Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № С-11/4 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № С-19/3 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 желтоқсанда № 1-10-106 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № С21/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010.02.10 № С21/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 106 бабы 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № С-11/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-78 тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2009 жылғы 17 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгертулер енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасындағы «1487529,6» саны «1487567,2» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы «1504211,7» саны «1504249,3» санымен ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № С-11/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-78 тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2009 жылғы 17 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сесиясының төрағасы                        А. Әмрин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Исажанов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының әкімі                            Т. Хамитов
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының «Экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Р. Нұрғалиев
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2009 жылғы 7 желтоқсандағы № С-19/3
шешіміне 1 қосымша
санаттар
2009 жылға бекі-
тіл-
ген бюд-
жет
2009
жылға
нақты-
ланған
бюджет
Нақ-
ты-
лау
2009
жылға
нақты-
ланған
бюджет
сыныптар
сыныпша
айырықшалық
Атаулар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.Түсімдер

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2008 года № С-11/4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2009 года С-19/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 11 декабря 2009 года № 1-10-106. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № С21/5
Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № С21/5
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № С-11/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-78, опубликовано 16 января 2009 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 17 января 2009 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения:
в подпункте 1 пункта 1 цифру «1487529,6» заменить на цифру «1487567,2»;
в подпункте 2 пункта 1 цифру «1504211,7» заменить на цифру «1504249,3».
2. Приложение 1 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № С-11/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-78, опубликовано 16 января 2009 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 17 января 2009 в районной газете «Сельская новь») изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Амрин
Секретарь районного
маслихата                                  М. Исажанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Т. Хамитов
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования» Енбекшильдерского
района Акмолинской области                 Р. Нургалиев
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного маслихата
от 7 декабря 2009 года № С-19/3
категория
Ут-
вер-
жден-
ный
бюд-
жет
на
2009
год
Уточ-
нен-
ный
бюд-
жет
на
2009
год
Уточ-
не-
ние
Уточ-
ненный
бюджет
на
2009
год
класс
подкласс
специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1. Доходы