Кеңащы селосының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Кеңащы ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 10 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте № 1-10-94 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсанындағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңы 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес, және 2009 жылғы 4 наурыздағы Кеңащы селосы тұрғындары жиынының № 02 хаттамасын есепке ала отырып, Кеңащы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кеңащы селосының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшесіне - «Біржан сал» атауы, № 2 көшесіне - «Ақан сері» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеңащы ауылдық
округінің әкімі                            Н.Әубәкіров
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және қала құрылыс
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Қ. Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г. Т. Жақыпова

О присвоении наименований улицам в селе Кенащи
Решение Акима Кенащинского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 10 августа 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 10 сентября 2009 года № 1-10-94
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом протокола схода жителей села Кенащи № 2 от 4 марта 2009 года, аким Кенащинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в селе Кенащи:
улице № 1 наименование – «Биржан сал», улице № 2 наименование – «Акан серэ».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кенащинского
сельского округа                           Н.Аубакиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   Ахметова А. К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Енбекшильдерского районая                  Жакупова Г. Т.