Пушкино селосының, Балуан Шолақ ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы Капитонов селолық округі әкімінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 қазанда № 1-7-94 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан  Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Капитонов селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Пушкино селосының, Балуан Шолақ ауылының көшелеріне атаулар берілсін.
Пушкино селосында:
№ 1 көшеге – Школьная атауы;
№ 2 көшеге – Мира атауы;
№ 3 көшеге – Приречная атауы.
Балуан Шолақ ауылында:
№ 1 көшеге – Бейбітшілік атауы;
№ 2 көшеге – Еркіндік атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Капитонов селолық
округінің әкімі                            Қ.Б.Батталова
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының
«Сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Р.К.Әбділдина
Бұланды ауданының
«Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.Е.Аймағамбетова

О присвоении наименований улицам села Пушкино, аула Балуан Шолак
Решение акима Капитоновского сельского округа Буландынского района Акмолинской области от 28 августа 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 7 октября 2009 года № 1-7-94
В сответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан  от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения, аким Капитоновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Пушкино, аула Балуан Шолак.
В селе Пушкино:
улице № 1 – наименование Школьная;
улице № 2 – наименование Мира;
улице № 3 – наименование Приречная.
В ауле Балуан Шолак:
улице № 1 – наименование Бейбитшилик;
улице № 2 – наименование Еркиндык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Капитоновского
сельского округа                           К.Б.Батталова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Буландынского района                       Р.К.Абдилдина
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков»
Буландынского района                       С.Е.Аймагамбетова