Тоқтамыс ауылының, Ивановка селосының, Новокиевка селосының, Гордеевка селосының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы Ерголка ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 2 желтоқсандағы № 5 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 қаңтарда № 1-7-101 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңынын 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ерголка ауылдық оругінің әкімі ШЕШТІ:
1. Тоқтамыс ауылының, Иванковка селосының, Новокиевка селосының, Гордеевка селосының көшелеріне атаулар берілсін.
Тоқтамыс ауылында:
№ 1 көшеге – Сәкен Сейфуллин атындағы атауы;
№ 2 көшеге – Ахмет Байтұрсынов атындағы атауы;
№ 3 көшеге – Шоқан Уәлиханов атындағы атауы;
№ 4 көшеге – Целинная атауы;
№ 5 көшеге – Абай атындағы атауы;
№ 6 көшеге – Клубная атауы;
№ 7 көшеге – Ыбырай Алтынсарин атындағы атауы;
№ 8 көшеге – Қаныш Сәтпаев атындағы атауы;
№ 9 көшеге – Садовая атауы.
Иванковка селосында:
№ 1 көшеге – Набережная атауы;
№ 2 көшеге – Мәншүк Мәметова атындағы атауы;
№ 3 көшеге – Степная атауы.
Новокиевка селосында:
№ 1 көшеге – Школьная атауы;
№ 2 көшеге – Бейбітшілік атауы;
№ 3 көшеге – Мұхтар Әуезов атындағы атауы.
Гордеевка селосында:
№ 1 көшеге – Целинников атауы;
№ 2 көшеге – Новая атауы;
№ 3 көшеге – Центральная атауы;
№ 4 көшеге – Әл-Фараби атындағы атауы;
№ 5 көшеге – Аққайын атауы;
№ 6 көшеге – Сәбит Мұқанов атындағы атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерголка ауылдық
округінің әкімі                            Ж.Танқыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының «Сәулет
және қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р.Қ.Әбділдина
Бұланды ауданының «Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.Е.Аймағамбетова

О присвоении наименований улицам аула Токтамыс, села Иванковка, села Новокиевка, села Гордеевка
Решение акима Ергольского сельского округа Буландынского района Акмолинской области от 2 декабря 2009 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района 10 января 2010 года № 1-7-101
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения, аким Ергольского аульного округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам аула Токтамыс, села Иванковка, села Новокиевка, села Гордеевка.
В ауле Токтамыс:
Улице № 1 – наименование имени Сакена Сейфуллина;
Улице № 2 – наименование имени Ахмета Байтурсынова;
Улице № 3 – наименование имени Шокана Уалиханова;
Улице № 4 – наименование Целинная;
Улице № 5 – наименование имени Абая;
Улице № 6 – наименование Клубная;
Улице № 7 – наименование имени Ибрая Алтынсарина;
Улице № 8 – наименование имени Каныша Сатпаева;
Улице № 9 – наименование Садовая.
В селе Иванковка:
Улице № 1 – наименование Набережная;
Улице № 2 – наименование имени Маншук Маметовой;
Улице № 3 – наименование Степная.
В селе Новокиевка:
Улице № 1 – наименование Школьная;
Улице № 2 – наименование Бейбитшилик;
Улице № 3 – наименование имени Мухтара Ауезова.
В селе Гордеевка:
Улице № 1 – наименование Целинников;
Улице № 2 – наименование Новая;
Улице № 3 – наименование Центральная;
Улице № 4 – наименование имени Аль-Фараби;
Улице № 5 – наименование Аккайын;
Улице № 6 – наименование имени Сабита Муканова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ергольского
аульного округа                            Ж.Танкыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства»
Буландынского района                       Р.К.Абдилдина
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков»
Буландынского района                       С.Е.Аймагамбетова