Қоғам, Бұланды, Қарағай, Қаратал, Мақпал және Дача селоларының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Макин ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қыркүйекте № 1-10-102 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабының 4-тармақшасына және Дача селосы тұрғындары жиынының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 08 хаттамасын, Қаратал селосы тұрғындары жиынының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 09 хаттамасын, Мақпал селосы тұрғындары жиынының 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 10 хаттамасын, Қоғам селосы тұрғындары жиынының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 12 хаттамасын, Қарағай селосы тұрғындары жиынының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 13 хаттамасын және Бұланды селосы тұрғындары жиынының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 14 хаттамасын есепке ала отырып, Макин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоғам, Бұланды, Қарағай, Қаратал, Мақпал және Дача селоларының көшелеріне төмендегідей атаулар берілсін:
1) Дача селосында:
№ 1 көшесіне – «Лесная» атауы берілсін;
2) Қаратал селосында:
№ 1 көшесіне – «Кеңесары» атауы,
№ 2 көшесіне – «Мағжан Жұмабаев» атауы;
3) Мақпал селосында:
№ 1 көшесіне – «Жаңаталап» атауы,
№ 2 көшесіне – «Бейбітшілік» атауы,
№ 3 көшесіне – «Орталық» атауы,
№ 4 көшесіне - «Қарағайлы» атауы;
4) Қоғам селосында:
№ 1 көшесіне – «Мәлік Ғабдуллин» атауы,
№ 2 көшесіне – «Марал Ишан баба» атауы,
№ 3 көшесіне – «Төле би» атауы,
№ 4 көшесіне – «Ыбырай Алтынсарин» атауы,
№ 5 көшесіне - «Ақан сері» атауы;
5) Қарағай селосында:
№ 1 көшесіне – «Диірмен» атауы;
6) Бұланды селосында:
№ 1 көшесіне – «Бауыржан Момышұлы» атауы,
№ 2 көшесіне - «Дінмұхамед Қонаев» атауы,
№ 3 көшесіне – «Әбілқайыр Досов» атауы,
№ 4 көшесіне – «Жамбыл Жабаев» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Макин ауылдық
округінің әкімі                            А.Жүзбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Қ.Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Т.Жақыпова

О присвоении наименований улицам в селах Когам, Буланды, Карагай, Каратал, Макпал и Дача
Решение акима Макинского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 24 августа 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 22 сентября 2009 года № 1-10-102
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом протокола схода жителей села Дача № 08 от 20 января 2009 года, протокола схода жителей села Каратал № 09 от 20 января 2009 года, протокола схода жителей Макпал № 10 от 02 апреля 2009 года, протокола схода жителей села Когам № 12 от 21 апреля, протокола схода жителей Карагай № 13 от 21апреля 2009 года и протокола схода жителей села Буланды № 14 от 21 апреля 2009 года, аким Макинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в селах Когам, Буланды, Карагай, Каратал, Макпал и Дача:
1) в селе Дача:
улице № 1 - наименование «Лесная»;
2) в селе Каратал:
улице № 1 – наименование «Кенесары»,
улице № 2 – наименование «Магжан Жумабаева»;
3) в селе Макпал:
улице № 1 – наименование «Жанаталап»,
улице № 2 – наименование «Бейбитшилик»,
улице № 3 – наименование «Орталык»,
улице № 4 – наименование «Карагайлы»;
4) в селе Когам:
улице № 1 – наименование «Малика Габдуллина»,
улице № 2 – наименование «Марал Ишан баба»,
улице № 3 – наименование «Толе би»,
улице № 4 – наименование «Ибрая Алтынсарина»,
улице № 5 – наименование «Акана серэ»;
5) в селе Карагай:
улице № 1 - наименование «Дирмен»;
6) в селе Буланды:
улице № 1 – наименование «Бауыржана Момышулы»,
улице № 2 – наименование «Динмухамеда Кунаева»,
улице № 3 – наименование «Абулхаира Досова»,
улице № 4 – наименование «Джамбула Джабаева».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Макинского
сельского округа                           А.Жузбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   А.К.Ахметова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков»
Енбекшильдерского района                   Г.Т.Жакупова