Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № 12/4 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 10 қарашадағы № 20/4 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қарашада № 1-11-109 тіркелді.Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 25/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010.04.19 № 25/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 4 тармағын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабын, Есіл ауданы әкімінің 2009 жылғы 15 қазандағы № 01-и/ 1039 хатын негізге ала отырып, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Есіл аудандық мәслихатының “2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы” 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 12/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 1-11-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық “Жаңа Есіл” газетінде жарияланған), Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 14/2 «Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы “2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы”№ 12/4 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 1-11-99 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірде аудандық “Жаңа Есіл” газетінің 25-26 нөмірінде жарияланған), Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 15/4 «Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы “2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы” № 12/4 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 1-11-102 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 1 мамырда аудандық “Жаңа Есіл” газетінің 33-34 нөмірінде жарияланған), Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16/2 «Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы “2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы”№ 12/4 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 1-11-105 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырда аудандық “Жаңа Есіл” газетінің 39-40 нөмірінде жарияланған), Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 18/3 «Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы “2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы” № 12/4 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 1-11-107 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 14 тамызда аудандық “Жаңа Есіл” газетінің 63-64 нөмірінде жарияланған) шешімдерімен келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:

О внесении изменений и дополнений в решение № 12/4 Есильского районного маслихата от 24 декабря 2008 года "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2009 года № 20/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 20 ноября 2009 года № 1-11-109. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2010 года № 25/3
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2010 № 25/3
На основании пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, письма Акима Есильского района № 01-и/1039 от 15 октября 2009 года Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № 12/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-94, опубликовано 16 января 2009 года в районной газете «Жаңа Есіл»), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Есильского районного маслихата от 27 февраля 2009 года № 14/2 « О внесении изменений и дополнения в решение № 12/4 Есильского районного маслихата от 24 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-99, опубликовано 3 апреля 2009 года в районной газете «Жаңа Есіл» № 25-26), решением Есильского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № 15/4 «О внесении изменений и дополнения в решение № 12/4 Есильского районного маслихата от 24 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-102, опубликовано 1 мая 2009 года в районной газете «Жаңа Есіл» № 33-34), решением Есильского районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 16/2 « О внесении изменений и дополнений в решение № 12/4 Есильского районного маслихата от 24 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-105, опубликовано 22 мая 2009 года в районной газете «Жаңа Есіл» № 39-40), решением Есильского районного маслихата от 22 июля 2009 года № 18/3 « О внесении изменений и дополнений в решение № 12/4 Есильского районного маслихата от 24 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-107, опубликовано 14 августа 2009 года в районной газете «Жаңа Есіл» № 63-64), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1: