2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 12 маусымдағы № А-7/172 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 маусымда № 1-9-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 мамырдағы № а-5/222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2010.05.19 № а-5/222 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 779 Жарлығына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан  Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 779 Жарлығын іске асыру туралы» 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 543 қаулысына сәйкес, Ақмола облысы Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы, Ерейментау ауданының, Ерейментау қаласы, ақын Аманжол Әлжанов көшесі, 9 мекен-жайы бойынша «Ақмола облысы Ерейментау ауданының Қорғаныс істері бойынша бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы шақыру бойынша шақырудан мерзімді ұзартуға немесе босатуға құқықсыз он сегізден жиырма жеті жастағы еркек жынысты азаматтарды, сонымен қатар оқу орындарынан шығарылған және әскери қызметінің белгіленген мерзімдерін өтемеген жиырма жеті жасқа жетпеген азаматтарды 2009 жылғы сәуір-маусым және қазан-желтоқсанда мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру өткізуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Аудандық шақыру комиссиясының құрамы 1 қосымшаға сәйкес ұрылсын, азаматтардың шақыруын өткізу кестесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Поселкелердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің әкімдері және ұйымдардың басшылары әскери міндеттілерді және әскерге шақырылушыларды «Ақмола облысы Ерейментау ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесіне шақыру туралы хабарлауын және олардың келуін уақытында қамтамасыз етсін.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 12 июня 2009 года № А-7-172. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 26 июня 2009 года № 1-9-122. Утратило силу - решением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 19 мая 2010 года № а-5/222
Сноска. Утратило силу - решением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 19.05.2010 № а-5/222
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 779 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 543 «О реализации Указа Президента Pеспублики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 779 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года», акимат Ерейментауского района Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождения от призыва, а также граждан отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву через государственное учереждение «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области» (по согласованию), по адресу: Акмолинская область, Ерейментауский район, город Ерейментау, улица Акына Аманжола Альжанова, 9.
2. Образовать районную призывную комиссию в составе согласно приложению 1, утвердить график проведения призыва граждан согласно приложению 2.
3. Акимам поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов и руководителям организаций обеспечить оповещение военнообязанных и призывников о вызове в государственное учреждение «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области» и обеспечить своевременное их прибытие.

4. Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Ерейментау аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша) азаматтарды әскери қызметке шақыру туралы медициналық куәландырылуын өткізуді, сонымен қатар медициналық қызметкерлердің, дәрі-дәрмектердің және құрал-жабдықтардың қажетті санын қамтамасыз етсін.
5. «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Ерейментау ауданының Ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша), «Ерейментау станциясындағы желілік ішкі істер бөлімшесі» мемлекеттік мекемесі  (келісім бойынша) әскери міндеттерден жалтаратын тұлғаларды шақыру пункттерінде, жөнелту станциялары, аудандық жиналу пунктерде, әскери бөлімшілерге әскерге шақырулушыларды жөнелту кезінде және іздестіру жұмыстары бойынша қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету жөнінде «Ақмола облысы Ерейментау ауданының Қорғаныс істері бойынша бөлімі» мемлекеттік мекемесімен өзара қарым-қатынастар ұйымдастырсын.
6. Ерейментау ауданы әкімдігінің «2008 жылдың сәуір-маусым, қазан-желтоқсанда шұғыл әскери қызметке 1981-1990 жылдары туған Қазақстан Республикасының азаматтарына кезекті шақыруды ұйымдастыру және өткізу туралы» 2008 жылғы 8 сәуірдегі № а-5/84 қаулысының күші жойылды деп танылсын (№ 1-9-102 нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеулерінің Аймақтық Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 16 сәуірде «Ереймен» газетінде және «Ерейментау» газетінде жарияланған).
7. Осы қаулының орындалуын бақылауға алу Ерейментау ауданы әкімінің орынбасары С.Қ.Көшкінбаевқа жүктелсін.
