Бірсуат және Сәуле ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 01 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте № 1-10-96 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңы 14-бабының 4-тармақшасына және 2009 жылғы 19 мамырдағы Бірсуат ауылы тұрғындары жиынының № 01 хаттамасын, 2009 жылғы 19 мамырдағы Сәуле ауылы тұрғындарының жиынының № 02 хаттамасын есепке ала отырып, Бірсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бірсуат және Сәуле ауылдарының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Бірсуат ауылында № 1 көшесіне – «Біржан сал» атауы, № 2 көшесіне – «Ақан сері» атауы, № 3 көшесіне - «Шоқан Уәлиханов» атауы, № 4 көшесіне - «Сатан Нұрмаганов» атауы және № 5 көшесіне - «Абылай хан» атауы берілсін;
2) Сәуле ауылында № 1 көшесіне – «Ақан сері» атауы, № 2 көшесіне – «Әйтім Әміров» атауы, № 3 көшесіне – «Біржан сал» атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірсуат ауылдық
округінің әкімі                            Ж. Қарамолдинов
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және қала құрылысы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Қ. Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г.Т. Жақыпова

О присвоении наименований улицам в селах Бирсуат и Сауле
Решение Акима Бирсуатского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 7 августа 2009 года № 01. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 10 сентября 2009 года № 1-10-96
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей села Бирсуат № 01 от 19 мая 2009 года и протокола схода жителей села Сауле № 02 от 19 мая 2009 года, аким Бирсуатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в селах Бирсуат и Сауле:
1) в селе Бирсуат улице № 1 наименование - «Биржан сал», улице № 2 наименование - «Акан серэ», улице № 3 наименование – «Шокана Уалиханова», улице № 4 наименование – «Сатана Нурмаганова» и улице № 5 наименование - «Абылай хана»;
2) в селе Сауле улице № 1 наименование – «Акан серэ», улице № 2 наименование – «Айтыма Амирова» и улице № 3 наименование – «Биржан сал».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бирсуатского
сельского округа                           Ж. Карамульдинов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   Ахметова А.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Енбекшильдерского района                   Жакупова Г.Т.