Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-14/6 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 сәуірде № 1-12-106 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 4С-20-10 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабының 1 тармағындағы 1 тармақшасына және (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізімінде 2009 жылғы 31 наурыздағы № 3315 болып тіркелген) Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 26 наурыздағы № 4С-13-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.(Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізімінде № 1-12-97 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізімінде № 1-12-105 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 13 наурыздағы № 11 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 4С-13/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларымен, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 522 949» сандары «1 556 439» сандарына ауыстырылсын;
«1 336 985» сандары «1 370 475» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшадасындағы:
«1 532 059» сандары «1 579 857,3» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақшадасындағы:
2 «- 19 744» сандары «- 34 052,3» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақшадасындағы:
«19 744» сандары «34 052,3» сандарына ауыстырылсын;
2) 4 тармақтың:
«243 599» сандары «277 089» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшадасындағы:
«213 781» сандары «247 271» сандарына ауыстырылсын;
«31 772» сандары «65 262» сандарына ауыстырылсын;

О внесениии изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2009 года № 4С-14/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 13 апреля 2009 года № 1-12-106. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 4С-20-10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Акмолинского областного маслихата от 26 марта 2009 года № 4С-13-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 марта 2009 года № 3315) Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 9 января 2009 года № 2) с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Жаркаинского районного маслихата от 27 февраля 2009 года №4С-13/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-105, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 13 марта 2009 года № 11) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 522 949» заменить на цифры «1 556 439»;
цифры «1 336 985» заменить на цифры «1 370 475»;
в подпункте 2:
цифры «1 532 059» заменить на цифры «1 579 857,3»;
в подпункте 5:
цифры «- 19 744» заменить на цифры «- 34 052,3»;
в подпункте 6:
цифры «19 744» заменить на цифры «34 052,3»;
2) в пункте 4:
цифры «243 599» заменить на цифры «277 089»;
в подпункте 2:
цифры «213 781» заменить на цифры «247 271»;
цифры «31 772» заменить на цифры «65 262»;

3) 6-1 тармақтың:
«19 744» сандары «34 052,3» сандарына ауыстырылсын;
4) 6-2 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«6-2. Аудандық бюджеттің шығындарында 2008 жылы пайдаланылмаған 3 091,3 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттердің облыстық бюджетке қайтарылғаны ескертілсін».
2.(Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізімінде № 1-12-97 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 болып жарияланған), Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне берілген 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Сиамашвили
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          М.Жүнісов
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» ММ
бастығы                                    Б.Ахметова
«Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    З.Қоржымбаева
Жарқайың
аудандық мәслихатының
2009 жылғы 7 сәуірдегі
№ 4С-14/6 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың
аудандық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-11/3 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет
санаттар
Сома
сыныптар
сыныпша
айырықшалық
Атаулар
1
2
3
4
5
6
I.Түсімдер

3)в пункте 6-1:
цифры «19 744» заменить на цифры «34 052,3»;
4) Дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
«6-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованные в 2008 году в сумме 3 091,3 тысячи тенге».
2. Приложение 1 к решению Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 9 января 2009 года № 2) изложить в новой редакции, согласно приложению 1 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Сиамашвили
Секретарь
районного маслихата                        Б.Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
акима Жаркаинского района                  М.Жунусов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата от
7 апреля 2009 года № 4С-14/6
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата от
23 декабря 2008 года № 4С-11/3
Районный бюджет на 2009 год
категория
Сумма
класс
подкласс
специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I.Доходы