслихата от 29 октября
2009 года № 4С-17-6 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Астраханского районного
маслихата от 18 декабря 2008 года