Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № С-11/4 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2009 жылғы 6 сәуірдегі № С-14/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 сәуірде № 1-10-84 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № С21/5 шешімімен
Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010.02.10 № С21/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23
қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік
басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және аудан
әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22
желтоқсандағы № С-11/4 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-78 тіркеліп, 2009 жылғы 16 қаңтарда «Жаңа дәуір»
және 2009 жылғы 17 қаңтарда «Сельская новь» аудандық газеттерінде жарияланған) Еңбекшілдер аудандық мәслихатының № С-13/2 шешімімен енгізілген 2009 жылғы 2 наурыздағы «Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № С-11/4 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» (нормативтік
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-83 тіркеліп, 2009 жылғы 27 наурызда «Жаңа дәуір» № 25 және 2009 жылғы 28 наурызда «Сельская новь» № 26 аудандық газеттерінде жарияланған) келесідей өзгертулер енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасындағы «1470943» саны «1471710,7»  санымен алмастырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы «1485622» саны «1487401,8» санымен алмастырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасындағы «-28679» саны «-29691,1» санымен алмастырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасындағы «28679» саны «29691,1» санымен алмастырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № С-11/4 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-78 тіркеліп, 2009 жылғы 16 қаңтарда «Жаңа дәуір» және 2009 жылғы 17 қаңтарда «Сельская новь» аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің 1, 2 қосымшалары осы шешімінің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сесиясының
төрайымы                                   А.Мәдиева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М.Исажанов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Т.Омаров
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    Б.Бейсенова
Аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2008 года № С-11/4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2009 года № С-14/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 17 апреля 2009 года № 1-10-84. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № С21/5
Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № С21/5
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и согласно предложения акимата района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2008 года № С-11/4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-78, опубликовано в районных газетах: «Жаңа дәуір» от 16 января 2009 года и «Сельская новь» от 17 января 2009 года) внесенные решением Енбекшильдерского районного маслихата от 2 марта 2009 года № С-13/2 «О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2008 года № С-11/4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-83, опубликовано в районных газетах: «Жаңа дәуір» от 27 марта 2009 года № 25 и «Сельская новь» от 28 марта 2009 года № 26) следующие изменения:
в подпункте 1 пункта 1 цифру «1470943» заменить на цифру «1471710,7»;
в подпункте 2 пункта 1 цифру «1485622» заменить на цифру «1487401,8»;
в подпункте 5 пункта 1 цифру «-28679» заменить на цифру «-29691,1»;
в подпункте 6 пункта 1 цифру «28679» заменить на цифру «29691,1».
2. Приложения 1, 2 к решению районного маслихата от 22 декабря 2008 года № С-11/4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-78, опубликовано в районных газетах: «Жаңа дәуір» от 16 января 2009 года и «Сельская новь» от 17 января 2009) изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Мадиева
Секретарь
районного маслихата                        М.Исажанов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима района                               Т.Омаров
Начальник
отдела экономики
и бюджетного планирования                  Б.Бейсенова
Приложение 1
к решению районного маслихата
"О районном бюджете на 2009 год"