Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 4С-18-3 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 желтоқсанда № 1-6-112 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010.04.05 № 4С-20-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, аудан әкімінің 2009 жылғы 1 желтоқсандағы № 908 ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-92 тіркелген, 2009 жылғы 23 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«1412713,4» сандары «1410245,9 сандарымен ауыстырылсын»;
«1151272,4» сандары «1148804,9 сандарымен ауыстырылсын»;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1424555,1» сандары «1422087,6» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
«364299,4» сандары «361831,9» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«207204,3» сандары «204736,8» сандарымен ауыстырылсын;
«5880» сандары «3412,5» сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
«5100» сандары «4280» сандарымен ауыстырылсын;
Астрахан аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-92 тіркелген, 2009 жылғы 23 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1,4 қосымшасы осы шешімнің 1,4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының
сессия төрағасы                            И. Федоренко
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Собеский
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының әкімі                   Р. Әкімов
Астрахан ауданының
«Қаржы бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ғ. Шонабаева
«Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрлігі
Салық комитетінің
Ақмола облысы бойынша Салық
Департаментінің Астрахан
ауданы бойынша салық
басқармасы» Мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г. Пугачева
Астрахан ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы               Т. Наприенко
Астрахан аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2009 года № 4С-18-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 9 декабря 2009 года № 1-6-112. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 5 апреля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 05.04.2010 № 4С-20-10
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», представлением акима района от 1 декабря 2009 года № 908, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2  (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-92, опубликовано 23 января 2009 года в районной газете «Маяк»), следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1412713,4» заменить цифрами «1410245,9»;
цифры «1151272,4» заменить цифрами «1148804,9»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1424555,1» заменить цифрами «1422087,6»;
в пункте 4:
цифры «364299,4» заменить цифрами «361831,9»;
в подпункте 1) пункта 4:
цифры «207204,3» заменить цифрами «204736,8»;
цифры «5880» заменить цифрами «3412,5»;
в пункте 5:
цифры «5100» заменить цифрами «4280»:
Приложения 1,4 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2  (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов № 1-6-92, опубликовано от 23 января 2009 года в районной газете «Маяк»), изложить в новой редакции, согласно приложениям 1,4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Астраханского
районного маслихата                        И.Федоренко
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО:
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел финансов»
Астраханского района                       Г.Шонабаева
Начальник Государственного
учреждения «Налоговое
управление по Астраханскому
району Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Г.Пугачева
Исполняющий обязанности
начальника Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Астраханского района                       Т.Наприенко
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата