Ерейментау аудандық мәслихатының "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 6 қазандағы № 4С-19/2-09 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қазанда № 1-9-128 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 4С-25/11-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010.04.19 № 4С-25/11-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес және Ерейментау ауданы әкімдігінің ұсынысы бойынша, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде № 1-9-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының «Ерейментау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 3 наурыздағы № 4С-14/2-09 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде № 1-9-114 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 наурыздағы № 33-34 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 21 наурыздағы № 33-34 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының «Ерейментау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-15/2-09 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде № 1-9-118 болып тіркелген, 2009 жылғы 18 сәуірде № 43-44 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 18 сәуірде № 43-44 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының «Ерейментау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 28 сәуірдегі № 4С-17/2-09 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде № 1-9-120 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 мамырдағы № 49-50 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 9 мамырдағы № 49-50 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының «Ерейментау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-18/3-09 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде № 1-9-124 болып тіркелген, 2009 жылғы 1 тамыздағы № 73-74 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 1 тамыздағы № 73-74 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған) енгізілген өзгертулер мен толықтырулармен) келесідей өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджете района на 2009 год" от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 6 октября 2009 года № 4С-19/2-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 9 октября 2009 года № 1-19-128.Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2010 года № 4С-25/11-10
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2010 № 4С-25/11-10
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и по предложению акимата Ерейментауского района, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109, опубликовано 9 января 2009 года в районной газете «Ереймен», 9 января 2009 года в районной газете «Ерейментау»),  последующими изменениями и дополнениями внесенными решением Ерейментауского районного маслихата «О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08» от 3 марта 2009 года № 4С-14/2-09(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-114, опубликовано 21 марта 2009 года в районной газете «Ереймен» № 33-34, 21 марта 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 33-34), решением Ерейментауского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08» от 7 апреля 2009 года № 4С-15/2-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-118, опубликовано 18 апреля 2009 года в районной газете «Ереймен» № 43-44, 18 апреля 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 43-44), решением Ерейментауского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08» от 28 апреля 2009 года № 4С-17/2-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-120, опубликовано 9 мая 2009 года в районной газете «Ереймен» № 49-50, 9 мая 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 49-50), решением Ерейментауского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08» от 23 июля 2009 года № 4С-18/3-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-124, опубликовано 1 августа 2009 года в районной газете «Ереймен» № 73-74, 1 августа 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 73-74) следующие изменения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
«1 989 501,2» саны «1 997 501,2» санына ауыстырылсын;
«377 030» саны «383 231» санына ауыстырылсын;
«8 644» саны «8 443» санына ауыстырылсын;
«14 300» саны «16 300» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1 959 792» саны «1 966 792» санына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«33 707» саны «34 707» санына ауыстырылсын;
2) 10 тармақта:
«12 768» саны «11 238» санына ауыстырылсын;
3) 11 тармақта:
«400» саны «5 147» санына ауыстырылсын;
4) 11-1 тармақта:
«7 900» саны «10 400» санына ауыстырылсын;
5) 12 тармақта:
«6 530» саны «3 620» санына ауыстырылсын.
2. Ерейментау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде № 1-9-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған) 1, 2 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық дамуының, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері бойынша Ерейментау аудандық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Н.Кравченко
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының
әкімі                                      Н.Ә.Ережепов
«Ерейментау ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ.Ж.Құдабаев
Ерейментау
аудандық мәслихатының

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1 989 501,2» заменить на цифры «1 997 501,2»;
цифры «377 030» заменить на цифры «383 231»;
цифры «8 644» заменить на цифры «8 443»;
цифры «14 300» заменить на цифры «16 300»;
в подпункте 2):
цифры «1 959 792» заменить на цифры «1 966 792»;
в подпункте 4):
цифры «33 707» заменить на цифры «34 707»;
2) в пункте 10:
цифры «12 768» заменить на цифры «11 238»;
3) в пункте 11:
цифры «400» заменить на цифры «5 147»;
4) в пункте 11-1:
цифры «7 900» заменить на цифры «10 400»;
5) в пункте 12:
цифры «6 530» заменить на цифры «3 620».
2. Приложения 1, 2 и 3 к решению Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109, опубликовано 9 января 2009 года в районной газете «Ереймен», 9 января 2009 года в районной газете «Ерейментау») изложить в новой редакции, согласно Приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ерейментауского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, социально-экономического развития, экологии и работы с ветеранами.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
сессии Ерейментауского
районного маслихата                        Н.Кравченко
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Ерейментауского района                     Н.А.Ережепов
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
Ерейментауского района»                    К.Ж.Кудабаев
Приложение 1
утверждено решением
Ерейментауского районного