Есіл ауданында 2009 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 12 қаңтардағы № А-1/39 қаулысы. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 ақпанда № 1-11-98 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы № а-1/20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2010.01.28 № а-1/20 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Халыкты жұмыспен камту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Халыкты жұмыспен камту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» 2001 жылдын 19 маусымындағы № 836 Қаулысына сәйкес, жұмыс іздеуде қиындықтарға тап болатын жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау және олардың уақытша жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Есіл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі Есіл қаласы, Красногорский кенті, село және селолық округтерде жұмыссыздар үшін 2009 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
2. Қосымшаға сәйкес аймақтағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырушы ұйымдар тізімі, Есіл ауданы бойынша 2009 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қоғамдық жұмыс шарттары, қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшері және оларды қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің «Есіл ауданы аумағында қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы» 2008 жылғы 25 наурыздағы № а-3/93, (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық тізілімінде 2008 жылы 7 сәуірде № 1-11-82 нөмірімен тіркелген, аудандық «Жаңа Есіл» газетінің 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 20 нөмірінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
4. «Есіл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға келісім шарттар бекітсін.
5. Аудан әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
6. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Есіл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                     С.Ерин
БЕКІТІЛДІ:
«Есіл ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                           В.В.Чернецкая
«Есіл ауданының қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                    Л.В.Корн
Есіл ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 12 қаңтардағы
№ а-1/39 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
Аймақтағы ұйымдар тізімі, Есіл ауданы бойынша 2009 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары
Кәсіпорындар, ұйымдар тізімі
Қоғамдық жұмыс түрлері
Орындалған жұмыс көлемдері (мың теңге)
Қоғамдық жұмыс шарттары (келісім шарт бойынша)
Еңбек төлемінің көлемі
Қаржы ландыру көзі
1
«Есіл қаласы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ҚР «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы» Заңын таратуда учаскелік комиссияларға әлеуметтік карталарды құрауға көмектесу. Спорттық және мғдени-көпшілік іс шаралардың ұйымдастырылуына көмек беру. Үйлерді аралау. Құжаттар өңдеуіне көмек көрсету, әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету. Малдарға ветеринарлық өңдеу жұмыстарына көмектесу. Қоғамдық тәртіптің ұйымдастырылуына көмектесу.
1212
Еңбек келісім шарты
белгі-
лен-
ген
ең
төмен-
гі
еңбек
ақысы-
нан
кем
емес
Жергі-
лікті
бюд-
жет
2
«Есіл қаласы әкімі аппараты жанындағы Есіл қалалық ком шаруашылық» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Аумақты қардан, мұздан тазарту. Көркейту (ақтау, сырлау), косметикалық жөндеу жұмыстары (мәдениет үйі, кітапхана, мектеп, әкімдік), әлеуметтік саладағы басқа да нысандар. Аумақтың санитарлық тазалығы. Қара қалашығын салу. Күл-қоқысты шығару Зираттардың тиісті жағдайда ұсталуына көмек көрсету. Ағаштар мен бұталар отырғызу. Парктегі ағаштарды кесіп, парктің күтілуіне көмектесу Иесіз қалған құрылыстарды бұзу. Қоғамдық тәртіптің ұйымдастырылуына көмектесу. Жол жөндеуге көмек, жолдар мен тротуарлардың беткі қабаттарын жөндеуге көмек көрсету, жолдардың ойылған жерлерін жөндеуге көмек көрсету, жол көрсеткіш белгілерін орнату жұмыстарына көмек өрсету.
3233
Еңбек келісім шарты
белгіленген ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Жергі
лікті
бюд
жет
3
«Есіл ауданы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақырылуға дейінгі жастардың тіркелуі жүргізілуі кезінде құжаттар дайындау, шақыру комииссиясының өтуіне хабарламалар таратып көмектесу.
