Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға 2009 жылы әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № а-3/54 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 сәуірде № 1-9-117 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № А-13/359 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009.12.30 № а-13/359 қаулысымен.
Қазақстан Республикасынының 2008 жылдың 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасында ергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылдың 13 сәуіріндегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 11-бабы 2- тармағының 3)-тармақшасына сәйкес Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы үйде тәрбиеленетін және оқытылатын әрбір мүгедек балаға 6 (алты) айлық есеп көрсеткіші мөлшерінде тоқсан сайын мүгедек-балаларға әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. «Ерейментау ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі» мемлекеттік мекемесіне үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге 2009 жылы аудандық бюджеттен бөлінген ақшалай қаражаттың уақытында игерілуін қамтамасыз ету шаралары қабылданылсын.
3. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 5 ақпанындағы «2008 жылы үйде тәрбиеленіп және оқытылытын мүгедек-балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы» № а-2/26 қаулысының (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелімінің тізімінде 1-9-97 нөмірімен тіркелген, «Ерейментау» газетінде 2008 жылдың 19 наурызында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009.07.24 № а-8/208 Қаулысымен
4. Осы қаулының орындалуын бақылауға алу аудан әкімінің орынбасары С.Қ. Көшкінбаевқа жүктелсін.
5. Бұл қаулы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
6. Нақты қаулының іс-әрекеті 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                               Н.Ә.Ережепов

Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому в 2009 году
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 6 марта 2009 года № а-3/54. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 15 апреля 2009 года № 1-19-117. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 30 декабря 2009 года № а-13/359
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 30 декабря 2009 года № а-13/359
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 3 пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» от 13 апреля 2005 года акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказывать социальную помощь детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому – ежеквартально в размере 6 (шесть) месячных расчетных показателей на каждого ребенка-инвалида в 2009 году.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района» принять меры по обеспечению своевременного освоения денежных средств, выделенных из районного бюджета в 2009 году для оказания социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района «Об оказании дополнительной социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому в 2008 году» от 5 февраля 2008 года № а-2/26 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-97, опубликовано 19 марта 2008 года в газете «Ерейментау»).
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 24.07.2009 № а-8/208;
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагается на заместителя акима района Кушкунбаева С.К.
5. Данное постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
6. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
Аким района                                Ережепов Н.А.