Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Степняк қаласындағы көшелердің атауын өзгерту туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 26 қазандағы № A-10/177 қаулысы және Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қазандағы № С-18/6 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 желтоқсанда № 1-10-105 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12 бабының 5-1 тармақшасына сәйкес, тұрғындар пікірлерін ескере отырып, Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің жанындағы ономастика және тілдер саясаты жөніндегі комиссияның 2009 жылғы 2 қазандағы шешіміне сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Степняк қаласындағы көшелердің атауы өзгертілсін:
1) Ленин көшесінің № 1 үйінен № 48-ге дейінгі бөлігі Сәкен Сейфуллин атындағы көше болып өзгертілсін;
2) Ленин көшесінің № 49 үйінен № 135-ке және Біржан көшесі, Біржан сал көшесі болып өзгертілсін.
2. Қаулы мен шешім Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
3. Қаулы мен шешім ресми түрде алғаш жарияланғаннан кейін, он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының
әкімі                                      Т.Хамитов
Еңбекшілдер аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   А.Әмрин
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының хатшысы                       М.Исажанов
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
жанындағы ономастика және
тілдер саясаты жөніндегі
комиссияның төрағасы                       Н.Дәулетбаев
Еңбекшілдер аудандық
«Қала құрылысы және
сәулеттендіру бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Ахметова

О переименовании улиц в городе Степняк Енбекшильдерского района Акмолинской области
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 26 октября 2009 года № A-10/177 и решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26 октября 2009 года № С-18/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 3 декабря 2009 года № 1-10-105
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения, согласно решения районной комиссии по ономастике и языковой политике при акимате Енбекшильдерского района от 2 октября 2009 года, акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВИЛ и Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы города Степняк Енбекшильдерского района Акмолинской области:
1) часть улицы Ленина дома с № 1 по № 48 переименовать на улицу имени Сакена Сейфуллина;
2) часть улицы Ленина дома с № 49 по № 135 и улицу Биржана переименовать на улицу Биржан сал.
2. Постановление и решение вступают в силу со дня их государственной регистрации в Управлении юстиции Енбекшильдерского района.
3. Постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким
Енбекшильдерского района                   Т.Хамитов
Председатель
сессии Енбекшильдерского
районного маслихата                        А.Амрин
Секретарь Енбекшильдерского
районного маслихата                        М.Исажанов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
комиссии по ономастике
и языковой политике при акимате
Енбекшильдерского района                   Н.Даулетбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   А.Ахметова