Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 желтоқсандағы 4С-21/2-09 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда № 1-9-132 тіркелді.Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 4С-25/11-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010.04.19 № 4С-25/11-10 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4 тармақшасына және Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-9-109 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«1 987 546,1» саны «1 985 983» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1 956 836,9» саны «1 955 273,8» санына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«3 920» саны «2 359» санына ауыстырылсын;
7-1 тармақта:
«21 365,6» саны «21 363,5» санына ауыстырылсын;
8 тармақта:
1-3) тармақшада «студенттерге» деген сөзден кейін «колледждерде» деген сөзбен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Н. Кравченко
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Махметов
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының әкімі                 Н.Ә.Ережепов
«Ерейментау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ.Ж.Құдабаев
Ерейментау аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 8 декабря 2009 года № 4С-21/2-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 10 декабря 2009 года № 1-9-132. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2010 года № 4С-25/11-10
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2010 № 4С-25/11-10
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109, опубликовано 9 января 2009 года в районной газете «Ереймен», 9 января 2009 года в районной газете «Ерейментау»), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1 987 546,1» заменить на цифры «1 985 983»;
в подпункте 2):
цифры «1 956 836,9» заменить на цифры «1 955 273,8»;
в пункте 5:
цифры «3 920» заменить на цифры «2 359»;
в пункте 7-1:
цифры «21 365,6» заменить на цифры «21 363,5»;
в пункте 8:
в подпункте 1-3) после слов «за учебу» дополнить словами «в колледжах».
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Н. Кравченко
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К. Махметов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Ерейментауского района                Н.А.Ережепов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ерейментауского района»                    К.Ж.Кудабаев
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного маслихата