323
Еңбек келісім шарты
белгіленген ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Жергі
лікті
бюд
жет
4
Есіл ауданының «Заречный селолық/округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейтілу жұмысына көмек көрсету
175
Еңбек келісім шарты
белгіленген ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Жергі
лікті
бюд
жет
5
Есіл ауданының «Двуречный селолықокругі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты қоқыстан тазарту, ағаштарды кесу. Әлеуметтік мғдени-тұрмыстық ғимараттың жөндеу жұмысы. Мәдениет үйін күзетіп және жылытуға көмектесу Жол жөндеуге көмек, жолдар мен тротуарлардың беткі қабаттарын жөндеуге көмек көрсету, жолдардың ойылған жерлерін жөндеуге көмек көрсету, жол көрсеткіш белгілерін орнату жұмыстарына көмек өрсету. Көркейту жұмысы  аумақты қоқыстан, арам шұптен тазарту
323
Еңбек келісім шарты
белгіленген ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Жергі лікті бюджет
6
Есіл ауданының «Біртал селолық/округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту, көгалдандыру, ғимараттың ағымдағы жөндеуі, жылу жүйесінің алдын ала жөндеу жұмыстары, аумақтың санитарлық тазалығы Мүлік және жер салығы жөнінде жеке тұлғаларға хабарламалар тарату, үйлерді аралау. Малдарға ветеринарлық өңдеу жұмысына көмектесу. Қоғамдық тәртіптің ұйымдастырылуына көмектесу. Әкімдіқті жылытуға көмектесу. Жол жөндеуге, жолдар мен тротуарлардың беткі қабаттарын жөндеу, жолдардың ойылған жерлерін жөндеу, жол көрсеткіш белгілерін орнату жұмыстарына көмек.
107
Еңбек келісім шарты
белгіленген ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Жергі лікті бюджет
7
Есіл ауданының «Красивинский селолық/округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту, көгалдандыру, ғимараттың ағымдағы жөндеуі, жылу жүйесінің алдын ала жөндеу жұмыстары, аумақтың санитарлық тазалығы. Әкімдіқті жылытуға көмектесу. Мүлік және жер салығы жөнінде жеке тұлғаларға хабарламалар тарату, үйлерді аралау. ҚР «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы» Заңын таратуда учаскелік комиссияларға әлеуметтік карталарды құрауға көмектесу. Малдарға ветеринарлық өңдеу жұмыстарына көмектесу. Иесіз қалған құрылыстарды бұзу. Қоғамдық тәртіптің ұйымдастырылуына көмектесу. Жол жөндеуге, жолдар мен тротуарлардың беткі қабаттарын жөндеу, жолдардың ойылған жерлерін жөндеу, жол көрсеткіш белгілерін орнату жұмыстарына көмек.
404
Еңбек келісім шарты
белгіленген ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Жергі лікті бюджет
8
Есіл ауданының «Знаменский селолықокругі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту, көгалдандыру. Ғимаратты косметикалық жөндеу жұмысы. Қоғамдық тәртіпті ұйымдастыруға көмек. Жылу жүйесінің алдын ала жөндеу жұмыстары, әкімдіқті жылытуға көмектесу. Жол жөндеуге көмек, жолдар мен тротуарлардың беткі қабаттарын жөндеуге көмек көрсету, жолдардың ойылған жерлерін жөндеуге көмек көрсету, жол көрсеткіш белгілерін орнату жұмыстарына көмек өрсету.
216
Еңбек келісім шарты
белгіленген ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Жергі лікті бюджет
9
Есіл ауданының «Красногорский кенттік округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі оның ішінде Калачи және Игілік селолары
Көркейту (ақтау, сырлау), косметикалық жөндеу жұмыстары (мәдениет үйі, кітапхана, мектеп, әкімдік), әлеуметтік саладағы басқа да нысандар. Су өткізу, байланыс жолдарының жөндеу жұмысы Әкімдіқті жылытуға көмектесу. ҚР «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы» Заңын таратуда учаскелік комиссияларға әлеуметтік карталарды құрауға көмектесу.  Аумақты қардан, мұздан тазарту. Аумақтың санитарлық тазалығы. Спорттық және мғдени-көпшілік іс шаралардың ұйымдастырылуына көмек беру. Үйлерді аралау және халық тізімін алу. Малдарға ветеринарлық өңдеу жұмыстарына көмектесу. Иесіз қалған құрылыстарды бұзу. Жол жөндеуге көмек, жолдар мен тротуарлардың беткі қабаттарын жөндеуге көмек көрсету, жолдардың ойылған жерлерін жөндеуге көмек көрсету, жол көрсеткіш белгілерін орнату жұмыстарына көмек өрсету. тарату. Қоғамдық тәртіптің ұйымдастырылуына көмектесу.

