Ярославка, Новодонецк, Воробьевка селоларының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы Журавлев селолық округі әкімінің 2009 жылғы 3 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте № 1-7-90 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Журавлев селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ярославка, Новодонецк, Воробьевка селоларының көшелеріне атаулар берілсін.
Ярославка селосында:
№ 1 көшеге – Новоселов атауы;
№ 2 көшеге - Школьная атауы;
№ 3 көшеге - Рабочая атауы;
№ 4 көшеге - Дорожная атауы;
№ 5 көшеге - Ярославская атауы;
№ 6 көшеге - Новая атауы;
№ 7 көшеге - Степная атауы.
Новодонецк селосында:
№ 1 көшеге - Новая атауы;
№ 2 көшеге - Донецкая атауы.
Воробьевка селосында:
№ 1 көшеге - Ялань атауы;
№ 2 көшеге - Целинная атауы;
№ 3 көшеге - Новоселов атауы;
№ 4 көшеге - Приозерная атауы;
№ 5 көшеге - Новая атауы;
№ 6 көшеге - Воробьевская атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік  тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Журавлев селолық
округінің әкімі                            А.И.Фролов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Р.Қ.Әбділдина
Бұланды ауданының
«Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.Е.Аймағамбетова

О присвоении наименований улицам сел Ярославка, Новодонецк, Воробьевка
Решение акима Журавлевского сельского округа Буландынского района Акмолинской области от 3 августа 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 10 сентября 2009 года № 1-7-90
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения, аким Журавлевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам сел Ярославка, Новодонецк, Воробьевка.
В селе Ярославка:
Улице № 1 - наименование Новоселов;
Улице № 2 - наименование Школьная;
Улице № 3 - наименование Рабочая;
Улице № 4 – наименование Дорожная;
Улице № 5 – наименование Ярославская;
Улице № 6 – наименование Новая;
Улице № 7 – наименование Степная.
В селе Новодонецк:
Улице № 1 - наименование Новая;
Улице № 2 - наименование Донецкая.
В селе Воробьевка:
Улице № 1 - наименование Ялань;
Улице № 2 – наименование Целинная;
Улице № 3 – наименование Новоселов;
Улице № 4 – наименование Приозерная;
Улице № 5 – наименование Новая;
Улице № 6 – наименование Воробьевская.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Журавлевского
сельского округа                           А.И.Фролов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Буландынского района                       Р.К.Абдилдина
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков»
Буландынского района                       С.Е.Аймагамбетова