Үшқарасу ауылдық көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 мамырдағы № 4 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 маусымда № 1-12-111 тіркелді
Қазақстан Республикасы Заңының 4 тармағы 14 бабының 1993 жылғы 8 желтоқсан «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» ауыл тұрғындарының жиналысының хаттамасын есепке ала отырып Үшқарасу ауыл әкімінің ШЕШІМІ:
1.Үшқарасу ауылының көшелер атауын өзгертіп қайта аталуға:
Молодежная көшесі – Ыбырай Алтынсарин көшесі болып аталсын, Мира көшесі – Жеңіс көшесі болып аталсын, Набережная көшесі–Сәкен Сейфуллин көшесі болып аталсын, Степная көшесі – Қаныш Сәтпаев көшесі болып аталсын, Школьная көшесі – Жамбыл Жабаев көшесі болып аталсын, Комсомольская көшесі – Ақпан Үкібаев көшесі болып аталсын, Новая көшесі – Мұхтар Әуезов көшесі болып аталсын, Целинная көшесі – Дінмұхамед Қонаев көшесі болып аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өз атымда.
3. Осы шешім Жарқайың ауданы Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеу күнінен күшіне кіреді және халыққа ресми жарияланған әрекет күнінен енеді.
А.Шакиров

О переименовании улиц села Ушкарасу
Решение акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района Акмолинской области от 27 мая 2009 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 23 июня 2009 года № 1-12-111
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей села Ушкарасу аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Ушкарасу:
улицу Молодежная на улицу имени Ибрая Алтынсарина, улицу Мира на улицу Женис, улицу Набережная на улицу имени Сакена Сейфуллина, улицу Степная на улицу имени Каныша Сатпаева, улицу Школьная на улицу имени Жамбыла Жабаева, улицу Комсомольская на улицу имени Акпана Укубаева, улицу Новая на улицу имени Мухтара Ауезова, улицу Целинная на улицу имени Динмухаммеда Кунаева.
2. Контроль за исполнение настоящего решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
А.Шакиров