Об организации общественных работ в Есильском районе на 2009 год
Поставление Есльского районного акимата Акмолинской области от 12 января 2009 года № А-1-39. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 12 февраля 2009 года № 1-11-98. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 28 января 2010 года № а-1/20
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 28 января 2010 года № а-1/20
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», 31 января 2001 года «О занятости населения»постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении Правил организации и финансирования общественных работ» от 19 июня 2001 года № 836, а также в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временнойзанятости акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Есильского района» организовать в 2009 году оплачиваемые общественные работы для безработных в города Есиль, поселка Красногорский, селах, сельских округах, на предприятиях и организациях района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций организующих общественные работы, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и конкретные условия общественных работ по Есильскому району на 2009 год.
3. Постановление акимата района от 25 марта 2008 года № а3/93 «Об организации общественных работ на территории Есильского района», (зарегистрированное в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 апреля 2008 года за № 1-11-82, опубликованное в газете «Жаңа Есіл» от 11.04.2008 г. № 20), признать утратившими силу.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Есильского района» заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.
5. Контроль за выполнением настоящего постановления акимата  Есильского района возложить на заместителя акима района Есильского района Агымбаеву С.К.
6. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Есильского района                        С. Ерин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных программ
Есильского района                        В.В.Чернецкая
Начальник государственного учреждения
«Отдел финансов Есильского района»            Л.В.Корн
Утверждено постановлением
Есильского района
от 12 января 2009 года № а-1-39
ПЕРЕЧЕНЬ Организаций в регионах, виды, объемы и конкретные условия общественных работ по Есильскому району на 2009 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы выполненных работ (т.т.)
Количество участников общественных работ (чел.)
всего
В т.ч. село
1
Городской акимат  г. Есиль
Содействие участковым комиссиям по реализации Закона РК “О государственной адресной социальной помощи”, в  составлении соц. карт Помощь в организации и проведении спортивных и культурно-массовых мероприятий Подворный обход Помощь в обработке документов, помощь в работе с соц. картами. Помощь в ветобработке животных Помощь в организации общественного порядка
2061
51
0
1
ГКП на ПХВ “Горкомхоз”
Очистка территории от снега и льда Благоустройство (побелка, покраска), косметический ремонт (д/к, библиотека, школа, акимат) , др.объекты соц. сферы. Санитарная очистка территории Строительство снежного городка ывоз мусора Помощь по содержанию в надлежащем состоянии  кладбищ. Посадка деревьев и кустарников Уход за парком, подрезка деревьев Помощь при  разборке бесхозных строений Помощь в организации общественного порядка Помощь в ремонте дорог, ремонт дорожных покрытий и тротуаров, ямочный ремонт дорог, установка дорожно - указательных знаков.
4849
120
110
2
Районный акимат
Оформление документов при проведении приписки допризывной молодежи, помощь в проведении призывной комиссии , разноска извещений.
323
8
7
3
Зареченсктий с/о
Помощь в уборке ,благоустройстве.
323
8
6
4
Двуреченский сельский округ
Уборка территории от мусора, подрезка деревьев Ремонт зданий соцкультбыта Помощь в ремонте дорог, ремонт дорожных покрытий и тротуаров, ямочный ремонт дорог, установка дорожно - указательных знаков Благоустройство, очистка территорий от мусора, сорняков.
647
16
4
5
Биртальский сельский округ
Благоустройство, озеленение, косметический ремонт зданий, профилактика отопительной системы, санитарная очистка территории Работа по местным  налогам, подворный обход. Помощь в ветобработке животных. Помощь в организации общественного порядка Помощь в отоплении акимата. Помощь в ремонте дорог, ремонт дорожных покрытий и тротуаров, ямочный ремонт дорог, установка дорожно - указательных знаков
283
7
4
6
Красивинский сельский округ
Благоустройство, озеленение, косметический ремонт зданий, профилактика отопительной системы, санитарная очистка территории, помощь в отоплении акимата. Разноска извещений физическим лицам по имуществу и земельному налогу, подворный обход Содействие участковым комиссия по реализации Закона РК “О государственной адресной социальной помощи”, в составлении соц. карт. Помощь в ветобработке животных. Помощь в организации общественного порядка Помощь в ремонте дорог, ремонт дорожных покрытий и тротуаров, ямочный ремонт дорог, установка дорожно - указательных знаков