8. Осы қаулы 2009 жылдың сәуірінен туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
9. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н.Ә.Ережепов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысының
Денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы
«Ерейментау аудандық
емханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының
бас дәрігері                               М.Қ.Сүлейменова
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының Ішкі
істер департаменті
Ерейментау ауданының
Ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Ж.Әбікеев
«Ақмола облысы
Ерейментау ауданының
Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығының
міндетін атқарушы                          М.Ж.Рақымбеков
«Ерейментау станциясындағы
желілік ішкі істер бөлімшесі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.С.Әпенов
Ерейментау
ауданы әкімдігінің
2009 жылғы «12» маусымдағы
№ а-7/172 қаулысына
1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Рақымбеков
Мұрат
Жақсылықұлы
- «Ақмола облысы Ерейментау ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы, шақыру комиссиясының төрағасы (келісім бойынша)
Рябуха
Виктор
Петрович
- «Ерейментау ауданы дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, шақыру комиссиясы төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелдері:
Омаров
Әсет
Әлиұлы
- «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Ерейментау ауданының Ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Филяровская
Валентина
Бартоломеевна
- Ақмола облысының Денсаулық сақтау басқармасы жаныңдағы «Ерейментау аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның бас дәрігерінің орынбасыры, медициналық комиссия төрайымы (келісім бойынша)
Кәрімжанова
Гүлбану
Амангелдіқызы
- Ақмола облысының Денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Ерейментау аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның медбикесі, шақыру комиссиясының хатшысы (келісім бойынша)
Ерейментау
ауданы әкімдігінің
2009 жылғы «12» маусымдағы
№ а-7/172 қаулысына
2 қосымша
Азаматтардың шақыруын өткізу
Кестесі
р/с
Жергілікті әскери басқарманың атауы
Комиссия жұмысының күндері,

4. Государственному коммунальному казенному предприятию «Ерейментауская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию) обеспечить проведение медицинского освидетельствования граждан при призыве их на воинскую службу, а также необходимое количество медицинских работников, медикаментов и инструментария.
5. Государственному учреждению «Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию), государственному учреждению «Линейное отделение внутренних дел на станции Ерейментау» (по согласованию) организовать взаимодействие с государственным учреждением «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области» обеспечить доставку лиц, и уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.
6. Признать утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района «Об организации и проведении очередного призыва граждан Республики Казахстан 1981-1990 годов рождения на срочную военную службу в апреле-июне, октябре-декабре 2008 года» от 8 апреля 2008 года № а-5/84, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-102, опубликованного 16 апреля 2008 года в газете «Ереймен» и в газете «Ерейментау»).
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ерейментауского района Акмолинской области Кушкунбаева С.К.
8. Данное постановление распространяется на правоотношения возникшие с апреля 2009 года.
9. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Н.А.Ережепов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач
государственного коммунального
казенного предприятия
«Ерейментауская районная
поликлиника» при
управлении здравоохранения
Акмолинской области                        М.К.Сулейменова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Ерейментауского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      М.Ж.Абикеев
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел
по делам обороны
Ерейментауского района
Акмолинской области»                       М.Ж.Рахимбеков
Начальник
государственного учреждения
«Линейное М.П. отделение
внутренних дел на станции
Ерейментау»                                А.С.Апенов
Приложение 1
к постановлению
акимата Ерейментауского
района от «12» мая
2009 года № а-7/172
Состав районной призывной комиссии
Рахимбеков
Мурат
Жаксылыкович
- исполняющий обязанности начальника государственного учреждения «Отдел по делам обороны Ерейментауского района», председатель призывной комиссии(по согласованию)
Рябуха
Виктор
Петрович
- начальник государственного учреждения «Отдел физической культуры и спорта Ерейментауского района» заместитель председателя призывной комиссии
Члены комиссии:
Умаров
Асет
Алиевич
- заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Филяровская
Валентина
Бартоломеевна
- заместитель главного врача государственного коммунального   казенного предприятия «Ерейментауская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Каримжанова
Гульбану
Амангельдиновна
- медицинская сестра государственного коммунального казенного предприятия «Ерейментауская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области,  секретарь призывной комиссии (по согласованию)
Приложение 2
к постановлению
акимата Ерейментауского
района от «12» мая
2009 года № а-7/172
График
проведения призыва граждан
№ п/п
Наименование местного военного управления
Дни работы комиссии,